Гамарджоба, Патівісцемулі Міха. Здоровенькі Будемо!

 

 

В зв’язку з призначенням Міхеїла Саакашвілі головою Одеської обладміністрації, імовірно, слід очікувати, що через якийсь нетривалий час він власною персоною і очолить новий уряд. Скоріш за все, Петро Олексійович Порошенко, щоб запобігти окупаційно-сепаратистським діям в Одесі, через побажання американської адміністрації, не в останню чергу, через жахливе падіння особистого рейтингу і партії його імені, через зростання народного невдоволення і, врешті-решт, через здоровий глузд і чуйне серце.., таки наважився на радикальну боротьбу проти корупції і олігархії, так би мовити, замовити. І щоб не своїми руками, "подалі від гріха", особа відомого своїми успіхами в цій галузі грузина якнайбільш підхожа для цього. А ще Саакашвілі не пов'язаний зобов'язаннями перед своїми кредиторами, на відміну від багатьох вітчизняних політиків і чиновників - яким дуже важко бути просто чиновниками в силу кон'юнктурних обставин і особливих суб'єктивних психологічних чинників, побічно пов’язаних з рідною їм по крові землею, з якої вони воленс-ноленс крові визискують-то не менше за путінщіну. Він набуде досвіду, якого в нього на Батьківщині було менше – налагодження проведення реформ в тандемі зверху-вниз, знизу-вверх. З часом.

 

Таким чином, президент перед прийдешніми черговими позачерговими виборами, певно, почав готуватися всерйоз саме від часу цього призначення(та це не єдина причина, знов-таки). Місце Яценюка, подейкують, фактично вирішене: він або переміщується на посаду голови Нацбанку, при цьому його політична сила не виходить з коаліції, або переміщується у політичне небуття – для відставки голоси знайдуться охоче. Оскільки США виступили основним рупором Саакашвілі в Україні, то за його кандидатуру голосуватимуть багато депутатів ще цього скликання, або вже наступного, в разі, якщо коаліція розпадеться  і виникне політична криза. В тому числі, Юлія Тимошенко та її партія теж не буде цілеспрямовано виступати проти Саакашвілі, і не тому, що «вони вдвох знялися» в дурнуватому порнофільмі московських режисерів десять років тому, а тому що, попри всі чутки як  про «подругу путіна», вона активно шукає саме з Заходом глибокого порозуміння, розуміючи, що і хто гарантує їй і державі свободу та стабільність. А її особа зараз серйозно розглядається на Заході, особливо в Європі, як така, що дуже вірогідно здатна замінити Порошенка, який розчаровує всіх, і яка, на їхні сподівання, буде набагато менше одіозною особисто для путіна.

 

Розуміючи це та ще багато чого, вище переліченого, Петро Олексійович розумно діє на випередження, плануючи по-доброму використати харизматичного і ефективного грузинського політика, аби не дати ворогам і конкурентам ані шансу. Прем’єр Саакашвілі не буде тим і чим, ким-чим  є чи буде Яценюк і Тимошенко. І Прем’єр Саакашвілі має значні шанси покращити президентський рейтинг та його політичної сили перед близькими парламентськими виборами. Розрахунок на те, щоби і собі благо, і народу менше блекоти.

 

 З обережними фанфарами, утім, - хай живе космополітизм з українським присмаком, а надії справджуються не лише в теорії.

 

(Прогнозую друге місце в фіналі «Голосу країни»  учаснику з Грузії Мебо ( чи перше (?))  ;)


31.05.2015 Яв Назар 928 0
12.07.2020
Тетяна Дармограй

Людмила Дем’яник, яку бійці знають за позивним Катруся Стріла, розповіла про те, як потрапила на фронт, з якими упередженнями там стикнулась, як адаптовується до цивільного життя та чим буде займатись після закінчення війни.

1621
10.07.2020

Про те, як  працює з іноземними інвесторами UkraineInvest Фіртка поспілкувалася з Андрієм Павлівим — представником урядового Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest в Західній Україні.

939
09.07.2020

Запашна та яскрава композиція з квітів дає можливість будь-якій людині перенестися в спекотне літо навіть лютою зимою, коли багато хто тільки мріє про свіжі, ароматні та щойно зібрані рослини. Сервіс flowers.ua/ru/frankovsk працює впродовж року, надаючи

787
07.07.2020
Марія Лутчин

Сьомого липня у Європі, а 11 у світі, відзначають День шоколаду. Це свято виникло у Франції в 1995 році.

1102
05.07.2020
Люся Грибик

Танцюрист розповів нам про свої кроки до досягнення успіху, поділився секретами мотивації та розкрив подробиці своїх танцювальних буднів.

1543
03.07.2020
Марія Лутчин

Для відновлення зруйнованої інфраструктури: доріг, мостів, берегоукріплювальних дамб, за попередніми підрахунками, потрібно понад два мільярди гривень.

1337

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

1827

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві. 

5101

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

8450

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

6551 2
10.07.2020

На Землі новий «диктатор» – COVID-19 і ми змушені пристосуватись до життя в нових умовах.

734
23.06.2020

У перший рік життя малюка все змінюється доволі динамічно. Здавалося б, тільки недавно матуся спіткала усі тонкощі грудного вигодовування, і ось вже настає новий етап – введення першого прикорм. Це їжа, що суттєво відрізняється від материнського мол

7862
16.06.2020

На ферму з виробництва фуа-гри в місті Снятин влаштувався хлопець, який таємно знімав на відео свої робочі будні, а опісля анонімно передав матеріали зоозахисній організації "Відкриті клітки Україна", яка їх опублікувала. Ці кадри сколихнули світ, призве

62923 4
07.07.2020

Його життєва історія сповнена несподіваних поворотів долі, адже йому довелося здійснювати своє архієрейське служіння у вкрай складний для Церкви час – підпілля та переслідування.

757
25.06.2020

На останню декаду червня, що у 2001 році, припала непересічна для історії Львова та й України загалом подія. Це багатьом видавалося неможливим і до останнього існували сумніви, але папа таки прибув поспілкуватися з українцями. Тоді це все просто видавал

1083
16.06.2020

Акція триває вже понад два роки і наближається до своєї кульмінації. Сьогодні, 16 червня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин долучився до історичного заходу – створення рукописної Біблії, пише Фіртка з посиланням

1478
08.06.2020

Для того щоб усвідомити справжність наших прохань до Господа Бога про власні потреби, потрібно спочатку перейнятися, серцем відчути потреби інших людей.

1913
08.07.2020

Голова Національної спілки театральних діячів України, керівник Національної оперети України Богдан Струтинський отримав орден "За заслуги" І ступеня.

2137
09.07.2020

Про це президент заявив 8 липня під час зустрічі з представниками бізнесу Чернівецької області.

1559 1
03.07.2020

Єлісейський палац заявив, що Філіпп буде займатися урядовими справами доти, доки не буде призначено новий уряд.

602
03.07.2020

У бюлетені з відкритими списками можна буде проголосувати як за партію, так і за конкретного кандидата, щоб підняти його в партійному списку Профільний комітет Верховної Ради затвердив нову форму бюлетеня для голосування на місцевих виборах за відкритими

754
26.06.2020

Партія "Голос" проголосувала за припинення депутатських повноважень Святослава Вакарчука. Перед цим він вийшов із фракції «Голос» у Верховній Раді. Про це повідомляє пресслужба партії «Голос», інформує Фіртка. Водн

892