Чому я йду у політику?

Шановні друзі, колеги та українці, з якими я не знайомий! Мене звати Ігор Бартків. Я віцепрезидент Івано-Франківської торгово-промислової палати і йду на вибори до Івано-Франківської міськради першим номером від партії «Голос».

Мене часто запитують, якого милого я йду в політику? У мене є все: робота, яку люблю, класні друзі у багатьох країнах, бо знаю не одну мову, дякувати Богові, живі батьки, дружина, яку щодня кохаю так само без тями, як колись, троє прекрасних синів, від яких з незрозумілих причин ще не тріснув мій щасливий черепок. А ще я гурман і маю велосипед. І трохи впертий — присадив на ровери всю сім’ю.

У всьому цьому благополуччі є одна велика проблема — війна з Росією, яку ми майже програли. Я зараз кажу не лише про наших хлопців, які загинули вже тисячами, але й про економічну війну. І програємо її не тому, що ми не вміємо працювати, а тому, що те середовище, яке мало б рухати Україну вперед, робить все, щоби вона вже третє десятиліття після відновлення незалежності тупцювала на місці. Бо не було люстрації та часто українськими патріотами керують вороги України на високих посадах. Зараз там вже навіть їх діти та внуки.

Якби ми себе не любили, якби ми не тужили за романтичною і гоноровою минувшиною, але нам треба думати про сьогодення. А сьогодні у глобальному світі визначальною є економіка. Економіка — то базис розвитку країни, міста, навіть вулиці. І розмови короткі: можна сюди вкладати гроші чи не можна?

Олігархічні клани, які в Україні замінили політбюро і всякі ЦК, роблять все, щоби світові інвестори навіть не згадували Україну. Бо тоді вони, олігархи, які привласнили наше з вами майно, втратять над нами контроль. Якими б мужніми не були наші хлопці на фронті, але наші лицарі ніколи не переможуть, якщо ми не переможемо на фронті економічного занепаду.

Замучені війною ми не відчуваємо, що ззаду дихає перспектива економічної смерті країни. І тоді з такою країною можна буде робити, все що заманеться. Україна зараз нагадує людину, яка потрапила в автотрощу, лежить серед покрученого залізяччя і з її розірваних жил фонтанує кров, а над нею схилилося кілька гнид і кажуть: зараз ми поставимо вам п'ять питань і вам стане легше.

У нашій державі незбалансований бюджет. Один з найгірших у світі пенсійний фонд, через ту ж незбалансованість. Ми беремо кредити, щоб розрахуватися за попередні, а розплачуватись за такі сумнівні оборудки будуть наші діти та внуки. Якщо захочуть жити на цій землі... Затрати на утримання держапарату зашкальні. Армія розтрощена. І на цьому тлі у нас непереможна корупція.

А ще ми можемо похвалитися неконкурентною у Європі промисловістю, освітою і наукою, знімаємо одні з найдорожчих у Європі за собівартістю фільми, які не йдуть дивитися навіть у нас. Охорону здоров’я повісили на плечі хворих. Як наслідок, маємо люмпенізацію і старіння нашого народу.

Я не буду нікому брехати, що завтра після перемоги партії «Голос» в Івано-Франківську, місто стане схожим на Краків або Лондон. Але я обіцяю кожному виборцеві, що ми будемо крок за кроком примушувати владу вилізати з постсовкової шкіри та повернутися обличчям до мешканців Івано-Франківська. Все залежить від рівня підтримки людей. Якщо набереться критична маса іванофранківців з волею до змін, то ми готові працювати день і ніч.

Нам треба гармонізувати місцеві податки. Потрібен баланс бюджету з його дефіцитом. Ніхто просто так інвестиції до Івано-Франківська не принесе. Ні наші, ні іноземці. Потрібен захист та підтримка власних і закордонних інвесторів. Набір суддів з нуля. Набір у прокуратуру з нуля. Ми будемо говорити правду громаді, якою б складною і тяжкою вона не була. 

Чи зможемо ми виконати свої обіцянки перед громадою? Все залежатиме від рівня підтримки виборців. Якщо ми хочемо повернути Івано-Франківськ собі, то маємо обирати не між перевертнями у вишиванках та олігархічними шавками, які лише вчора вивчили українську мову, щоби навішувати нам на вуха свою брехню. Громада Івано-Франківська має обрати людей, за яких хоча б не буде соромно перед дітьми та внуками.

Чому я балотуюся від партії «Голос»? Бо тут люди, з якими я можу хоч завтра йти у розвідку. Тут не змушують обіцяти та брехати заради рейтингу, розносити виборцям по 200 гривень і йти проти свого сумління та совісті. У нас професійна команда, де гармоніює виважений життєвий досвід з амбітною молодістю. У нас немає людей з минулого. Ми сповідуємо тисячолітній життєвий принцип, що найкраще зроблене те, що зроблене власними руками або руками тих, кому ти довіряєш.

Якщо ви прочитали цей текст і відчуваєте, що підтримуєте його зміст, то ставайте поруч. Легкої праці не обіцяємо. Але обіцяємо багато цікавої роботи на користь громади Івано-Франківська. Виборці партії «Голос» — то українці, які мріють про модерну Україну і люблять свій Івано-Франківськ.

 


20.10.2020 Бартків Ігор 16570
19.10.2021
Уляна Мокринчук

Літо закінчилося, а це означає, що деяких людей може турбувати осінній морок. Його часто називають осінньою «депресією», «хандрою», журналістка Фіртки поспілкувалась з людьми, які відчувають симптоми осінньої хандри та з психологинею, яка знає, як з нею боротись.

280
17.10.2021
Христина Савчин

За підсумками 2020 року Івано-Франківська область зайняла друге місце в Україні за кількістю внутрішніх туристів та кількістю іноземних туристів, яких обслуговували туроператори та турагенти.

496
16.10.2021
Олег Ущенко

З 2014 року, після агресії Росії в Україні заговорили про «патріотичне українське кіно». До того майже всі продакшини в Україні були орієнтовані на російський інформаційний простір. А те, що зрідка знімалося на українську тему, з багатьох причин не зачіпало глядача.

527
15.10.2021
Христина Савчин

Журналісти Фіртки вирішили піти в рейд з працівниками Комунального підприємства «Муніципальна інспекція «Добродій», щоб поглянути, як проходить звичайний день інспекторів, та які порушення найбільш популярні у місті.  

936
14.10.2021
Сергій Білий

Його шлях на фронт пролягав через осмислення, сумніви і навіть страждання. Адже на тій війні загинув його рідний брат і це наклало свій відбиток на ставлення рідних до обраного ним шляху.

1297 2
13.10.2021
Тетяна Дармограй

Фіртка пояснює, чому «День захисників і захисниць України» – це про оборону, а не гендер, кого доречно вітати та як найкраще це зробити.  

1658

Українська Повстанська Армія нині - це ми всі - правдиві патріоти України, незалежно від партійно - політичної приналежності. Всі для кого понад усе Україна, а не " корито ". Хто не за зрадників, холуїв і пристосуванців, а за Коновальця, Бандеру й Шухевича, за Бога і Україну та українців.  

1060

То була епоха безкінечної студентської смути та оптимізму. При чому те і те існувало паралельно і, якщо бути до кінця чесним, то одне-одному абсолютно не заважало. У повітрі густо пахло революцією, духами студенток і їх губними помадами. А в гуртожитках і «на хатах» студентська молодь затирала головки тодішніх касетників (були за сивої давнини такі девайси) піснями «Бютифул Карпати», «Ми помрем не в Парижі» та «Франсуа».

1377

Спочатку був Ян Флемінг. І він народив Джеймса Бонда. «Сер Джеймс Бонд» - Представлявся він майже 60 років з екранів більше ніж на 80-ти мовах.

1628

Засипана капуста у Галичині ніколи не була просто стравою. Або, як тут ще люблять казати, їдженням. Такий наїдок готували на свята або для певної події. Засипану капусту можна сміливо називати ритуальною стравою.

3613 1
11.10.2021

Напередодні зими чимало господинь заморожують сезонні овочі та фрукти, щоб завжди мати під рукою необхідні інгредієнти для приготування страв, а особливо десертів. І якщо деякі продукти та після заморозки не втрачають свій звичний смак і вітаміни, як, наприклад, малина або полуниця, то інші, навпаки, стають непридатними до вживання. 

1202
29.07.2021

Що краще: консервувати, сушити чи морозити? Відповідь на це питання залежить від типу й кількості сировини та ваших ресурсів, як-от часу, грошей, та місця в морозилці та коморі.

10411
18.06.2021

В Україні, за останні 12 місяців кількість пошукових запитів українських користувачів зі словом "рецепт" зросла на 29%.

15355
19.10.2021

Понад 200 учасників із 12 парафій Івано-Франківської Архієпархії відвідали обласний з'їзд спільнот "Українська Молодь - Христові", який відбувся у суботу 16 жовтня, на парафії Введення в Храм Пресвятої Богородиці, що в с. Боднарів Боднарівського деканату. Цьогоріч подія присвячена 88-річниці від дня заснування спільноти.

115
17.10.2021

На Тисмениччині відбулася Архиєрейська літургія, яку очолив митрополит Володимир Війтишин. Про це повідомляє кореспондентка Фіртки. Відомо, що у селі Нова Липівка організували освячення іконостасу у храмі Пресвятої Трійці. «Унікальність нашог

1158 1
04.10.2021

Розпочалася зустріч із Божественної Літургії, яку очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин у співслужінні ректора семінарії прот. Олексія Данилюка та численного духовенства.    

1982
19.07.2021

Предстоятель Православної церкви України Блаженніший Епіфаній освятив розписи кафедрального собору Преображення Господнього Коломийської єпархії.

11137
12.10.2021

Місія "Карпатського гірського міжнародного кінофестивалю (CMIFF)" – привернути увагу до збереження Карпатських гір та популяризувати край, який має неймовірний потенціал для кіновиробництва.

984
18.10.2021

Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ в Україні призупинила свою діяльність на Донбасі. Про це очільник місії Яшар Халід Чевік повідомив у неділю, 17 жовтня, повідомляє Фіртка з посиланням на інформацію Reuters. «Через побоювання за нашу без

274
10.10.2021

За результатами поіменного голосування про призначення Руслана Стефанчука новим спікером Верховної Ради лише один народний депутат виходець з Прикарпаття утримався, решта народних депутатів проголосували "за".

1151
03.10.2021

Другого жовтня керівництво фракції передало народним депутатам бланки для збирання підписів під коллективною ініціативою про відкликання Голови Верховної Ради України з займаної посади, а вже станом на 17.30 годину суботи під ініціативою зібрали понад 150 підписів народних обранців.

2012
23.09.2021

Законопроєкт № 5599, внесений на розгляд парламенту Президентом України, підтримали 279 народних обранців з 379 зареєстрованих у сесійній залі.

3350