0:3: ФК "Прикарпаття" програло команді "Агробізнес" (ВІДЕО)

"Прикарпаття" відставало від суперника всього на два очки, тому в разі перемоги івано-франківський колектив міг обійти свого конкурента в турнірній таблиці.

Гра відбулася вчора, 31 жовтня, у рамках 10 туру Першої ліги на стадіоні імені Б. Маркевича у Винниках, інформує Фіртка з посиланням на сайт клубу.

Матч обіцяв бути цікавим і напруженим, адже суперники один з одним знайомі ще з аматорських часів. Становище в турнірній таблиці змушувало команди грати на перемогу, хоча "Прикарпаття" приїхало не найсильнішим складом – напередодні у деяких гравців виявили COVID-19. Тому з перших хвилин в матчі вийшов новачок команди Сад. Додамо, що команди грали у Винниках через внесення Волочиського району у «червону зону» карантину.

Після перших десяти хвилин господарі перевели м’яч на половину поля суперника. Вже на 17-й хвилині Іван Когут з району штрафного небезпечно пробивав, але в останній момент під м’яч кинувся Пархуць і допоміг воротареві уникнути гола. Наступний небезпечний удар в матчі стався на 36-й хвилині, коли Петров після розіграшу кутового пробив головою повз дальню штангу. У наступній атаці господарі забили, а гол створили брати КогутиМикола прострілив справа, Іван пробив з лінії штрафної, і Кузьмин невдало підставив ногу, перевівши м’яч в свої ворота - 1:0.

А перед свистком на перерву добре з району штрафного бив Слотюк, але голкіпер витягнув м’яч з-під поперечини. На початку другого тайму господарі забили вдруге. Петров заробив штрафний у центральній зоні, і Черненко прямим ударом зі штрафного зміцнив перевагу своєї команди - 2:0.

"Прикарпаття" відповіло двома випадами в штрафний суперника, але все марно. Господарі додали в активності і думали про те, як забити третій м’яч. І домоглися свого на 87-й хвилині. Після удару Писка м’яч потрапив в руку Пастуха, і це пенальті. Черненко був точний - 3:0.

Man of the Match: Руслан Черненко (Агробізнес).