Без розеток та вогнегасників: Батьки з Раковецької школи нарікають на недоробки

У вересні школярі вперше зайшли до новозбудованої школи в Раковці.

Втім, вже за два місяці «вилізли» всі недоробки. Про це повідомили батьки школярів під час засідання бюджетної комісії обласної ради, інформує Фіртка з посиланням на Бліц-Інфо.

«Ми звертаємося до обласної влади, бо не знаємо куди ще. Дуже тішимося, що нова школа відкрита, адже діти раніше вчилися в жахливих умовах. Втім уже «вилізли» всі недоробки. Зокрема у нас в школі навіть немає вогнегасників. Один перенесли зі старої школи, а далі хоч бери і купуй за свої кошти. В класі інформатики комп’ютери поставили, а немає розеток. У класі хімії немає шаф для реактивів, щоб діти не отруїлися випарами. Окрім того просимо обгородити школу, бо ходять всі хто хоче», - нарікають батьки.

Депутати поцікавилися в начальника Департаменту будівництва, як вони прийняли в експлуатацію школу, якщо є стільки недоробок.

«Ми знаємо про ці проблеми. Минулого тижня виїздила комісія від ОДА. За вогнегасники зауважень не було. Було п’ять зауважень, які необхідно доробити. Ми їх обов’язково доробимо. Що стосується розеток, то вони зроблені згідно проекту, а те що вимоги змінилися, ми не винні. Школа довгобуд і вимоги по проекту застаріли», - пояснив Рачкевич.

Члени бюджетної комісії обурилися, мовляв розетки і раніше були потрібні, як вогнегасники та шафи для реактивів.

«Підготуйте звіт про недоробки. Те, що підрядник не доробив - має зробити за власні кошти, а решту ми дамо гроші. Нам соромно перед батьками, що школу відкрили два місяці тому, а вже такі проблеми», - доручив голова комісії.


08.11.2019 700
Коментарі ()

22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

2036 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

2258
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

438
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

870
18.05.2020
Олена Британська

Наприкінці квітня уряд представив план поетапного зняття карантинних обмежень. Відповідно до нього, вихід з карантину складатиметься з п'яти етапів, перший з яких розпочався 11 травня. 

849
13.05.2020
Саїк Олег

Сервус, любі читачі. Вам точно неодноразово з телевізора чи Фейсбука казали, що аби ми файно жили, то треба, щоб в Україну “прийшли” іноземні інвестиції. Правда?

957

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

1737

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4120

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

3772 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

2910
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1512
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4448 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1555
09.04.2020

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні дав детальні поради щодо поведінки у храмі на Страсний тиждень та Великдень, зокрема щодо сповіді і причастя, та оголосив диспензи (звільнення) Церкви усім в

1579
19.05.2020

Наш дзвінок застав композитора Ігоря Іванціва в Бурштині, де він живе, працює і творить. Простий, приємний співбесідник, з прекрасним почуттям гумору, повен життєвих сил та настрою.

678