Як голосували прикарпатські народні депутати за позбавлення себе необґрунтованих пільг та «деофшоризацію»

 

 

 

В останні два сесійних дні роботи Верховної Ради України відбулося ряд голосувань щодо знакових законопроектів. Зокрема такими законопроектами були проект Закону «Про скасування необґрунтованих пільг і привілеїв для осіб, уповноважених на виконання функцій держави» (№2221) та про проект Закону «Про денонсацію Угоди між Урядом Союзу Радянських Соціалістичних Республік і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування доходів та майна від 29 жовтня 1982 року» (№0002), який мав позбавити олігархів можливості виводити прибутки з-під оподаткування в Україні в офшорний Кіпр.

 

«Фіртка» проаналізувала – як саме голосували за ці принципові законопроекти нардепи від Івано-Франківщини.

 

Отже, результати Поіменного голосування щодо прийняття за остнову проект Закону про скасування необґрунтованих пільг і привілеїв для осіб, уповноважених на виконання функцій держави (№2221).

 

Загальні результати горлосування:

За-203

Проти-1

Утрималось-21

Не голосувало-165

Рішення - Не прийнято

Для прийняття законопроекту за основу не вистачило лише 23 голоси, і що цікаво  – це рівно стільки, скільки голосів не дадала одна тільки фракція ВО «Батьківщина». Ще по чотири голоси недодали фракції ВО «Свобода» та УДАРу.

 

За цей законопроект проголосували «За», окрім Володимира Купчака (який був відсутній на сесійному засіданні), всі нардепи від Прикарпаття – Анатолій Дирів, Дмитро Шлемко, Юрій Дерев”янко, Олесь Доній, Олександр Сич, Руслан Марцінків, Ольга Сікора, Роман Чернега та Руслан Зелик – проголосували "за".

 

Наступного дня – 5 червня відбулося ще одне принципове голосування – щодо прийняття за основу «анти-офшорного» законопроекту «Про денонсацію Угоди між Урядом Союзу Радянських Соціалістичних Республік і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування доходів та майна від 29 жовтня 1982 року» (№0002). Депутати від опозиції навіть в одному з політичних телешоу визнали, що є проблем из дисципліною в деяких депутатів з їх лав, та пообіцяли, що висновки вони зробили і надалі все буде по-іншому…

 

Результати голосування:

За:113

Проти:1

Утрималися:4

Не голосували:115

Всього:233


Рішення не прийнято.

 

Цього разу картина щодо голсування івано-франківців булла значно сумнішою:

"За" законопроект проголосували Анатолій Дирів, Володимир Шкварилюк, Дмитро Щлемко, Руслан Марцінків, Руслан Зелик, Олесь Доній, Юрій Деревянко.

Володимир Купчак, як і попереднього дня, був відсутній на засіданні.

А депутати Ольга Сікора, Роман Чернега та Олександр Сич  – «не голосували».

Цікаво, що за протии-офшорний законопроект, не вигідний олігархам, жодного голсу не дали фракції Партії регіонів та КПУ. Натомість за  про позбавлення пільг голосів не дали регіонали в повному складі, проте майже в повному складі прголосували «за» комуністи, що у випадку відповідальнішої мобілізації опозиціонерів могло б привести до його прийняття.


06.06.2013 1760 1
Коментарі (1)

Ograd 2013.06.06, 18:25
А про Гладія забули ?
27.06.2022
Ілона Шевченко

З перших днів повномасштабного вторгнення Каріна заснувала благодійний фонд «Fredoom Ukraine». Разом із двома співзасновниками волонтери передають гуманітарну допомогу на передову та забезпечують на Прикарпатті потреби дітей, які вимушено переїхали з міст, де ведуться активні бойові дії.

632
21.06.2022
Ілона Шевченко

Автор легендарних мультфільмів: "Козаки", Енеїда", "Лис Микита" Едуард Кирич разом із дружиною з початку відкритої агресії рф проживає в Івано-Франківську – саме сюди подружжя переїхало через активні бойові дії у рідному місті.

974
17.06.2022
Наталія Луцик

Тури вихідного дня західною Україною – це чудова ідея для одноденного відпочинку не лише для внутрішньо переміщених осіб, котрі вимушено змінили своє місцепроживання, але й для місцевих мешканців. 

1336
13.06.2022
Тетяна Дармограй

Як в Івано-Франківській територіальній громаді змінився ринок праці за понад сто днів війни, скільки готові платити роботодавці та які вакансії мають найбільший попит — Фіртка розпитала у заступниці директора Івано-Франківського міського центру зайнятості Вікторії Максимів.  

2111
12.06.2022
Ілона Шевченко

Олена Калайтан понад 30 років працювала журналісткою газети «Приазовський Робочий» у рідному Маріуполі та від початку повномасштабної війни працює у виданні «Донбас 24». 

1427
06.06.2022
Уляна Мокринчук

Понад сто днів війни в Україні. Інформаційний фронт тримають ЗМІ та журналісти, які стали основною мішенню переслідування російських військових злочинців на тому ж рівні, що й наша військова тероборона, оскільки нападникам наказано приховати сліди своїх злочинців. 

2015

Московська церква в Україні, або як лукаво вони себе називають “Українською” іменуючись УПЦ, вже давно втратила риси Церкви, притаманні їй служіння Богу і людям та ведення людей до визволення душі.  

138

Повномасштабна війна в Україні стала остаточним доказом, що наявна система безпеки у світі більше не діє.

303

Неодноразово доводилось зустрічати у сумнівних вокзальних чтивах  типу “100 порад на кожен день” – поради  на кшталт  “ікону якого православного святого прикладати до хворого місця”, або ”прикмети та заборони в день свята”, далі йде перелік що можна і чого не можна робити.  

904

Так, я не помилився із заголовком статті і в цьому вбачаю парадокс публічного управління в умовах сучасної України. Моє намагання донести до виконавчої гілки влади та антикорупційної структури те, що через невиконання вимог законодавства суспільним інтересам завдаються збитки, які обраховуються мільярдами, на цей час не принесло жодного результату.

1273
21.06.2022

Сезонні ягоди та фрукти і є для того, аби після зими та весни відновити організм. 

787
05.06.2022

Дефіцит гречки протримається до початку нового врожаю.

1920
21.05.2022

Фахівці з правильного харчування нерідко рекомендують у перший денний прийом їжі вживати каші, проте деякі з них можуть завдати більше шкоди організму, ніж користі.   

3588 1
05.06.2022

У Храмі Царя Христа (відомому, як церква на Майзлях) Святу літургію провів Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

1940
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

3921
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

4789 1
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

5201
10.06.2022

Щоп'ятниці у таборі заплановані тематичні майстер-класи. Заняття проходитимуть у "світлиці талантів", бібліотеці в монастирі та в альтанках на свіжому повітрі. Дітей педагоги об'єднають у групи за віком та уподобаннями.

1619
30.06.2022

В оточенні президента кажуть, що система, привчена озиратись на Банкову, продовжила чекати команд, а у Зеленського зараз немає ресурсу розв'язувати всі питання. Показовою стала криза з пальним, яку чиновникам не вдалося вирішити оперативно.  

254
14.06.2022

Восьмий апеляційний суд Львова 14 червня заборонив діяльність партій “Наші” та "Держава", які в Міністерстві юстиції вважають проросійськими.  

1178
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

5090
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

7027