2012 рік став двадцять четвертим роком співробітництва Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника і Державного історико-ландшафтного музею-заповідника О.С. Пушкіна «Михайловское» (Псковска область, Росія).
Студенти відділу русистики Інституту філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника під керівництвом доцента, кандидата філологічних наук Ярослава Мельника взяли участь у фольклорно-діалектологічній практиці в родовому маєтку великого російського поета.
В ході проходження практики студенти допомагали співробітникам музею-заповідника виконувати сезонні роботи, брали участь в екскурсіях та займались збором фольклорного матеріалу. Вибір місця проходження практики для студентів є символічним, адже маєток пов’язаний з життям та творчістю Олександра Сергійовича.
«Прогулюючись по Заповіднику, ми наче переносились в першу половину ХІХ століття. Нам, як майбутнім філологам-русистам, дуже важливо було побачити кабінет Пушкіна, його особисті речі, книги, листи. – ділиться враженнями учасниця експедиції Анастасія Купцова. – Крім того, напередодні свята Івана Купала на території музейного комплексу «Пушкінське село», ми виступали з театралізованим дійством, складеним нами на основі українського фольклору та творчості Пушкіна. Глядачі, як і ми були у захваті».
Читайте також: