Чому я йду у політику?

Шановні друзі, колеги та українці, з якими я не знайомий! Мене звати Ігор Бартків. Я віцепрезидент Івано-Франківської торгово-промислової палати і йду на вибори до Івано-Франківської міськради першим номером від партії «Голос».

Мене часто запитують, якого милого я йду в політику? У мене є все: робота, яку люблю, класні друзі у багатьох країнах, бо знаю не одну мову, дякувати Богові, живі батьки, дружина, яку щодня кохаю так само без тями, як колись, троє прекрасних синів, від яких з незрозумілих причин ще не тріснув мій щасливий черепок. А ще я гурман і маю велосипед. І трохи впертий — присадив на ровери всю сім’ю.

У всьому цьому благополуччі є одна велика проблема — війна з Росією, яку ми майже програли. Я зараз кажу не лише про наших хлопців, які загинули вже тисячами, але й про економічну війну. І програємо її не тому, що ми не вміємо працювати, а тому, що те середовище, яке мало б рухати Україну вперед, робить все, щоби вона вже третє десятиліття після відновлення незалежності тупцювала на місці. Бо не було люстрації та часто українськими патріотами керують вороги України на високих посадах. Зараз там вже навіть їх діти та внуки.

Якби ми себе не любили, якби ми не тужили за романтичною і гоноровою минувшиною, але нам треба думати про сьогодення. А сьогодні у глобальному світі визначальною є економіка. Економіка — то базис розвитку країни, міста, навіть вулиці. І розмови короткі: можна сюди вкладати гроші чи не можна?

Олігархічні клани, які в Україні замінили політбюро і всякі ЦК, роблять все, щоби світові інвестори навіть не згадували Україну. Бо тоді вони, олігархи, які привласнили наше з вами майно, втратять над нами контроль. Якими б мужніми не були наші хлопці на фронті, але наші лицарі ніколи не переможуть, якщо ми не переможемо на фронті економічного занепаду.

Замучені війною ми не відчуваємо, що ззаду дихає перспектива економічної смерті країни. І тоді з такою країною можна буде робити, все що заманеться. Україна зараз нагадує людину, яка потрапила в автотрощу, лежить серед покрученого залізяччя і з її розірваних жил фонтанує кров, а над нею схилилося кілька гнид і кажуть: зараз ми поставимо вам п'ять питань і вам стане легше.

У нашій державі незбалансований бюджет. Один з найгірших у світі пенсійний фонд, через ту ж незбалансованість. Ми беремо кредити, щоб розрахуватися за попередні, а розплачуватись за такі сумнівні оборудки будуть наші діти та внуки. Якщо захочуть жити на цій землі... Затрати на утримання держапарату зашкальні. Армія розтрощена. І на цьому тлі у нас непереможна корупція.

А ще ми можемо похвалитися неконкурентною у Європі промисловістю, освітою і наукою, знімаємо одні з найдорожчих у Європі за собівартістю фільми, які не йдуть дивитися навіть у нас. Охорону здоров’я повісили на плечі хворих. Як наслідок, маємо люмпенізацію і старіння нашого народу.

Я не буду нікому брехати, що завтра після перемоги партії «Голос» в Івано-Франківську, місто стане схожим на Краків або Лондон. Але я обіцяю кожному виборцеві, що ми будемо крок за кроком примушувати владу вилізати з постсовкової шкіри та повернутися обличчям до мешканців Івано-Франківська. Все залежить від рівня підтримки людей. Якщо набереться критична маса іванофранківців з волею до змін, то ми готові працювати день і ніч.

Нам треба гармонізувати місцеві податки. Потрібен баланс бюджету з його дефіцитом. Ніхто просто так інвестиції до Івано-Франківська не принесе. Ні наші, ні іноземці. Потрібен захист та підтримка власних і закордонних інвесторів. Набір суддів з нуля. Набір у прокуратуру з нуля. Ми будемо говорити правду громаді, якою б складною і тяжкою вона не була. 

Чи зможемо ми виконати свої обіцянки перед громадою? Все залежатиме від рівня підтримки виборців. Якщо ми хочемо повернути Івано-Франківськ собі, то маємо обирати не між перевертнями у вишиванках та олігархічними шавками, які лише вчора вивчили українську мову, щоби навішувати нам на вуха свою брехню. Громада Івано-Франківська має обрати людей, за яких хоча б не буде соромно перед дітьми та внуками.

Чому я балотуюся від партії «Голос»? Бо тут люди, з якими я можу хоч завтра йти у розвідку. Тут не змушують обіцяти та брехати заради рейтингу, розносити виборцям по 200 гривень і йти проти свого сумління та совісті. У нас професійна команда, де гармоніює виважений життєвий досвід з амбітною молодістю. У нас немає людей з минулого. Ми сповідуємо тисячолітній життєвий принцип, що найкраще зроблене те, що зроблене власними руками або руками тих, кому ти довіряєш.

Якщо ви прочитали цей текст і відчуваєте, що підтримуєте його зміст, то ставайте поруч. Легкої праці не обіцяємо. Але обіцяємо багато цікавої роботи на користь громади Івано-Франківська. Виборці партії «Голос» — то українці, які мріють про модерну Україну і люблять свій Івано-Франківськ.

 


20.10.2020 Бартків Ігор 11898
12.05.2021
Лідія Вітранчик

Ніхто і гадки не мав, що «Прикарпаття», яке ще рік назад дивувало своїх вболівальників перемогами та досягненнями, зараз буде вести таку складну боротьбу за виживання і своє заслужене місце в лавах елітної Першої ліги.     

488
11.05.2021
Ліля Горковенко

Міський голова Руслан Марцінків став лідером серед українських мерів за кількістю заступників. В останній місяць 2020 року очільник міста зробив собі подарунок і у два рази збільшив їх штат.

1078
08.05.2021
Катерина Черкашина

Кореспондентка «Фіртки» побувала на головних подіях святкування Дня міста. Як він пройшов – у її репортажі.

1328
29.04.2021
Андрій Кецмур

Про пригоди впродовж дворічного робочого відрядження "Фіртка" поспілкувалася із франківцем Юрієм Войчаком - фахівцем у банківській сфері, міжнародним експертом з кредитування бізнесу. Ділимося з вами його «нотатками мандрівника» про дивний для українця світ Непалу.

2808
27.04.2021
Остап Микитюк

Інтерв’ю з відомим українським перекладачем та молодим поетом — В’ячеславом Стельмахом: чим живуть, про що мріють і як відпочивають ті, завдяки кому ми маємо можливість читати світові бестселери українською.

2454
19.04.2021
Тетяна Дармограй

Сьогодні, у час пандемії й війни, люди стали особливо вразливими до панічних атак. Водночас їх часто плутають з серцевим нападом й інфарктом міокарда, тому на прикладі життєвої історії розповідаємо простими словами про особливості нападів паніки.  

4042

Про нічний клуб - просто в серці COVID-реактора; відставки; очікування шалених фінансових стягнень і вірогідно - міжнародний скандал...

6555

Під час останнього пленарного засідання четвертої сесії Івано-Франківської обласної ради створено депутатську групу  «СТРАТЕГІЯ ПРИКАРПАТТЯ-2050». До її складу ввійшло кілька депутатів з різних фракцій. Я стала ініціатором та головою ново

6148

[оновлено!] Жаху в Україні - можна було уникнути! ІФ не став би COVID-Чорнобилем, а статистика (яку після локдауну вже неможливо приховувати) - мала б зовсім інший характер, якби... Саме про це - дана публікація.

8771

Чому цвинтарний "старшина" – регулярно отримує премію в понад півсотні тисяч?! А лікар, що рятує життя (ризикуючи своїм власним) – має лише три тисячі зарплати?!! На гарантовані надбавки лікарям (за версією трипальц-"паТРІотів") – начебто "нема грошей". Чи справді нема?

7433
22.04.2021

Про це йдеться у звіті Міжнародної організації виноградарства і виноробства.

2526
16.04.2021

Пагони цибулі - унікальна комбінація корисних речовин, потрібних саме навесні, і їх набагато більше навіть ніж у цибулі ріпчастій.

3353
15.03.2021

Великий піст у 2021 році налічує 47 днів. Відомо, що у цей проміжок часу треба дуже прискіпливо ставитись до харчового раціону...

5753
05.05.2021

У третій день Великодніх свят Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин завітав на парафію святого Апостола Юди Тадея, що в Івано-Франківську, на вул. Стуса, 29.  

1220
03.05.2021

Поливаний понеділок у 2021 році відзначають 3 травня, на другий день після Великодня.  

1701
02.05.2021

На Христове Воскресіння, яке відзначається 2 травня, очільники Православної церкви України та Української греко-католицької церкви звернулися до українців зі святковими посланнями.  

1331
02.05.2021

У переддень світлого празника Воскресіння Христового Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин звернувся до вірних з Великоднім привітанням.  

1386
10.05.2021

Активісти в Німеччині домоглися офіційного визнання нічних клубів країни культурними установами. Раніше їх класифікували як розважальні заклади нарівні з букмекерськими конторами та ігровими залами.

605
30.04.2021

Вона визначала життя в Німеччині майже 16 років. Але зараз політична стабільність, якою країна користувалася так довго за часів Ангели Меркель, підходить до кінця, політик готується відмовитись від посади канцлера.  

2091
25.04.2021

Міністерства закордонних справ Литви, Латвії та Естонії 23 квітня оголосили у своїх країнах персонами нон ґрата чотирьох російських дипломатів.

2318
15.04.2021

Президент США Джо Байден оголосив про запровадження у США загальнонаціонального надзвичайного стану у зв’язку з "надзвичайною загрозою" через зовнішню діяльність уряду Російської Федерації.  

3905
11.04.2021

Велика Британія та США вважають, що Росія повинна негайно «послабити напругу» і жити у відповідності з її міжнародними зобов’язаннями.  

3480 1