Чарівні та привабливі: прикарпатські актори потрапили до ТОП-20 зірок українського театру

Нові зірки українського театру і кіно до 35 років В кінотеатрах все частіше стали з'являтися українські фільми, а нові вітчизняні театральні вистави вражають своїм новаторським підходом. Розквіт динамічного мистецтва був би неможливий без залучення молодих і перспективних акторів.

Багатьом з них вже вдалося досить голосно заявити про себе: фільми з їх участю показуються на міжнародних фестивалях, їм присуджують престижні нагороди, а їх красу відзначають на авторитетних конкурсах. Інші ж поки лише очікують свого зоряного часу, який, без сумніву, скоро настане.

Редакція «Главкому» вивчила вітчизняні спектаклі і фільми останніх років в пошуках майбутніх зірок.

В результаті була сформована двадцятка імен, які мають неймовірний потенціал стати кумирами поколінь, секс-символами, ідолами шоу-бізнесу або майстрами акторської майстерності.

До рейтингової 20-ки потрапили нові зірки українського театру і кіно до 35 років. Серед них Олексій Гнатковський, Олексій Лейбюк, Іван Бліндар, Роман Луцький,  Богдан Юсипчук, Назар Павлик.

Богдан Юсипчук

Народився 5 липня 1988 року в Києві. Дитинство провів у Косові (Іван-Франківська область). Навчався в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення на спеціальності Актор театру і кіно. Дебютував в документальному фільмі «УПА 46», пізніше знімався в серіалах «Практична магія», «Повернення Мухтара», «Ловися, рибко, велика й маленька». Першу велику роль Богдан зіграв у фільмі «Синевир». Також знімався в картинах «Тіні незабутих предків», «Чунгул», «Гвардія» та інших. У 2014 році завоював титул «Містер Україна 2014». А навесні 2018 Богдан Юсипчук переміг в міжнародному конкурсі краси Mister Sea World 2018.

Роман Луцький

Народився 20 березня 1986 року в селі Боднарів. Закінчив театральне відділення інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. З 2008 року - актор Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка. Відомий роботою в спектаклях «Нація», «Занадто одружений таксист», «Повія» та багатьох інших. З 2013 року активно знімається в кіно. Зокрема, зіграв у фільмах «Параджанов», «Брати. Остання сповідь »,« Тепер я буду любити тільки тебе »і« Сторожова застава ». А також в серіалах «Століття Якова» і «Обручка з рубіном».

Олексій Гнатковський

Народився 9 листопада 1985 року в Івано-Франківську. Зарахований до творчого складу Івано-Франківського академічного театру, як артист балету і артист допоміжного складу в 2004 році, ще будучи студентом на політологічному відділенні Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. У 2008 році, після завершення навчання в Інституті мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника - артист драми театру. Зіграв в спектаклях «Театр», «Солодка Даруся», «Нація», «Занадто одружений таксист», «Оскар і рожева пані», «Гамлет», «Пристрасті Тіля», «Модільяні» і багатьох інших. У 2017 році дебютував як театральний режисер, поставивши виставу за романом Еріха Марії Ремарка.

Олексій Лейбюк

Народився 5 жовтня 1992 року в Києві. Закінчив Київський національний університет культури і мистецтв (режисерсько-акторський курс). Був актором Київського театру «Золоті Ворота» та Київської театральної майстерні Ніни Гусаков. З 2015 року є актором Івано-Франківського академічного театру. Однак свою роботу в театрі почав в якості режисера, поставивши спектакль «Любов із присмаком дощу» за твором Гарсіа Маркеса «Очі блакитної собаки». Грав у виставах «Собор Паризької Богоматері», «Готель двох світів», «На Західному фронті без змін» та інших. Знімався в рекламі.

Назар Павлик

Народився 26 липня 1990 року в Калуші. Закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка (спеціальність «Актор театру і кіно»). Працював актором в Першому академічному українському театрі для дітей та юнацтва, паралельно був актором у Львівському академічному драматичному театрі імені Лесі Українки. Згодом, звільнився з обох театрів і займався театральною діяльністю в незалежних театральних групах. Сьогодні є актором Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки, а також асистентом кафедри театрознавства та акторської майстерності факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка. Яскравими постановками за участю Назара є «Сорочинський ярмарок», пластична драма «Перетворення», рок-опера «Ірод», «Beautiful Карпати» та інші.

Іван Бліндар

Народився 19 червня 1992 року в Івано-Франківську. Закінчив театральне відділення Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Працює в творчому складі івано-франківського театру з 2011 року. Грав у виставах «Ігри імператорів», «Таксист-2 або Любов на швидкості», «Пристрасті Тіля» та інших. Знімався в короткому метрі Аркадія Непиталюк «Кров'янка». Фільм отримав нагороду на кінофестивалі «Молодість», ставши найкращою короткометражної стрічкою, і отримав статуетку «Золота Дзиґа» в номінації «Кращий ігровий короткометражний фільм». Також Іван зіграв у фільмі «Коли падають дерева», яка в цьому році брала участь в Берлінале. На широкі екрани картина обіцяє вийти восени.


16.07.2018 5560
Коментарі ()

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

953
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

767
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1888
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3232
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2546
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2536

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

232

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

728

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

682

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1591
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

350
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

687
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

608
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

324
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

378
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

27028
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

837
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19669
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

421
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

393
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

727
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1312 3