Десятки атовців пішли до мера Франківська: хочуть будуватись на Хоткевича

Сьогодні, 11 жовтня, одразу після вручення квартир учасникам АТО, десятки ветеранів пішли до міського голови Івано-Франківська через  конфлікт по вулиці Гната Хоткевича.

Річ у тому, що там міська асоціація учасників АТО хоче будуватися, але жителі проти, пише Фіртка з посиланням на Галицький кореспондент.

Зустрів атовців перший заступник міського голови Микола Вітенка та голова ОСББ на Хоткевича, 44 Ірина Шуваринська.

«Ми тут через те, що люди, які ще вчора були захисниками – сьогодні стали загарбниками. З нами на переговори, на компроміс ніхто не йшов. Але ми дізналися, що був підписаний меморандум із жителями сусідніх будинків. Ми вважаємо рішення про видачу містобудівних умов недійсним», – каже жінка.

Дозвіл на проведення підготовчих робіт в атовців справді є, але він не дає права на будівельні роботи, пояснив начальник відділу контролю за будівництвом управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю Івано-Франківської міської ради Олег Семків.

За словами заступника голови правління міської асоціації ветеранів АТО Василя Андріїва, вони діють відповідно до Законів України. Каже, що вони два роки чекали документів і без них не робили жодного кроку. Мовляв, атовці не планують будуватися на мережах, не хочуть забудовувати сквер, його зроблять біля будинку та облаштують дитячий майданчик.

На зустріч прийшов Руслан Марцінків. Він сказав, що потрібно шукати компроміс: відступити, зробити сквер, побілити під‘їзди тощо.

«Треба компроміс, бо з одного боку – учасники АТО, наші захисники, а з іншого – люди, які живуть там роками», – зазначив Марцінків.

За його словами, будівництво на Хоткевича за документами можливе, але є багато дискусійних питань.


11.10.2019 1837
Коментарі ()

27.05.2020
Люся Грибик

Як вийти з карантину з чистим та доглянутим обличчям Фіртці розповіла франківська косметологиня Стефанія Білусяк.

629
26.05.2020
Роса Мартинюк

 Жінка не може працювати в  урології, йти до лікаря варто тоді, коли вже болить, а простатит лікується за 5 хвилин — ці та інші міфи ми часто чуємо та чи розуміємо їхню помилковість?Розмовляємо із Владиславою Литвинець — лікарем-урологом Лікувально-ліагностично центру професора Литвинця, асистентом кафедри урології Івано-Франківського медичного університету.

2685
22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

3248 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

2993
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

895
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

1199

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

2167

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4642

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

4084 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

3168
29.05.2020

28 травня, на свято Вознесіння Господнього за юліанським календарем, в Україні з’явилася в продажу всесвітньо відома книжка «Католицизм: мандрівка до серця віри» американського проповідника, письменника і богослова єпископа Роберта Баррона.

115
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1840
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4834 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1769
29.05.2020

До добірки увійшли нові серіали, які точно зацікавлять навіть вибагливих кіноманів.

129