Депутати Івано-Франківської облради сильніші за журналістів. У волейболі (ФОТО)

 

Депутати сильніші за журналістів. У волейболі.

 

Учора в Івано-Франківську відбувся товариський матч між збірною депутатів облради на чолі з її головою та журналістами місцевих ЗМІ.

 

Перший сет легко виграли депутати. У другому боротьба вийшла напруженішою: 25-21 за депутатами. Третій і вирішальний сет також залишився за депутатами.

 

Як відзначив голова облради Олександр Сич, такі зустрічі корисні обидвом сторонам, адже під час гри можна відволіктися від політики, роботи та проблем. Також - це гарна можливість поправити власне здоров'я.

 

Журналісти пообіцяли за кілька тижнів взяти у депутатів реванш.

 

У складі команди представників ЗМІ на майданчик також виходили: Микола Волков (газета «Репортер»), Іван Харук (ОТБ «Галичина»), Тарас Дем'янчук з прес-служби Громадського форуму, Андрій Гаргара (канал новин 24), Володимир Кушніренко (агенція новин «Фіртка»), Тарас Грень (Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України), Ростислав Ковтун (агенція новин «Фіртка») та Олена Яремчук з прес-служба НФК «Ураган». 


До складу команди депутатів ввійшли:перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, заступник голови обласної ради Остап Дзеса, голова комісії з питань бюджету, фінансів, податків та інвестиційсВолодимир Шкварилюк, голова комісії з питань екології раціонального природокористування, рекреації та розвитку туризму Андрій Троценко, заступник голови комісії з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого та середнього бізнесу  Юрій Бабій, член комісії з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого та середнього бізнесу Микола Різник, член комісії обласної ради з питань екології раціонального природокористування, рекреації та розвитку туризму Ігор Шевчук та голова ОДА Олександр Сич.

 

 

 

 

 

 

 


ФОТО: Тетяна Соболик, Репортер


10.11.2011 1841 0
Коментарі (0)

27.05.2020
Люся Грибик

Як вийти з карантину з чистим та доглянутим обличчям Фіртці розповіла франківська косметологиня Стефанія Білусяк.

275
26.05.2020
Роса Мартинюк

 Жінка не може працювати в  урології, йти до лікаря варто тоді, коли вже болить, а простатит лікується за 5 хвилин — ці та інші міфи ми часто чуємо та чи розуміємо їхню помилковість?Розмовляємо із Владиславою Литвинець — лікарем-урологом Лікувально-ліагностично центру професора Литвинця, асистентом кафедри урології Івано-Франківського медичного університету.

1572
22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

2737 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

2651
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

680
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

1053

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

1944

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4398

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

3924 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

3045
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1674
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4620 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1664
09.04.2020

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні дав детальні поради щодо поведінки у храмі на Страсний тиждень та Великдень, зокрема щодо сповіді і причастя, та оголосив диспензи (звільнення) Церкви усім в

1703
19.05.2020

Наш дзвінок застав композитора Ігоря Іванціва в Бурштині, де він живе, працює і творить. Простий, приємний співбесідник, з прекрасним почуттям гумору, повен життєвих сил та настрою.

838