ЄРЦ подасть в суд на Михайла Вінтоняка через систематичні наклепи

 

Неодноразові висловлювання голови Ради так званої «громадської організації «Народний контроль» п. Михайла Вінтоняка можуть завдати шкоди діловій репутації комунального підприємства «Єдиний розрахунковий центр», вважаєть в підприємстві.

 

Зокрема, мова йде про ймовірне фінансування коштом підприємства виборчих кампаній та про ніби-то спрямування грошових потоків на якісь удавані рахунки.

 

ЄРЦ заявляє, що веде прозору роботу, регулярно звітується перед громадою за отримані та використані кошти та ставить собі на меті завдати високий, еталонний рівень транспарентності у роботі з муніципальними фінансами.

 

Діяльність підприємства регулярно перевірялася правоохоронними та іншими контролюючими органами. Звіти про такі перевірки підприємство також регулярно оприлюднює.

 

"Неодноразові наклепницькі висловлювання п. М. Вінтоняка повинні дістати належну правову оцінку. Вже цього тижня юристи підприємства проведуть оцінку репутаційних збитків, підготують позов та передадуть його на розгляд суду" - йдеться в повідомленні ЄРЦ.


20.07.2012 1865 16
Коментарі (16)

До Транспарентного ЄРЦ 2012.07.20, 14:24
щодо транспарентності.... А як бути з тими хто не здатен ігнорувати тенденції парадоксальних ілюзій? Чи не ставить це їх на щабель нижче в парадигмі екзистенційного розвитку людства?
Подорожній 2012.07.20, 14:28
А ви тому Міськові все повідключайте і скажіть най прийде з вами угоди позаключає.
Для роздумів. 2012.07.20, 14:28
Написали ми заяву в ЄРЦ, що течуть труби каналізаційні. Приїхали, подивился, порахували. 4 під"їзди мали зібрати понад 90 тисяч грн. Запросили приватну фірму - приїхали, подивился, порахували. 4 під"їзди мали зібрати 14 тисяч грн, раховуючи роботу, матеріали. Кошти зібрали, ремонт зробили. Без ЄРЦ. Питання - нащо тоді ми платимо квартплату? і ще - якщо роботи насправді коштують 14 тисяч то куди мала би йти різниця від тих 90, що нарахував ЄРЦ?!!!
Такий Місько. 2012.07.20, 14:30
А чого це я маю ходити і заключати угоди. Надавач послуг має прийти до мене, показати договір, обмуовити які послуги надають, в якому об"ємі, коли. Записати все це в договорі, виставити суму до полати і лише тоді я підпишу. А бігати за ними не буду. І підписувати примарні договори теж не буду.
Олександр Сич 2012.07.20, 14:35
Публічно обіцяю повернути кошти отримані мною на виборчу кампанію з ЄРЦ.
Сичу 2012.07.20, 14:48
То публічно скажіть скільки вже назбирали, скільки коштуватиме передвиборча кампанія, і в якому випадку повернете - якщо виграєте бо якщо програєте повертати буде нізчого.
Роман 2012.07.20, 14:50
Не переводіть питання на ЄРЦ. Так, ця структура бажає бути кращою, напевно кожен має до неї свої претензії. Мова йде про те, що ЄРЦ та Свободу звинувачують в корупції, якщо не у вчиненні злочину. А для такого звинувачення повинні бути вагомі докази. Огульно можна будь кого звинуватити. До прикладу: "Прошу перевірити чи Вишиванюк не причетний до підриву двух хмарочосів в Америці, бо він міг мати стосунки з Бен Ладеном".Якщо є підстави звинувачувати когось, то викладіть їх на обговорення, а не просто казати, що в мошка дочка...
До "Для роздумів" 2012.07.20, 15:35
Дуже цікавий факт! А можете для підтвердження кошторис ЄРЦ на 90тис(бо ціну ви з їх кошторису знаєте) і акт від приватника на 14тис. І адресу будинку. Так, щоби далі вже конкретно говорити.
За логікою 2012.07.20, 15:40
Якщо Войтик про офіційно зареєстровану ГО каже "так званої «громадської організації" , то і його контору слід тепер величати "так званий ЄРЦ" !
Я 2012.07.20, 16:12
До усяких Міськів - може й продукти з магазинів чи базару до вас в квартиру носити, а ви будете перебирати і можливо купите? Для таких правильних мудрагелів я б на місці ЄРЦ справді припинив надавати жодні послуги і поки останній пиячок з 101 квартири не прийде і не попідписує усі договори і не сплатить аванс - цілому будинку не надавати жодних послуг. Збирайте сміття у себе у ванні. почав би з будинку правдоборця Вінтоняка. От же ж прокляття - того, хто щось робить - того й товчуть з усіх боків. Ну не подобається ЄРЦ - організуйте собі самі свій побут! Ніхто ж не заставляє! А ще про вартість ремонтів - хто хоч трохи знайомий з нашою економікою не задавав би таких питань - приватна бригада за чорну готівку завжди зробить ту ж роботу в кілька разів дешевше ніж офіційна організація з усіма ліцензіями, технікою безпеки, бухгалтерією і масою податків. Що тут не ясно?!
До "Я" 2012.07.20, 17:57
Неясно,чогоЄРЦ,робить дороще в декілька разів.От,що неясно,барани.
Роман 2012.07.20, 18:05
"Я", ви трохи не зрозуміли скарг людей. Скарги йдуть не на роботу ЄРЦ, а на те, що люди за свої гроші хочуть якісної роботи. Приводжу і свій приклад: Отримую рахунок на оплату комунальних послуг. На відміну тому, що я платив ЖЕКу вони дописують мені оплату за зовнішне освітлення. Я дзвоню в ЄРЦ і кажу, що у мене зовнішне освітлення сходів підключене з мого лічильника. Мені кажуть дзвоніть до свого майстра. Правда майстра телефон дали зразу ж. Дзвоню до майстра. Він мені говорить: "Дзвоніть в ЄРЦ" і дає телефон. Дзвоню в ЄРЦ. Мені знову кажуть дзвонити до майстра. Дзвоню до майстра. Він каже, щоб я прийшов до нього і подав йому письмову заяву. Це мене вже розізлило. Кажу йому: "Ви Наробили дурниць, а я маю кидпти роботу і до вас бігати. Вам завтра такий самий мудрагель з водоканалу чи газконтори скаже, щоб ви бігли до нього. Випраляйте свої помилки самі". Він правда схаменувся і каже подзвонити на інший телефрн і подати вже усну заявку, щоб вони внесли виправлення. Я подзвонив і подав усну заявку. Пройшло три місяці, але мені і надалі присилають рахунок з необхідністтю оплати за зовнішне освітлення. То ж мова йде про те, що був ЖЕК, тепер ЄРЦ, а змін на краще немає. І там і там тримають дурнів, і одні і інші знущаються над людьми. Коли б ЄРЦ заставило такого майстра усе виправити і хоча б вибачитись, то ніхто б їх не критикував. Адже цю структуру створювали для покращення обслуговування населення. Це не якась комерційна структура, а організація створена міською владою для обслуговування територіальної громади міста.
ггггггг 2012.07.20, 19:20
я вас прошу, яка робота, літо, море, гори, азія :) http://gk-press.if.ua/node/7165
мешканець 2012.07.20, 20:44
Так званий ЄРЦ не укладав зі мною жодної угоди на обслуговування! Дулю вам, а не гроші!
криміналіст 2012.07.20, 20:55
Пропоную "дуель" на детекторі брехні: Войтик проти Вінтоняка! Цікаво, чи не опиниться після неї Войтик у СІЗО?
злидні 2012.07.21, 11:58
http://gk-press.if.ua/node/7165-прочитайте розповідь п.Войтика про відпустку. Молодець! А я цілий рік працюю, на свої "відпускні" з дитиною на море поїхати не можу. ЕРЦ плачу справно... Я звичайно не п.Войтик, не топменеджер, але...
31.07.2020
Роксолана Остапчук

Пандемія коронавірусу спіткала нас зненацька та внесла свої корективи в життя. Це торкнулося всіх соціальних сфер, в тому числі і освіти.

1371 1
25.07.2020
Тетяна Дармограй

Потерпаєте від вічних сварок, не можете знайти спільну мову та дійти до компромісу з близькими людьми? Посилаєтесь на карантин, замкнений простір, втому чи емоційне вигорання – і виправдовуєте такі стосунки? Усі вищеперераховані речі можуть змінитися, а ось стосунки залишаться такими ж. Чому? Пояснюємо із психологинею на життєвих прикладах.

6859 3
20.07.2020

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу запрошує абітурієнтів на навчання на різні спеціальності у семи інститутах та на кафедрі військової підготовки.  Чому ІФНТУНГ?! Бо він унікальний – єдиний в Україні університет

3503
19.07.2020
Тетяна Дармограй

З отцем УГКЦ Іваном Жуком ми розмовляли у стінах Собору Святого Воскресіння. Розмова була теплою і відвертою. Ділюсь з вами порцією душевного спокою і  відповідями на питання, які, можливо, ви самі б не поставили.

10289 1
17.07.2020
Олена Британська

Як часто ви помічаєте телефон в руках у підлітка? А чи можете бути впевненими, що саме в цей момент йому не пропонують наркотик? Виявляється, придбати їх зовсім не складно.

2903 1
16.07.2020

Одним із лідерів перевезень на Прикарпатті є Товариство з обмеженою відповідальністю «Надвірнянська автобаза».

2138

Під час волонтерства, медики міста неодноразово скаржились мені, зосібна, на несправедливість розподілу надбавок міської влади для медиків лікувальних установ, які знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом. Щоб хоч якось підстрахувати медиків ви

2015

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

3278

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві. 

6476

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

10335
02.08.2020

Едуард Канарян - фіналіст шоу “МастерШеф професіонали”. Чоловік запам'ятався глядачам тим, що поєднував непоєднуване і використовував у стравах дари лісу. Нещодавно він відвідав село Старуня Богородчанського району, де на відомому вулкані при

1985
28.07.2020

Літо – час, коли потрібно не тільки відпочити, але і набратися сил, зміцнити імунітет.

454
13.07.2020

Василь Стефурак акліматизував європейських овець і вивів власну породу для проживання в українських Карпатах. Василь –  Голова ГО «Асоціація вівчарів», переможець бізнесово-розважального реаліті «Громада на мільйон» в&

3726
31.07.2020

Пропонуємо вашій увазі шістнадцять висловів Андрея Шептицького, що стали крилатими фразами.

258
24.07.2020

Всеукраїнська проща до Зарваниці, яка минулими роками вирізнялася присутністю величезної кількості паломників як з України, так із-за кордону, цього року відбулася набагато скромніше - онлайн. Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, який просив вірних

1315
20.07.2020

З дводенним візитом на Прикарпатті перебуває Митрополит київський і всієї України, предстоятель ПЦУ  Епіфаній. Вчора у Шешорах він очолив Божественну літургію. Сьогодні, 20 липня Митрополит очолив панахиду за жертвами НКВД в Дем'яновому лазі, і

1169
13.07.2020

У неділю, 12 липня, парафіяльна спільнота св. апостолів Петра і Павла в селі Старуня урочистою молитвою дякували Богові за своїх Небесних покровителів – Верховних апостолів Петра і Павла. В рамках відзначення храмового свята на парафії відбув

2650
31.07.2020

Оголені тіла, які знайшли своє зображення на полотнах та в скульптурах відомих художників, стали невіддільною частиною світового мистецтва.

268
31.07.2020

Депутати Івано-Франківської обласної ради прийняли звернення до Президента України та голови Верховної Ради України щодо зміни назви Івано-Франківського району Галицький. При цьому центром району пропонують залишити Івано-Франківськ, інформує Фіртка. Н

972 1
30.07.2020

Перший президент України Леонід Кравчук очолив українську делегацію в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

282
14.07.2020

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про державне регулювання грального бізнесу. Законопроєкт №2285-д "Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор" підтримали 248 народних депутатів, пише Фіртка з посиланням на Економічну

2359
14.07.2020

За 6 місяців 2020 року на Прикарпатті прокурори взяли участь у розгляді судами 123 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією. За їх результатами до відповідальності притягнуто 97 осіб, із яких 84 – депутати місцевих

2628