Чому я йду у політику?

Шановні друзі, колеги та українці, з якими я не знайомий! Мене звати Ігор Бартків. Я віцепрезидент Івано-Франківської торгово-промислової палати і йду на вибори до Івано-Франківської міськради першим номером від партії «Голос».

Мене часто запитують, якого милого я йду в політику? У мене є все: робота, яку люблю, класні друзі у багатьох країнах, бо знаю не одну мову, дякувати Богові, живі батьки, дружина, яку щодня кохаю так само без тями, як колись, троє прекрасних синів, від яких з незрозумілих причин ще не тріснув мій щасливий черепок. А ще я гурман і маю велосипед. І трохи впертий — присадив на ровери всю сім’ю.

У всьому цьому благополуччі є одна велика проблема — війна з Росією, яку ми майже програли. Я зараз кажу не лише про наших хлопців, які загинули вже тисячами, але й про економічну війну. І програємо її не тому, що ми не вміємо працювати, а тому, що те середовище, яке мало б рухати Україну вперед, робить все, щоби вона вже третє десятиліття після відновлення незалежності тупцювала на місці. Бо не було люстрації та часто українськими патріотами керують вороги України на високих посадах. Зараз там вже навіть їх діти та внуки.

Якби ми себе не любили, якби ми не тужили за романтичною і гоноровою минувшиною, але нам треба думати про сьогодення. А сьогодні у глобальному світі визначальною є економіка. Економіка — то базис розвитку країни, міста, навіть вулиці. І розмови короткі: можна сюди вкладати гроші чи не можна?

Олігархічні клани, які в Україні замінили політбюро і всякі ЦК, роблять все, щоби світові інвестори навіть не згадували Україну. Бо тоді вони, олігархи, які привласнили наше з вами майно, втратять над нами контроль. Якими б мужніми не були наші хлопці на фронті, але наші лицарі ніколи не переможуть, якщо ми не переможемо на фронті економічного занепаду.

Замучені війною ми не відчуваємо, що ззаду дихає перспектива економічної смерті країни. І тоді з такою країною можна буде робити, все що заманеться. Україна зараз нагадує людину, яка потрапила в автотрощу, лежить серед покрученого залізяччя і з її розірваних жил фонтанує кров, а над нею схилилося кілька гнид і кажуть: зараз ми поставимо вам п'ять питань і вам стане легше.

У нашій державі незбалансований бюджет. Один з найгірших у світі пенсійний фонд, через ту ж незбалансованість. Ми беремо кредити, щоб розрахуватися за попередні, а розплачуватись за такі сумнівні оборудки будуть наші діти та внуки. Якщо захочуть жити на цій землі... Затрати на утримання держапарату зашкальні. Армія розтрощена. І на цьому тлі у нас непереможна корупція.

А ще ми можемо похвалитися неконкурентною у Європі промисловістю, освітою і наукою, знімаємо одні з найдорожчих у Європі за собівартістю фільми, які не йдуть дивитися навіть у нас. Охорону здоров’я повісили на плечі хворих. Як наслідок, маємо люмпенізацію і старіння нашого народу.

Я не буду нікому брехати, що завтра після перемоги партії «Голос» в Івано-Франківську, місто стане схожим на Краків або Лондон. Але я обіцяю кожному виборцеві, що ми будемо крок за кроком примушувати владу вилізати з постсовкової шкіри та повернутися обличчям до мешканців Івано-Франківська. Все залежить від рівня підтримки людей. Якщо набереться критична маса іванофранківців з волею до змін, то ми готові працювати день і ніч.

Нам треба гармонізувати місцеві податки. Потрібен баланс бюджету з його дефіцитом. Ніхто просто так інвестиції до Івано-Франківська не принесе. Ні наші, ні іноземці. Потрібен захист та підтримка власних і закордонних інвесторів. Набір суддів з нуля. Набір у прокуратуру з нуля. Ми будемо говорити правду громаді, якою б складною і тяжкою вона не була. 

Чи зможемо ми виконати свої обіцянки перед громадою? Все залежатиме від рівня підтримки виборців. Якщо ми хочемо повернути Івано-Франківськ собі, то маємо обирати не між перевертнями у вишиванках та олігархічними шавками, які лише вчора вивчили українську мову, щоби навішувати нам на вуха свою брехню. Громада Івано-Франківська має обрати людей, за яких хоча б не буде соромно перед дітьми та внуками.

Чому я балотуюся від партії «Голос»? Бо тут люди, з якими я можу хоч завтра йти у розвідку. Тут не змушують обіцяти та брехати заради рейтингу, розносити виборцям по 200 гривень і йти проти свого сумління та совісті. У нас професійна команда, де гармоніює виважений життєвий досвід з амбітною молодістю. У нас немає людей з минулого. Ми сповідуємо тисячолітній життєвий принцип, що найкраще зроблене те, що зроблене власними руками або руками тих, кому ти довіряєш.

Якщо ви прочитали цей текст і відчуваєте, що підтримуєте його зміст, то ставайте поруч. Легкої праці не обіцяємо. Але обіцяємо багато цікавої роботи на користь громади Івано-Франківська. Виборці партії «Голос» — то українці, які мріють про модерну Україну і люблять свій Івано-Франківськ.

 


20.10.2020 Бартків Ігор 3354
30.11.2020
Олена Британська

Що робити, зіткнувшись з хворобою? Чого очікувати та до чого варто бути готовими? Про це ми розпитали у прикарпатців, котрі перехворіли на коронавірус та погодились розповісти про свій досвід.

537
29.11.2020
Тетяна Дармограй

Героїня цього матеріалу – 36-річна Лідія працює на улюбленій роботі, живе в достатку та разом з чоловіком виховує 5-річну доньку. Сьогодні їхнє життя схоже на щасливу казку, проте так було не завжди.

5160
25.11.2020
Остап Микитюк

Оксана Лозинська — яскравий приклад сильної жінки й людини, яка досягла успіху за межами рідної країни. Вона не випадково стала нашою сьогоднішньою гостею.   

1140
20.11.2020
Тетяна Дармограй

У нашому суспільстві до татуювань різне ставлення: одні милуються, інші засуджують, немало – дивуються. Проте, погодьтесь, що красиві малюнки на тілі часто викликають цікавість в інших.

3042
17.11.2020
Сліпенчук Наталія

Останні вихідні як представники громадськості та бізнесу, так і влади усіх рівнів зустріли у стані підвищеної емоційної турбулентності. Загальний хаос формується практично на усіх рівнях обговорення.

1405
13.11.2020
Тетяна Дармограй

В Івано-Франківську безліч оголошень з обіцянками допомогти у будь-якій складній життєвій ситуації. Так, вірити в це чи ні – вибір кожного, але заперечувати той факт, що ворожіння почасти межує з шахрайством – вкрай складно.  

5354

Хто і для чого ринок заграбастав? Чому про це "не знає" міста ГОЛОВА? Про небезпеки, загрози, бенефіціярів і співпрацю – з прізвищами, назвами та вірогідними мотивами…

642

Тема статті випливає з відношення президента України до розгляду моїх звернень стосовно неефективного адміністрування законодавства та корупції у галузі мисливського господарства. Я направив через електронний кабінет урядового контактного центру біля 5 зв

597 1

Скільки б ми не опиралися, але локдаун – це поки що єдиний ефективний засіб проти пандемії ковіду. І це довели в ряді країн світу, які наважились та запровадили його. Але в Україні не підуть на такий крок і ось чому.

1426

 Івано-Франківське обласне комунальне агролісогосподарське підприємство «Івано-Франківськоблагроліс», засновником якого є Івано-Франківська обласна рада, повідомило, що на площі 53728 га лісового фонду ведеться мисливське господарство, але плата за їх використання не береться 

2277
29.11.2020

В Україні замість індексу БігМака використовують індекс борщу, за яким легше відстежити коливання вартості базових продуктів, а також купівельну спроможність середньостатистичного українця.

551 1
07.11.2020

Переїдання може стати справжньою проблемою для людини, яка працює у віддаленому режимі.

6221
31.10.2020

Ідеальний десерт для вечірки на Геловін - гарбузовий кекс, який виглядає точнісінько як гарбуз. Щоб надати випічці правильної форми, використовуйте округлу форму для випікання діаметром 21 см з вертикальними смужками,  інформує Фіртка&n

2261
28.11.2020

Сьогодні, 28 листопада, у християн східного обряду розпочинається Різдвяний піст. Цей піст встановлений, щоб люди до дня Різдва Христового змінилися духовно. Сприяє в цьому молитва, покаяння, утримання від пристрастей, справи милосердя. Наприклад, допомога хворим, самотнім, нужденним людям та сиротам.  

1130
12.11.2020

Акція проходитиме в рамках відзначення Всесвітнього Дня убогих та буде безстроковою.  

1439
05.11.2020

Віддавна в нашому народі існує набожна практика почитання Першої п’ятниці місяці.  

1823
03.11.2020

Щомісяця, в ніч з 29 на 30 число, у родинному селі блаженного Симеона Лукача – Старуні відбуваються нічні чування.  

2017
01.12.2020

Google представив рейтинг найпопулярніших відео 2020 року на YouTube, які зібрали найбільшу кількість переглядів в Україні.  

155
24.11.2020

За тиждень в Дубаї ексчиновник витратив річну зарплату в люксовому готелі. Про це пише Фіртка з посиланням на Коментарі України. Колишнього заступника голови Офісу Президента Сергія Трофімова бачили в готелі Mandarin Oriental Jumeira в Дубаї, де ві

699
24.11.2020

Адміністрація загальних служб (GSA) повідомила новообраного президента Джо Байдена та його команду, що адміністрація Трампа готова розпочати процес передачі влади.  

758
16.11.2020

Дональд Трамп вперше фактично визнав, що на президентських виборах переміг його ‎суперник Джо Байден.‎  

1377
10.11.2020

Комітет Європейського парламенту із закордонних справ розкритикував Україну за недостатні зусилля із реформування судової влади та кволу боротьбу з олігархами.  

1615