Голова ІФ ОДА опинився в середині рейтингу губернаторів з виконанням обіцянок (інфографіка)

 

/data/blog/85255/9451abc4e41d116603903d8149064fe2.jpg

 

Днями прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що уряд планує скласти рейтинг ефективності голів обласних державних адміністрацій за основними економічними й енергетичними показниками.

 

Зокрема, «регіони-відмінники» отримають більший розмір компенсацій на енергоефективність. А ось ті, хто із заміною котлів, утепленням будинків і переходом на альтернативні енергоресурси не впорався, та ще й економіку занедбав – підуть шукати нову роботу, натякнув Яценюк у властивій йому манері.

 

Але поки в Кабінеті міністрів підбивають підсумки ефективності роботи губернаторів українських областей, «Слово і Діло» вже знає, хто з представників регіональної влади справді успішний у справах, а хто поки навчився тільки роздавати обіцянки.

 

Так, за загальними показниками ефективності, яку «Слово і Діло» вимірює в успішності виконання обіцянок, перше місце серед голів обласних адміністрацій посідає черкаський губернатор Юрій Ткаченко.

 

Серед 62% його виконаних обіцянок – в основному розв'язання соціальних та інфраструктурних питань, як, наприклад, програма соціальної адаптації та підтримки учасників АТО, допомога Харківській та Дніпропетровській областям у лікуванні та реабілітації поранених бійців або ж виділення 50 млн грн на ремонт доріг у 2014 році. Невиконаних обіцянок у Ткаченка за 1,5 року роботи на чолі обласної адміністрації всього 5, що складає 8% від загальної кількості.

 

 

Так само, найімовірніше, не загрожує виліт з посади главі Харківської ОДА Ігорю Райніну. З показником у 61% ефективності він упевнено посідає другий рядок губернаторського рейтингу.

 

Серед 37 виконаних обіцянок Ігоря Львовича превалюють інфраструктурні та безпекові питання, як, наприклад, будівництво оборонних споруд, компенсація збитку людям, на земельних ділянках яких буде побудовано «Стіну», або ж збільшення кількості спецпідрозділів міліції в області. Словом, близькість фронту та кордону з Росією абсолютно очевидно наклала відбиток на роботу, а можливо – і рівень відповідальності харківського губернатора.

 

У трійці лідерів також «мігруючий» губернатор Геннадій Москаль. Хоча на посту очільника Закарпаття він поки дав небагато обіцянок, але своїм відповідальним ставленням до роботи на фронтовий Луганщині він цілком заслужив право називатися якщо не відмінником, то вже точно хорошистом у рейтингу голів ОДА. Рівно половина обіцянок Москаля виконано, що в умовах неоголошеної війни – більш ніж задовільний результат.

 

А ось чиї результати явно не можна назвати високими, так це кіровоградського губернатора Сергія Кузьменка, голови Львівської ОДА Олега Синютки та керівника Полтавщини Валерія Головка. Саме ця трійця замикає рейтинг губернаторів за ефективністю виконання обіцянок (звичайно, якщо виключити з нього новоспечених керівників областей, що не пропрацювали на держслужбі й півроку й чиї статистичні показники поки не можуть вважатися об'єктивними).

 

Так, у пасиві у Кузьменка – 46% невиконаних обіцянок і, відповідно, лише 17% – виконаних. Синютці теж похизуватися поки що особливо нічим: із 40 його обіцянок виконані тільки 7 (18%). Справедливості заради, варто відзначити, що 80% його обіцянок поки мають статус «в процесі», тож, щоб не позбутися крісла, львівському губернатору варто було б поквапитися з їх реалізацією. Ну а голова Полтавської ОДА Валерій Головко, який працює на цій посаді з грудня минулого року, зміг втілити рівно чверть власних обіцянок, що поки не дозволило йому вибратися з «хвоста» губернаторського рейтингу ефективності.

 

Крім того, не вирізняються відповідальністю й деякі губернатори, що опинилися з різних причин у середині рейтингу, як, наприклад, Григорій Самардак, Микола Клочко, Валентин Резніченко та Олександр Фищук, які виконали менше третини власних обіцянок.

 

Щодо очільника Прикарпаття - то він скромно розмістивсяу середині рейтингу. Серед даних ним обіцяок - 41 виконана, 53 у процесі виконання і тільки 6% невиконаних.

 

Таким чином, можна вважати, що аналітики «Слова і Діла» свій прогноз щодо рейтингу голів ОДА зробили. Тепер слово за Кабінетом міністрів.


28.08.2015 610 0
Коментарі (0)

23.05.2025
Вікторія Косович

Про методи викладання, сучасну школу історії та виклики професії Володимир Половський розповів журналістці Фіртки.

1471 2
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1774 1
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

2554
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2351 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7587
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15305 31

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

362

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

1073

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1146

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1934
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

317
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

696
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

935
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3148
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

961
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1988
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

1039
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35188 1
22.05.2025

Держсекретар США Марко Рубіо відмовився назвати лідера Кремля володимира путіна воєнним злочинцем.  

313
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

522
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

663
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

986