Безсмертя - а ви б хотіли жити Вічно?

Якщо вірити індійським вченим, вік, який їм вийшло засвідчити, був настільки поважним, що напевно швидше скидався на казку - 5000 років!

Не забувайте і наші казки. Молодильні яблука, киплячі чани з молоком, занурившись у які, можна стати юним і прекрасним, посудини з живою і мертвою водою, здатні воскресити навіть мерця...

Люди у всі часи мріяли здобути безсмертя. Проте в хроніках і старовинних літописах є безліч свідчень того, що деякі люди жили від 100 до 400 років! У різних місцях Землі, в різних епохах завдяки особливим таємним методиками китайці, даоські ченці, індійські відлюдники могли продовжувати свій біологічний вік як завгодно довго. Втім, знайшовся такий довгожитель і в Росії - на початку ХХ століття в Томську міську лікарню звернувся чоловік, з документів якого випливало, що йому ... більше 200 років!

За словами індійського довгожителя, 380-річного Тапасвіджі, він якось зустрів біля підніжжя Гімалаїв старця, який говорив на санскриті. Він розповідав про такі подробиці побуту і подій минулих століть, що сумнівів бути не могло - старець дійсно бачив усе це на власні очі. За словами Тапасвіджі, досягти такого тривалого перебування в нашому світі йому допомогли спеціальна дієта і особливе зілля, секрету якого він так нікому і не розкрив.

Звернемося до Біблії. Адам недарма назвав свою дружину Євою, що означає «життя». Там же сказано, що Адам жив 930 років, його син Сиф - 912, онук Адама Енош - 905 років. Причому син у Адама народився в 330 років. Значить, у старозавітні часи це був вік розквіту людського життя.
Схоже, в ті часи люди дійсно жили майже тисячу років, але з плином часу наше старіння стало відбуватися все швидше, а життєва сила вичерпуватися.

Американські вчені вивели таку теорію - середній вік людського життя залежить від ... кількості населення Землі. Мовляв, було б нас менше, ми жили б довше і краще. А оскільки нас ні багато ні мало - шість мільярдів, за визначенням не можемо жити довго, бо повинні поступитися «місце під сонцем» новому поколінню.

Перенесемося тепер у вік XVIII. Легендарний граф Каліостро - цілком конкретна людина. Великий авантюрист (або великий адепт) дійсно володів таємницею якщо не вічного життя, то дуже довгої молодості. Не забував він у цьому питанні і про свою дружину - красуня Лоренца виглядала такою юною! Насилу можна було повірити, що вона - мати дорослого сина-капітана.

Відомо, що Каліостро мученицьки закінчив своє життя в катівнях інквізиції, а всі наукові праці дивного графа були спалені як «нечисті». Однак дещо в архівах Ватикану все-таки залишилося. Наприклад, копія ритуалу «регенерації», який, мабуть, використовував Каліостро для продовження свого життя. Особливі пігулки, рецепт яких не зберігся, дозволяли за 40 днів провести повне оновлення людських тканин і органів.

Секретом вічної життя, схоже, володів і інший скандальний персонаж того часу - граф Сен-Жермен. Сучасників вражало таке докладне знання графом минулих подій, яке могло бути тільки у їх очевидця. Літні люди впізнавали Сен-Жермена, так як бачили його раніше, в часи своєї молодості. Ось тільки сам граф не старів... Одне з останніх свідчень зустрічі з графом відноситься вже до середини ХХ століття, і хто знає, може бути, він до цих пір живе поруч з нами? І, може бути, не він один...

...Питання безсмертя хвилює людство впродовж безлічі століть, і весь цей час воно шукає спосіб продовження життя і збереження вічної молодості. Чого тільки не робилося! Висловлювалися гіпотези про пересадки мозку в іншу, більш молоду голову, про заміну хворих або тих, що відслужили органів людини кібернетичними пристроями або плоттю від плоті, вирощеної за допомогою клонування. А не так давно один з англійських наукових журналів розповів про пошуки електронних способів відтворення особистості людини після її смерті - віртуальних аналогців конкретного мозку і конкретної нервової системи. Вважається, що це дозволить зберегти індивідуальні особливості мислення, пам'ять про прожите життя, думки і почуття... Людина просто вставляє в оправу окулярів мініатюрні відеокамери, чиї сигнали будуть записуватися на спеціальному диску розміром з гудзик. Однак такого жорсткого диска вистачить приблизно на місяць. Так що навіть через сто років живі зможуть поспілкуватися з абсолютним еквівалентом особистості тих, хто вже залишив цей світ.

Однак реальне омолодження організму «тут і зараз» здається вченим все ж краще. І не останню роль у цьому питанні відіграє вода. Помічено, що більшість сучасних довгожителів п'ють воду гірських річок, що утворюються в результаті танення льодовиків. Зовсім як у старозавітні часи. І не випадково ж виникли ці поняття - жива вода і мертва.

Продовжити життя до 300 років, на думку вчених, можна також... знизивши постійну температуру людського тіла всього лише на два градуси. Або використовувати досвід анабіозу у тварин. На заході, до речі, вже чекають «кращих часів» десятки заморожених особливим способом людей. Відомо також безліч омолоджуючих дієт, вправ, зілль і, звичайно, спеціальних духовний практик.

Унікальним з точки зору омолодження організму виявився досвід впливу на хребет. За допомогою спеціальної апаратури на хребет людини - посилали особливі енергетичні сигнали. І незабаром деякі пацієнти пенсійного віку почали швидко молодіти. Однак точні причини цього феномену до цих пір не з'ясовані. Вважається, що частота лікувального електросигнала вступила в резонанс з частотою якогось гена або ділянки ДНК, який, у свою чергу, і запустив біологічний годинник назад.

Однак є й інша сторона медалі. Не всі хочуть затриматися в цьому світі нескінченно довго. Відомо, що цар Соломон відкинув безсмертя, хоча володів таємницею спеціального еліксиру, бо не бачив для себе щастя в житті без тих, кого любив. Так само вчинив і граф Каліостро, який напевно міг підкупити стражників, що б вони принесли йому заповітні пігулки, але не зробив цього.

А переказ про Вічного жида? Пам'ятайте, знемагаючий під вагою хреста Христос по дорозі до Голгофи хотів трохи відпочити біля будинку чоловіка на ім'я Агасфер, але той грубо прогнав його. Христос «нагородив» його за цю безсмертям і вічним поневірянням по світу. Його зустрічали ще навіть у XIX столітті в Англії, і коли професори престижних університетів Кембриджу й Оксфорда проекзаменували Агасфера, то не змогли викрити в незнанні історії, звичаїв, культури та географії древньої Землі, яку він за століття вічних поневірянь обійшов не раз.

Однак питання безсмертя стоїть другим за питанням «у чому сенс життя?». Коли ми знайдемо на нього відповідь, стане ясно, чи варто жити тисячі років...

Джерело: ufostation.net.


22.12.2010 8640 4
Коментарі (4)

йог 2010.12.26, 20:50
"Якщо вірити індійським вченим, вік, який їм вийшло засвідчити, був настільки поважним, що напевно швидше скидався на казку - 5000 років!" Сам хоть пойняв,шо тут написано? Переклади ше раз.
Знаю 2010.12.27, 13:16
Для "особливо одарьонних" йогів. Написане означає, простіше, на хлпсько-йогівський розум, шо вік чєловєка, який вдалося засвідчити індусам, - 5000 (п'ять тисяч) років. І, шо це тіпа як казка, виглядає нєрєальним. Тепер пойняв?
rf 2011.01.05, 10:46
Цікаві статті. Вони дійсно спонукають ще раз задуматися над змістом життя. От тільки шкода, що не можна поспілкуватися з розумними людьми. А то я бачу, що у вас коментують ці статті тільки примітивні люди, яких , напевне, цікавить в житті тільки як добре поїсти і добре поспати.
Розумні не розумні 2012.05.24, 00:09
особисто знав людину якій десь до 600років, звичайно і досі не вірю до кінця в його розповіді, але цікаво те, що він постійно міняє місце проживання.. я от шукаю завжди по інтернету щось подібне, але секрет він так і не сказав. хоча, якщо вірити вченим, то ймовірність того, що народиться людина в якої буде постійно оновлюватись тіло досить висока на таке населення землі
21.03.2023
Тіна Любчик

Ідея виготовляти ліки для військових у "гарячі" точки виникла після того, як на запити захисників волонтери шукали ліки. Детальніше про це — журналістці Фіртки розповіла Ірина Федяк, деканеса фармацевтичного факультету ІФНМУ та відповідальна за виготовлення ліків для військових.

220
16.03.2023

Інвестиції в криптовалюту — перевірений метод заробітку. Попри значну кількість варіантів цифрових грошей (близько 11 000), особливою популярністю користується близько сотні з них. 

306
14.03.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поїхала на Косівщину, щоб поцікавитись у Йосипа Приймака, який понад 35 років займається бондарством, особливостями виготовлення дерев'яного посуду за старовинною традицією та секретами збереження первинної технології цього ремесла на теренах Гуцульщини.   

722
28.02.2023
Іван Муканик

Мирослав Карабін став керівником НОКу в Івано-Франківській області на 2023-2026 роки. Фіртка поцікавилась, що зі спортивних подій планують цьогоріч в області.

10463 21
24.02.2023
Тетяна Дармограй

Як протягом року повномасштабної війни змінилось життя на Прикарпатті та як прикарпатські правоохоронці адаптувались до роботи в умовах воєнного стану, дізнавалась журналістка Фіртки.

1359
22.02.2023
Тіна Любчик

Сили безпеки і оборони України продовжують посилювати. Так, в МВС почали формувати штурмові бригади «Гвардія наступу». Фіртка розповідає, що відомо про набір добровольців на Прикарпатті.

2633

Наукова фантастика початку ХХІ ст. через фільми, серіали нав’язує думку про однозначну загибель нашої планети та потребу колонізації для людства Марсу.

596

Відповідь на це та інші запитання дає Олег Зелез, співвласник компанії HVOYA, яка займається будівництвом каркасних будинків з 2008 року і входить до списку найкращих будкомпаній України.

1799

Концептуальні підходи психології та соціології до ведення бізнесу в Україні

999

Минулого тижня, в лютому 2023 року, делегація Івано-Франківської торгово-промислової палати перебувала в північно-західній Німеччині, в регіонах Східної Фрізії та Папенбургу, на запрошення місцевої регіональної ТПП. Програма перебування видалася насиченою.

1411
16.03.2023

На Косівщині, у селі Яворів, відкрили туристичний об’єкт «Гуцульська сироварня». Фіртка поїхала туди, аби дізнатись тонкощі роботи ферми та рецепти екологічно чистих, натуральних сирів.

1141
11.03.2023

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. Адже організмові потрібно значно більше ресурсів, які йдуть на стреси, переживання та тривоги.

577
06.03.2023

Навесні у продажу з'являються редиска, огірки, шпинат, листковий салат, цибуля та інша рання городина. І хоча у ній містять нітрати, все ж варто включати її до весняного раціону.

833
20.03.2023

У Хрестопоклонну неділю, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці смт Ворохти, відбулося освячення двох відреставрованих старовинних ікон та їх сучасних копій.

122
17.03.2023

Чим старші респонденти, тим більше серед них тих, хто відповідає, укріпився у вірі — їх частка зростає від 18% серед тих, кому менш як 30 років, до 34% серед тих, кому понад 60 років. Частка таких найвища у Західному регіоні (31%, тоді як в інших регіонах — від 22% до 24%).

255
14.03.2023

Шлюб — це завжди про двох людей, які одружилися, бо любили одне одного. І ця любов не просто емоційна і поверхова, а любов як вияв волі людини. Священник завжди на шлюбній присязі запитує: «Чи ти хочеш взяти її за жінку чи його за чоловіка?» Відповідають: «Хочу!». Це і є волевиявлення.  

353
09.03.2023

За Біблією спочатку був створений чоловік, потім — жінка. Апостол Павло, коли говорить про сім’ю, наголошує на тому, що жінка повинна слухати свого чоловіка.  

667
17.03.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

3347
20.03.2023

Голова Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін сьогодні 20 березня, близько 12:00 за київським часом, прилетів до Москви на зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним.  

142
15.03.2023

Група сенаторів США від обох партій тисне на главу Пентагону Ллойда Остіна з вимогою надати більше інформації про те, що потрібно для відправки винищувачів F-16 в Україну.  

340
10.03.2023

Головнокомандувач, командувачі напрямків доповідали щодо ситуації на передовій, загалом у захисті держави.

639
06.03.2023

Кабінет міністрів на своєму позачерговому засіданні 6 березня затвердив директора Національного антикорупційного бюро України.

834