Чому я йду у політику?

Шановні друзі, колеги та українці, з якими я не знайомий! Мене звати Ігор Бартків. Я віцепрезидент Івано-Франківської торгово-промислової палати і йду на вибори до Івано-Франківської міськради першим номером від партії «Голос».

Мене часто запитують, якого милого я йду в політику? У мене є все: робота, яку люблю, класні друзі у багатьох країнах, бо знаю не одну мову, дякувати Богові, живі батьки, дружина, яку щодня кохаю так само без тями, як колись, троє прекрасних синів, від яких з незрозумілих причин ще не тріснув мій щасливий черепок. А ще я гурман і маю велосипед. І трохи впертий — присадив на ровери всю сім’ю.

У всьому цьому благополуччі є одна велика проблема — війна з Росією, яку ми майже програли. Я зараз кажу не лише про наших хлопців, які загинули вже тисячами, але й про економічну війну. І програємо її не тому, що ми не вміємо працювати, а тому, що те середовище, яке мало б рухати Україну вперед, робить все, щоби вона вже третє десятиліття після відновлення незалежності тупцювала на місці. Бо не було люстрації та часто українськими патріотами керують вороги України на високих посадах. Зараз там вже навіть їх діти та внуки.

Якби ми себе не любили, якби ми не тужили за романтичною і гоноровою минувшиною, але нам треба думати про сьогодення. А сьогодні у глобальному світі визначальною є економіка. Економіка — то базис розвитку країни, міста, навіть вулиці. І розмови короткі: можна сюди вкладати гроші чи не можна?

Олігархічні клани, які в Україні замінили політбюро і всякі ЦК, роблять все, щоби світові інвестори навіть не згадували Україну. Бо тоді вони, олігархи, які привласнили наше з вами майно, втратять над нами контроль. Якими б мужніми не були наші хлопці на фронті, але наші лицарі ніколи не переможуть, якщо ми не переможемо на фронті економічного занепаду.

Замучені війною ми не відчуваємо, що ззаду дихає перспектива економічної смерті країни. І тоді з такою країною можна буде робити, все що заманеться. Україна зараз нагадує людину, яка потрапила в автотрощу, лежить серед покрученого залізяччя і з її розірваних жил фонтанує кров, а над нею схилилося кілька гнид і кажуть: зараз ми поставимо вам п'ять питань і вам стане легше.

У нашій державі незбалансований бюджет. Один з найгірших у світі пенсійний фонд, через ту ж незбалансованість. Ми беремо кредити, щоб розрахуватися за попередні, а розплачуватись за такі сумнівні оборудки будуть наші діти та внуки. Якщо захочуть жити на цій землі... Затрати на утримання держапарату зашкальні. Армія розтрощена. І на цьому тлі у нас непереможна корупція.

А ще ми можемо похвалитися неконкурентною у Європі промисловістю, освітою і наукою, знімаємо одні з найдорожчих у Європі за собівартістю фільми, які не йдуть дивитися навіть у нас. Охорону здоров’я повісили на плечі хворих. Як наслідок, маємо люмпенізацію і старіння нашого народу.

Я не буду нікому брехати, що завтра після перемоги партії «Голос» в Івано-Франківську, місто стане схожим на Краків або Лондон. Але я обіцяю кожному виборцеві, що ми будемо крок за кроком примушувати владу вилізати з постсовкової шкіри та повернутися обличчям до мешканців Івано-Франківська. Все залежить від рівня підтримки людей. Якщо набереться критична маса іванофранківців з волею до змін, то ми готові працювати день і ніч.

Нам треба гармонізувати місцеві податки. Потрібен баланс бюджету з його дефіцитом. Ніхто просто так інвестиції до Івано-Франківська не принесе. Ні наші, ні іноземці. Потрібен захист та підтримка власних і закордонних інвесторів. Набір суддів з нуля. Набір у прокуратуру з нуля. Ми будемо говорити правду громаді, якою б складною і тяжкою вона не була. 

Чи зможемо ми виконати свої обіцянки перед громадою? Все залежатиме від рівня підтримки виборців. Якщо ми хочемо повернути Івано-Франківськ собі, то маємо обирати не між перевертнями у вишиванках та олігархічними шавками, які лише вчора вивчили українську мову, щоби навішувати нам на вуха свою брехню. Громада Івано-Франківська має обрати людей, за яких хоча б не буде соромно перед дітьми та внуками.

Чому я балотуюся від партії «Голос»? Бо тут люди, з якими я можу хоч завтра йти у розвідку. Тут не змушують обіцяти та брехати заради рейтингу, розносити виборцям по 200 гривень і йти проти свого сумління та совісті. У нас професійна команда, де гармоніює виважений життєвий досвід з амбітною молодістю. У нас немає людей з минулого. Ми сповідуємо тисячолітній життєвий принцип, що найкраще зроблене те, що зроблене власними руками або руками тих, кому ти довіряєш.

Якщо ви прочитали цей текст і відчуваєте, що підтримуєте його зміст, то ставайте поруч. Легкої праці не обіцяємо. Але обіцяємо багато цікавої роботи на користь громади Івано-Франківська. Виборці партії «Голос» — то українці, які мріють про модерну Україну і люблять свій Івано-Франківськ.

 


20.10.2020 Бартків Ігор 7948
14.02.2021
Тетяна Дармограй

Сьогодні, 14 лютого, традиційно відзначають День усіх закоханих. Проте, ми не шукали легких шляхів, тому подивились на це свято під іншим кутом й вирішили розповісти вам дві життєві історії людей-одинаків. На їхньому прикладі, пояснюємо, чому бути без пари – не означає бути самотнім й чому людям без стосунків непереливки в нашому, не завжди толерантному, суспільстві.

1760 1
02.02.2021

Інтерв’ю з начальником Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області генералом поліції третього рангу, доцентом кафедри кримінального права, процесу і криміналістики Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», кандидатом юридичних наук Володимиром Голубошем на тему: "Актуальні питання впровадження на практиці кримінологічної теорії розбитих вікон".

5791 2
01.02.2021
Остап Микитюк

Ксенія Фукс — молода українська письменниця, громадська діячка, графічна дизайнерка, авторка роману «По той бік сонця. Історія однієї самотності», який отримав відзнаку літературного конкурсу «Смолоскип-2018» та увійшов у короткий список «Книга року BBC-2019», а роман в новелах «12 сезонів жінки»  – у довгий список «Книга року BBC-2020». Фіртка поспілкувалася із Ксенією про творчість, життя в Німеччині та плани на новий 2021 рік.

2306 1
29.01.2021
Соломія Когут

Перша частина "Франківського Пана" – це настільна гра на кшталт монополії, у якій використали десятки історичних, соціальних, економічних, фінансових та культурних фактів Станіславова.

2963 8
18.01.2021
Тетяна Дармограй

Відкладання справи «на завтра» й внаслідок виконання її в останній момент – ситуація, з якою стикався кожен. Нерідко після таких випадків людину мучить відчуття провини, яке дивним чином зникає після нового поставленого завдання. Про те, як вибратись із цього зачарованого кола – читайте у матеріалі.    

3571 1
05.01.2021
Олена Британська

У фінал потрапили 10 успішних жінок з семи областей України, серед яких й учасниця з Івано-Франківська Христина Викалюк.

6051

Все почалося - лиш тепер? Чи -радше- на фоні загальнодержавного одужання - прикарпатську статистику вже неможливо приховувати?! Впевнений: жахливої ситуації в Україні - можна було б уникнути, якби... Саме про це - дана публікація.

520

Чому цвинтарний "старшина" – регулярно отримує премію в понад півсотні тисяч?! А лікар, що рятує життя (ризикуючи своїм власним) – має лише три тисячі зарплати?!! На гарантовані надбавки лікарям (за версією трипальц-"паТРІотів") – начебто "нема грошей". Чи справді нема?

492

  10 лютого 2021 р. на переговорах з Євросоюзом щодо отримання фінансової допомоги від України очікується виконання низки структурних заходів та прогресу у боротьбі з корупцією. Євросоюз наголосив, що корупція гальмує просування реформ.[1]  Чин

841 1

2 лютого 2021 року за рішенням судді Господарського суду Івано-Франківської області Фанда О.М., справа № 909/993/20 було скасовано державну реєстрацію об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Квартал Різдвяний” – найбі

1390
15.02.2021

Деруни з сиром - дуже смачне виконання класичної та знайомої всім страви. Приготування займе зовсім небагато часу.  

1106
03.02.2021

Дієтологи стверджують, що найкраще харчуватися сезонними продуктами, а не купувати тепличні несезонні смаколики.  

1925
02.02.2021

Речовини, якими чай з лимоном забезпечує організм, мають властивість зміцнювати імунітет, покращуючи захист людини від інфекцій. Тож не дарма його вважають напоєм довгожителів.  

1947
07.02.2021

Синод Єпископів є постійно діючою установою, створеною Папою Павлом VI у 1965 році.

1454
03.02.2021

В цьому році парафіяни відзначили поважний ювілей – 150-ліття від дня освячення місцевого храму. 

1714 1
28.01.2021

Єдність з Ісусом, єдність між християнами та загальнолюдська єдність у світлі Христового заклику перебувати в Його любові були в центрі уваги проповіді, яку Папа Франциск приготував на завершення Тижня молитов за єдність християн.  

2120
18.01.2021

Традиція купання в ополонці на Водохреще не допомагає "змивати" гріхи.   

3451 1
19.02.2021

Міністерство культури та інформаційної політики та агенція Postmen створили маску в соцмережі Instagram до 150-річчя від дня народження Лесі Українки.  

666
22.02.2021

Міністри закордонних справ України та Польщі Дмитро Кулеба та Збігнєв Рау закликали США зробити все можливе для закриття проєкту "Північний потік 2".

364
03.02.2021

Партія "Опозиційна платформа - За життя" проведе позачерговий з'їзд через рішення про введення санкцій проти народного депутата від цієї політсили Тараса Козака.

1776
01.02.2021

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков не виключає повторне внесення кандидатури Юрія Вітренка на посаду міністра енергетики.

1815
29.01.2021

"Правило Голдвотера" прийняте Американською психіатричною асоціацією у 1973 році.

2093