Голова представництва компанії «Chevron» в Україні Пітер Кларк зауважив, що на етапі розвідки покладів газу послуги основних фахівців потрібні будуть лишень протягом кількох місяців.
— Але на етапі добування газу, як тільки отримаємо результати і визначимо, що це економічно вигідно, ми почнемо створювати постійні робочі місця, — продовжив він. — Нам потрібні будуть інженери, геологи, а їм, в свою чергу, навчання. Тому ми пропонуємо інвестувати кошти в Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, щоб його викладачі змогли викладати ці навчальні програми, аби наш проект розвивався. Також розвідка та видобуток газу створюватимуть багато робочих місць в інших галузях. Бо будуть потрібні будівельники для будівництва доріг та майданчиків для буріння, механіки — для ремонту обладнання. Будуть потрібні й охоронці, а також пральні, ресторани, готелі, де харчуватимуться і житимуть фахівці, які займатимуться сейсморозвідкою, будівництвом, бурінням. Тобто виникатиме дедалі більше потреб і, відповідно — більше робочих місць, пише vidomo.if.ua.
Нагадаємо, "Фіртка" вже писала що у Тисмениці відбувся семінар «Виробництво природного газу зі сланцевих порід», який організувало представництво американської корпорації Chevron в Україні.