До виконкому Івано-Франківської міської ради входять 56 осіб: у скільки це обходиться місту

Івано-Франківська міська рада змінила кількісний та персональний склад виконавчого комітету.

Станом на 22 березня 2023 року кількість членів виконкому складає 56 осіб. 

Як повідомив Фіртці керуючий справами виконавчого комітету Ігор Шевчук, 25 членів виконкому працюють виключно на громадських засадах.

«Наприклад, на громадських засадах працює Богдан Білик, який раніше обіймав посаду заступника міського голови. Сьогодні він на пенсії, але продовжує бути членом виконкому на громадських засадах.

Або ж Олександр Богачов, який у 2020 році балотувався на посаду міського голови Івано-Франківська, також є членом виконавчого комітету на громадських засадах.

Тобто, є ряд людей, які не отримують зарплатні з бюджету, але входять у склад виконкому», — підкреслює Шевчук.

Водночас, за словами посадовця, ще 31 член виконкому — працівники структурних підрозділів. Йдеться про міського голову Руслана Марцінківа, його заступників, старост сіл. 

«Це ті люди, які отримують зарплатню виключно відповідно до посад, які обіймають.

Наголошую, що жоден із членів виконавчого комітету не отримує за цю роль заробітної плати. Не передбачено такого, що платять за те, що ти входиш у структуру виконавчого комітету як виконавчого органу».

Керуючий справами виконавчого комітету уточнює, що кожен із членів виконавчого комітету — працівники різних професій та галузей: освіти, спорту, культури, науковці, підприємці, будівельники, благодійники.

Така кількість персонального складу виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, додає Ігор Шевчук, сприяє залученості людей різних професій до роботи виконавчого комітету, що дозволяє якісніше та оперативніше розв'язувати різноманітні питання.


Довідково: виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради є виконавчим органом міської ради, який утворюється міською радою на строк її повноважень.

Після закінчення повноважень ради виконавчий комітет здійснює свої повноваження до формування нового складу виконавчого комітету.

Кількісний та персональний склад виконавчого комітету визначають та затверджують радою за пропозицією міського голови.

Виконавчий комітет утворюється у складі міського голови, секретаря міської ради, першого заступника міського голови, заступників міського голови, заступника міського голови — директора департаменту, керуючого справами виконавчого комітету та інших осіб відповідно до вимог чинного законодавства.

Детальніше з повноваженнями виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, які визначаються Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», можна ознайомитись за посиланням у додатках.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Хто може отримати фінансову допомогу від Івано-Франківська при переході на індивідуальне опалення

Цьогоріч в Івано-Франківську планують відремонтувати приблизно 50 дворів та ще 50 тротуарів

«Стараємось причепутири місто»: як Івано-Франківськ готується до Великодніх свят


22.03.2023 1326
Коментарі ()

16.09.2023
Тіна Любчик

Головні туристичні пам’ятки Вінниці очолює музей-садиба Миколи Пирогова. На запитання: «Що подивитися в першу чергу у Вінниці?» кожен місцевий житель впевнено назве це культове місце.  

694
11.09.2023
Тіна Любчик

З журналісткою Фіртки своєю історією поділився 42-річний Роман Примич, військовослужбовець з Івано-Франківська, який отримав поранення на фронті та зараз перебуває на лікуванні в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

5691 6
07.09.2023
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає, які зміни запланували та як це вплине на темпи мобілізації.

2061
23.08.2023
Тетяна Дармограй

Щоб актуалізувати дані щодо мобілізаційного потенціалу країни, Міністерство оборони України запустило інформаційну кампанію під назвою "Оновлюй дані у ТЦК".  

2078
16.08.2023
Тіна Любчик

В Івано-Франківській обласній клінічній лікарні з початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України медики  активно допомагають нашим захисникам відновити здоров’я після поранень на фронті. Так, цього разу журналістка Фіртки відвідала медичний заклад і поспілкувалася з фахівцями та військовими пацієнтами про роботу відділення травматології.

2362
05.08.2023
Павліна Мушинська

Чи насправді все так погано, адже з усіх сторін нам розповідають, як добре у світі ставляться до українців, особливо у країні-сусідці Польщі?Фіртка пропонує ознайомитися з невигаданими історіями українок, з їхніх власних вуст.

2951

Усім нам добре знайома старозавітна історія про битву Давида та Голіафа, як протистояння сильному, могутньому загарбнику в рази меншого, але безстрашного молодого та винахідливого Давида.

214

Намагаючись ототожнити історію Русі з історією Московії, нащадки угро-фінів твердять, нібито столиця Русі у 1157 році була перенесена з Києва у Володимир Андрієм Боголюбським. Це відверта брехня. Він зробив Володимир своєю резиденцією, але це не означає, що переніс столицю, бо Боголюбський тоді у Києві не княжив. Київська держава – Русь існувала впродовж IX—XIII століть.

480

Невже ми єдині розумні істоти на весь всесвіт? Ці питання давно хвилюють людство та науковців.

656

Річки у селах — це природні багатства і можливості для туризму. Дізнайтеся, як зберегти та використати річки для розвитку сільського життя.

384
16.09.2023

У селі Братківці комунальне підприємство «Франківськ-Агро» вже вдруге збирає гречку, яку висіяли на цьому полі.  

248
12.09.2023

Майже у всіх їдальнях міста запровадили нововведення — безготівковий рахунок за їжу.

344
08.09.2023

Не всі здогадуються, що зберігають деякі продукти неправильно. Виявляється, є такі, які ми рідко ставимо до холодильника – і даремно. Адже охолодженими вони зберігатимуться довше.  

519
16.09.2023

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

207
10.09.2023

У церкві Різдва Пресвятої Богородиці у селі Нижній Вербіж Коломийського району вперше відзначили храмове свято за новоюліанським календарем. Раніше святкування припадало на 21 вересня.

370
08.09.2023

Священник каже: «стосовно заповіді «не вбий» — якби ми читали Святе письмо мовою оригіналу — староєврейською — то там «не вбий» означає «не вбий з корисливих мотивів».

527
04.09.2023

Віра має бути спрямована на Бога і відповідати моральним та духовним нормам, а не базуватися на забобонах  

408
20.09.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

8171
20.09.2023

Кажуть: така ініціатива уряду — ламає напрацьований механізм швидкої допомоги військовим та соціальної підтримки мешканців громад.   

118
15.09.2023

За матеріалами СБУ підозру у державній зраді отримав народний депутат Нестор Шуфрич.  

810
10.09.2023

Україна отримала під час війни нового міністра оборони. Ним став кримський татарин Рустем Умєров. Він не має стосунку до військової справи, але відомий як вправний перемовник.  

426 1
08.09.2023

Наразі обмеження на виїзд з України діє щодо чоловіків призовного віку, а також окремих посад держслужби та визначених посадових осіб. Інформації про зміни з 1 жовтня щодо обмеження виїзду для жінок на військовому обліку прикордонники не мають.  

496