Голові Координаційної ради, депутату ІФ обласної ради Віктору Немішу намагались спалити автомобіль (фото)

 

/data/blog/52885/b2a1648a60d854c8b851abd324a8c2fb.jpg?1385544410000

 

Приблизно о четвертій годині ранку невідомі зловмисники кинули коктейль Молотова в автомобіль Nissan голови Координаційної ради, депутата обласної ради від "Свободи" Віктора Неміша.

 

"У мій автомобіль кинули 4 «коктейлі Молотова», машина вигоріла досить серйозно. Намагались підпалити низ, напевно, хотіли підпалити мотор і проводку. Розбили лобове скло і намагалися кинути коктейль в салон", - розповідає Віктор Неміш, повідомляє Галицький кореспондент.

 

Охоронець автостоянки побачив вже загорання. Вогонь гасили зусиллями мешканців будинку і пожежників. Потерпілий оцінює збитки від підпалу приблизно в 30 тисяч гривень. Стосовно підозр, то їх у депутата обласної ради не бракує - починаючи від управління лісового господарства та управління охорони здоров’я і до управління сім’ї молоді та спорту.

 

"Корупціонерам, хабарникам і регіоналам, які не хочуть йти з посад не подобається моя діяльність, тому власне і стаються такі речі. Мене залякати їм не вдасться. Такі речі тільки додають мені впевненості і бажання по виганяти їм всіх з влади", - додає Неміш.

 

 


27.05.2014 466 29
Коментарі (29)

брехло... 2014.05.27, 10:24
сам підпалив!а 4 коктейлі молотоваякщо кинути,то лишиться пшик...на такому піарі авторитете не зробиш.свобода себе проявила і саме головне-тягнибоку треба було ще більше постояти біля юльки=зливайте воду.невже такі тупі люди ,що злигалися з жужою-мудрі люди втікають від неї,а сльобода йде на співпрацю,де одна брехня і шантаж,бруд і саме головне,це треба трясти країною.ВИ СВОБОДІВЦІ ВИБРАЛИ не того КОМПАНЬЙОНА!МЕНІ ШКОДА-бо поважав СВОБОДУ..................... свої відсотки ви проср.............и!
Таня 2014.05.27, 10:26
погоджуюся 4 коктелі і щоб машина уціліла НЕРЕАЛЬНО!!!!!!!!!!!!!!
А 2014.05.27, 10:37
Таня,то ти і є брехло... причому тупе й обмежене
911 2014.05.27, 10:48
Люди, що Ви мелете, щоб Ви собі так палили......Машина була на стоянці. якщо б була десь у іншому місці, то залишився б один кузов....це для нашої області резонанс, після революції і виборів починаються 90. це хах...
Довбуш 2014.05.27, 10:57
Неміш ще той провокатор міг і сам собі зробити. Хоча він стільком коменрсантам після революції рахунки виставляв. Рекет революційний очолюував.
Зеньо Борщ 2014.05.27, 11:23
Машина то пусте, залізо. А ті хто це вчинив, просто перепуджені невдахи. Десь вночі, не палили, а , зауважте, кинули коктейлі Молотова. Це найменше і водночас найбільше на що спромоглися ці боягузи. Таких як Неміш не любили ніколи і , напевне, ніколи і не полюблять. Як кажуть : " Правда в очі колить...". Хабарники, злодії, братовбивці, прислуга Яничара, псевдополітики мають, як мінімум, зібрати свої "лахи" і піти в невідомому напрямку, і як максимум, на заслужену відпустку на нари. Неміш не один повітре. І цим вогнем ви тільки розпалюєте багаття на якому і згорите.
Гість 2014.05.27, 11:25
Загралися хлопці у войнушку, от тепер і пожинають плоди
ого 2014.05.27, 11:34
Будуть дальше палити.Та нехай.Все робиться,як не в людей.Ви сран1 депутати,збирайте зб1говисько,та розмовляйте,вир1шуйте насущн1 питання,проблеми,а вони 1снують.Вас вибирала громада.А ви бидлота.Один з одним гризуться,значить щось не под1лили.Ще щось мабуть залишилось.
1 2014.05.27, 11:39
Може це брат пушиліна замаскувався дуже схожий
Опришок 2014.05.27, 11:42
А ти батьку-Довбуше згадай як після 1-го грудня Неміш з однодумцями блокували ригівську адміністрацію у Франківську ( перші в Україні ) ! Тоді для всіх, в тому числі і пана-мера , він був провокатором і зрадником. Всі кричали : "Тільки мирним шляхом!!!" . Що вийшло з того? Мирно ми здобули свободу? А можливо було б в той час побільше таких провокаторів, то й смертей було менше. Парасюк тоді також провокатор. Поважаю твою думку і не навязую власну. Проте відслідковуючи події в місті, впевнений, що краще такий "провокатор" як Неміш ніж такий лапочка як Купчак, Анушкевичус... не хочу продовжувати...
вася 2014.05.27, 11:54
ми просто не в курсі дела були, хто ж його знав, що янукович планує здати Україну москалям, а ЦРУ знало і неміш знав ...
Сашко 2014.05.27, 11:59
А скажіть мені, хто уповноважував с вободу займатися якимись люстраціями. Я не прихильник ні ригів ані комуняків, але свобода у повному лайні а сама начебто береться наводити якийсь порядок. Та і цей так званий порядок наводитьпо свободівськи. Спитайте цього самозванця як він в один час був проти дій фірми Оскар. Ця фірма є Шуфрича. Але згодом Неміш почав захищати її бо пішов "кеш". Ніякий це не люстратор і не чесна людина. Свіжий анекдот називається "Чесна Свобода". Цей чесний вже добре заробив на люстрації і шкода, що повторить долю Сашка Білого.
Смерекова хата 2014.05.27, 12:10
Цікаво виходить. Цей форум - це знахідка для СБУ. Люди тут знають хто з сьогоднішніх люстраторів заробляє на тій же люстрації. Хто кому скільки заніс за посади і недоторканість. Гей, панове , у нас уже нова Україна, свідомість українців уже не та, кінець-кінцем "жити по-новому". То де ж ваш громадянський обов'язок, проявіть його. Скажіть у кого, якщо знаєте то скільки, якщо знаєте де, хто, чому взяв гроші за псевдолюстрацію чи щось в тому роді. Ви ж з свого дивану краще знаєте хто чесний, а хто ні. Давайте нові українці, не для цього ми стояли на майдані, не для цього загинула Небесна сотня....
Правда 2014.05.27, 12:14
До відома всіх коктелі могли бути зроблені в пластмасових бутилка (їх робив якийсь недоумок) тому і машина вціліла.Неміш молодець бо бориться за простий народ і "Свобода" тут нідочого.Побільше таких як Неміш жили б краще.Слава Україні.
... 2014.05.27, 12:21
Сашко, не пизди багато як не знаєш.Дувись за собою.Хочеш виглядати розумним мовчи.Я не захищаю нікого бо погано знаю , але кожен має право на життя яким би він не був .А ти не пророч комусь долю (а то бумерангом вернется)
Зеньо Борщ 2014.05.27, 12:32
Сашко, друже, ну ти справжній українець. Чесно, завжди вважав, що українці великі заздрісники, українці завжди радіють з горя сусідів, українці не будуть довіряти ні Меркель, ні Пінь Хунь Яню, ні шейху з Еміратів. Ми не вміємо радіти за людей, ми не вміємо співчувати горю наших ворогів, та куди там ворогів, друзям поспівчувати не вміємо. Зате ми вміємо лити воду у корабель , що тоне. Сашко, в своєму коментарі, ти побажав смерті фігуранту даного матеріалу. Як справжній українець, бажаю, щоб твої друзі якнайшвидше втопили і твій Титанік.
вітя 2014.05.27, 12:43
Свобода це ГІВНО і ще те. Голова міської свободи Онуфріїв спійманий на хабарі. Він тримає на кошти міської ради Місто НВ, Асфальтний завод, декілька приватних фірм по прибиранню міста і тому місто стало суцільним смітником. І як ці так звані націоналісти можуть когось люструвати? Заробляти на "шару" і збагачуватися на людській біді-ТАК! Ганьба цій злодійкуватій сволоті. А Неміша на свалку, через таку чесність я не виключаю що скоров нього полетить "коктель". Ганьба свободівським злодіям!
l... 2014.05.27, 12:46
Зеньо , молодець.
лисий 2014.05.27, 12:49
Якшо в свободі не обовязково краде, можливо бориться за краще поміж грабіжників
Саша до Борща 2014.05.27, 12:49
Зрозуміло, що ти такий напевно самий прихвостень і зхапхисник як і Неміш. Ти спочатку поглянь на його діяльність, цього психічно хворого Неміша, подивись як він Люструє і тоді побачиш чи це щире люстрування чи заробляння на чужій біді. Неміш, Хімік і деяке інше бидло більші вороги а ніж деґкі риги. Тому я не виключаю спротиву цим свободівським злочинцям.
ТТ 2014.05.27, 13:10
Ну які люстратори від свободи, якщо вони давно "відмітилися? Їхнє тавро _ХАБАРНИК! До цього довели Онуфрії в та Войтик. Це головні "відкатники" і злодії. Через цих покидьків у франківську похоронили націоналізм.Свободі ХАНА, це видно із голосування за Тягнибока, до речі який казав що Онуфріїв не брав хабар, він віз повертати позичені гроші. Свобода ЦЕ покидьки франківські!!
Зеньо Борщ 2014.05.27, 14:19
Сашко, справа в тому, що ми всі в деякій мірі прихвостні і я також. Прихвостень - це той хто виконує чиюсь волю, підлабузник, хочеш - "підлиза". Думаю ти також не раз підлизабузнювався до свого шефа на роботі, в певних інстанціях, органах правопорядку, чи своєї дружини. Тому цим ти мене не образив. Так я як і Неміш прихвостень. Правда не знаю, що означає слово "зхапхисник" , але ним ти мене також не образив. Тому, моя тобі порада, друже. Тут уже писали: якщо маєш факти зловживання зі сторони Неміша, інших люстраторів і тому подібне, то будь патріотом своєї країни . Звертайся в прокуратуру, суди, міліцію, сбу - вони у нас тепер чесні. Продемонструй здорового глузду приклад, а не займайся балаканиною. Просто у випадку з Немішом я вибираю позицію українця- мрійника. Для мене він покищо Біла ворона (вони існують в природі і в Свободі думаю також), яка дуже вразлива для хижаків. І дуже хочу, щоб його мутація (альбінізм) передався інших чорнушнікам.
Саша до Борща 2014.05.27, 14:40
Ти просто хворий свободівський ДЕБІЛ.
Зеньо Борщ 2014.05.27, 14:56
От так Сашок і буває, коли закінчуються слова і перестає думати голова, ми нервуємось і лаємось. В троєму випадку- це виправдано, бо нічого більшого я від тебе, друже, і не чекав. Для мене ти типовий українець- запроданець-перешиванець. Але якщо відчуваєш розлади, які супроводжуються зниженням розумової здатності і відповідно зниженням ріння IQ - звернись до прихотерапевта. Дебільність швидше в тебе прогресує ніж в мене. І мені тебе по-українськи шкода. До речі я безпартійний, хоч голосував за Сволоту, але більше не буду. Гарного дня Сашок))) усміхнись
Зеньо Борщ 2014.05.27, 14:58
От так Сашок і буває, коли закінчуються слова і перестає думати голова, ми нервуємось і лаємось. В троєму випадку- це виправдано, бо нічого більшого я від тебе, друже, і не чекав. Для мене ти типовий українець- запроданець-перешиванець. Але якщо відчуваєш розлади, які супроводжуються зниженням розумової здатності і відповідно зниженням ріння IQ - звернись до прихотерапевта. Дебільність швидше в тебе прогресує ніж в мене. І мені тебе по-українськи шкода. До речі я безпартійний, хоч голосував за Сволоту, але більше не буду. Гарного дня Сашок))) усміхнись
ударівець 2014.05.27, 16:56
Ось так. Ви сволоти ходили, людей грузили і залякували. Завтра за все відповісте. Ти що собі думав, що Бура і Ко тобі це подарує. Чекайте. Скоро шоу розпочнеться...
василь 2014.05.27, 17:06
А що це й Неміш собі думав? Він разом із іншими шаромижниками такими як ХІМІК, Попович, Островський - збирали гроші з людей за призначення на посади, шантажували всіх і вся, лобіювали свої інтереси прикриваючись громадою і думали, що громада це буде терпіти- напевне в когось терпець увірвався! цікаво -хто наступний?
Хлоп 2014.05.27, 17:14
Ударівець вдарся з розгону головою в стовп, щоб бути блищим до свого лідера. Сикав тоді, будеш сикати і зараз. Шоумен хрєнов.
Нестор 2014.05.27, 22:10
Цікавить питання про "відомого" начальника міліції Івано - Франківська Чекмарьова...Його "міліцейська діяльність" заслуговує не лише коментаря на сайті, а цілого видання....Чому досі питання його "діяльность", а точніше "бездіяльності" щодо злочинності в області не підпало під розслідування ні "Правого сектору", ні прокуратури, ні СБУ...Навіть в інтернеті уміло зникають неугодні коментарі щодо діяльності даного чиновника. Чекмарьова ГЕТЬ!!!
11.08.2020
Тетяна Дармограй

З 2018 року в державі діє Закон України «Про запобігання і протидію домашньому насильству», однак більшість з положень цього законодавчого акту набули чинності з січня 2019 року. Для України проблема домашнього насильства є вкрай актуальною, адже ситуація в багатьох українських сім’ях просто катастрофічна.

1264
10.08.2020
Люся Грибик

Про те, яким був шлях до батьківства, з якими викликами стикаються люди, які вирішили усиновити дитину — далі у розмові з журналісткою Фіртки.

996
07.08.2020

Минув рік з часу виборів, й очевидно, що в Едуарда Прощука багато чого змінилося – і в житті, й у світогляді.

609
06.08.2020
Марія Лутчин

Для чого потрібні бактеріологічні дослідження, супербактерії як наслідок COVID-19 та чому ми зловживаємо дезінфекторами Фіртка дізнавалася у лікаря-бактеріолога вищої кваліфікаційної категорії  Лариси Ярич.

4396
05.08.2020
Олена Британська

Що таке наркотик та залежність, як він впливає на мозок дитини, чим можуть зарадити батьки та чому інколи вони ж запускають цей процес?  

1303
31.07.2020
Роксолана Остапчук

Пандемія коронавірусу спіткала нас зненацька та внесла свої корективи в життя. Це торкнулося всіх соціальних сфер, в тому числі і освіти.

2391 1

Через масштаби стихії на Західній Україні парламентський екологічний комітет за моєї ініціативи створив робочу групу, яка напрацює стратегію протипаводкових заходів.

230

Під час волонтерства, медики міста неодноразово скаржились мені, зосібна, на несправедливість розподілу надбавок міської влади для медиків лікувальних установ, які знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом. Щоб хоч якось підстрахувати медиків ви

3115

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

3820

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві. 

7002
02.08.2020

Едуард Канарян - фіналіст шоу “МастерШеф професіонали”. Чоловік запам'ятався глядачам тим, що поєднував непоєднуване і використовував у стравах дари лісу. Нещодавно він відвідав село Старуня Богородчанського району, де на відомому вулкані при

2945
28.07.2020

Літо – час, коли потрібно не тільки відпочити, але і набратися сил, зміцнити імунітет.

1075
13.07.2020

Василь Стефурак акліматизував європейських овець і вивів власну породу для проживання в українських Карпатах. Василь –  Голова ГО «Асоціація вівчарів», переможець бізнесово-розважального реаліті «Громада на мільйон» в&

4301
12.08.2020

У понеділок, 10 серпня, відбулася чергова зустріч членів Секретаріату Всецерковного Патріаршого Собору спільно зі синодальною робочою групою з опрацювання душпастирського плану УГКЦ. Учасники зустрічі ділилися думками, як Церква має жити й діяти в сучасн

111
05.08.2020

Вперше, починаючи з 1897 року, Свідки Єгови відмовилися від проведення своїх масових богослужінь на стадіонах та в  орендованих приміщеннях і  перенесли цю щорічну подію на Інтернет-платформу. Усі Свідки і гості будуть  переглядати програм

494 1
31.07.2020

Пропонуємо вашій увазі шістнадцять висловів Андрея Шептицького, що стали крилатими фразами.

1025
24.07.2020

Всеукраїнська проща до Зарваниці, яка минулими роками вирізнялася присутністю величезної кількості паломників як з України, так із-за кордону, цього року відбулася набагато скромніше - онлайн. Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, який просив вірних

1774
05.08.2020

У столиці Мадриді площу, на якій розташоване посольство України в Іспанії, назвали ім'ям Лесі Українки.

415
10.08.2020

Президент Білорусі Олександр Лукашенко 10 серпня поїхав в Пуховицький район Мінської області для ознайомлення з ходом реалізації інвестиційного проєкту у сфері сільського господарства. Про це пише Українська правда з посиланням на державне інформагентс

253
31.07.2020

Депутати Івано-Франківської обласної ради прийняли звернення до Президента України та голови Верховної Ради України щодо зміни назви Івано-Франківського району Галицький. При цьому центром району пропонують залишити Івано-Франківськ, інформує Фіртка. Н

1509 1
30.07.2020

Перший президент України Леонід Кравчук очолив українську делегацію в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

713
14.07.2020

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про державне регулювання грального бізнесу. Законопроєкт №2285-д "Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор" підтримали 248 народних депутатів, пише Фіртка з посиланням на Економічну

2861