"Гудвелі Україна" подарувала прикарпатським громадам мільйон гривень (ФОТО)

Компанія "Гудвелі Україна" в рамках святкування 15-річниці роботи в Україні оголосила грантовий конкурс і подарувала прикарпатським громадам 1 мільйон гривень. 

У п'ятницю, 11 жовтня відбулося голосування та вручення подарункових сертифікатів. До компанії надійшло 29 заявок, до наступного етапу пройшло 17 (ті, які набрали більше ніж 50 голосів під час онлайн-голосування). Близько 12 000 голосів було віддано за проєкти під час голосування, пише Фіртка.

"Ми додатково виділили 1 мільйон ривень. Зазвичай у нас є соціальний фонд до 3 мільйонів гривень на рік. Зараз власне ми проводимо конкурс грантів. Це дуже для нас цікаво тому, що такий проект для нас не традиційний. Ми намагаємося підтримувати громади. В нас є три призові місця - перше - 500 000 тисяч гривень, друге - 350 000, три третіх - по 50 000", - розповіла Любов Богачевська, директор з питань розвитку і комунікацій «Ґудвеллі Україна».

Перше місце і 500 000 тисяч гривень здобула громада села Копанки. Основною метою проєкту є залучення молодого покоління займатись спортом, проведення спортивних змагань та розвиток спортивно-масових заходів у регіоні. У зв'язку з активним розвитком спорту у селі Копанки відсутня матеріально-технічна база, для учасників змагань - зберігання спортивного інвентарю, а також повністю відсутні санітарні умови (душ, роздягалка, туалет).

Друге місце та 350 000 тисяч гривень отримав проєкт Верхнянської ОТГ - придбання апарату УЗ-досліджень для КПН "ЦПМСД".  Метою даного проєкту є покращення медичного обслуговування та якості ультразвукових досліджень, виявлення патологій на ранніх стадіях захворювання населення ОТГ та зменшення смертності. Завданням проєкту є придбання апарату УЗД; оптимізація, прискорення та покращення ефективності лікувального процесу хворих первинного рівня медичної допомоги; покращення матеріально-технічної бази КНП "ЦПМСД" Верхнянської ОТГ; забезпечення належного рівня надання медичної допомоги та комплексом якісного надання медичних послуг; зменшення економічних збитків внаслідок смертності. 

Третє місце по 50 000 тисяч гривень отримали три громади - село Лука, село Лани та Середнянська гімназія

У селі Лука будівля школи потребує капітального ремонту у всіх класах. В даний час у школі потрібно замінити усі вікна та двері, встановити опалювання приміщень. В класах дуже холодно, грубки розвалюються і димляться, діти дихають чадним димом і є ризик їхньому здоров'ю. Школа не відповідає санітарним нормам. Потрібна заміна підлоги та зовнішнє утеплення будівлі. Метою проєкту є створення умов для навчального процесу учнів.

Ланівська сільська рада перемогла з проєктом модернізації системи вуличного освітлення із застосуванням альтернативних джерел на території села. Даний проєкт розроблений з метою заміни традиційних джерел на альтернативні. Реалізація проєкту надасть можливість придбати та змонтувати 35 сонячних батарей та акумуляторів для вуличного освітлення, що забезпечить перетворення енергії сонця в електричну. Впровадження даного проєкту набуде не лише соціального, екологічного, а й економічного значення. Адже це вирішить проблеми економії коштів місцевого бюджету та забезпечить вуличне освітлення за допомогою відновлювальних джерел енергії, створивши комфортні умови для мешканців села. Унікальність проєкту полягає в перетворенні енергії сонячного випромінювання на електричну енергію. 

Середнянська гімназія Войнилівської ОТГ отримала кошти на реконструкцію системи опалення. Мета проєкту зробити повну реконструкцію системи опалення навчального закладу, а саме встановити мобільну паливну систему на два котли: вугіллі та дровах, провести в приміщенні систему водяного опалення. Завданням проєкту є залучити кошти всіх можливих спонсорів для його реалізації, поновити уже наявну документацію, порахувати кошторис відповідно до сьогоднішніх цін та зробити реконструкцію системи опалення навчального закладу. 

Фотогалерея


14.10.2019 1407
Коментарі ()

27.05.2020
Люся Грибик

Як вийти з карантину з чистим та доглянутим обличчям Фіртці розповіла франківська косметологиня Стефанія Білусяк.

627
26.05.2020
Роса Мартинюк

 Жінка не може працювати в  урології, йти до лікаря варто тоді, коли вже болить, а простатит лікується за 5 хвилин — ці та інші міфи ми часто чуємо та чи розуміємо їхню помилковість?Розмовляємо із Владиславою Литвинець — лікарем-урологом Лікувально-ліагностично центру професора Литвинця, асистентом кафедри урології Івано-Франківського медичного університету.

2682
22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

3237 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

2986
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

894
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

1198

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

2164

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4639

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

4083 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

3167
29.05.2020

28 травня, на свято Вознесіння Господнього за юліанським календарем, в Україні з’явилася в продажу всесвітньо відома книжка «Католицизм: мандрівка до серця віри» американського проповідника, письменника і богослова єпископа Роберта Баррона.

114
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1838
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4829 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1768
29.05.2020

До добірки увійшли нові серіали, які точно зацікавлять навіть вибагливих кіноманів.

128