Вибори 2019: як і з ким Олег Ляшко ділиться довіреними особами на Франківщині

Понад половина довірених осіб Руслана Ригованова на Івано-Франківщині з команди іншого кандидата – Олега Ляшка або є прихильниками "радикала".

Кандидат у Президенти, донеччанин Руслан Ригованов не веде агітаційної роботи на Прикарпатті. Одна з довірених осіб визнала, що Ригованов – технічний кандидат, повідомляє Фіртка з посиланням на рух "Чесно".

Ось ті, хто став довіреними особами Руслана Ригованова в Івано-Франківській області:

 

Олександра Опар, яка на сайті "Радикальної партії Олега Ляшка" зазначена як представниця Тлумацького районного осередку партії, є довіреною особою Ригованова на Прикарпатті (виборчий округ №84). Під час телефонної розмови з журналісткою Руху ЧЕСНО вона зізналася, що Ригованов – технічний кандидат, а пропозиція стати його довіреною особою надійшла від "радикалів".

 

Фото зі сторінки "Радикальної партії Олега Ляшка" у Facebook

 "Ще з грудня минулого року я зареєстрована як голова партії Ляшка. Перед виборами мені запропонували бути довіреною особою Ригованова", – розповіла Опар.

Щоправда, спершу вона сказала, що одержала пропозицію від команди Ригованова, але потім зізналася, що все ж від голови обласного осередку партії Ляшка на Прикарпатті.

На запитання, чи вона досі є представницею "Радикальної партії", Олександра Опар ствердно не змогла відповісти, зазначивши, що допомагає партії. Тоді ми поцікавилися, чи Ригованов є техкандидатом Ляшка, на що Опар стисло відповіла:

 "Ну, так".

Щодо того, чи знає програму кандидата в Президенти Ригованова та чи знайомилася з ним самим, Олександра Опар пояснила:

 "Я читала, хто він, звідки, куди йде у вибори і що йде у вибори. Мені просто запропонували, чи можу я по округу №84 бути, бо я тут найближча, яка може подати подання".

Ще одна регіональна представниця "радикалів" на Прикарпатті, згідно з інформацією на сайті партії, Олександра Базюк є довіреною особою Ригованова на окрузі з центром у Коломиї (№88).

 

Фото з Facebook-сторінки Олександри Базюк (у салатовій сукні).

У коментарі Руху ЧЕСНО Базюк розповіла, що залишила лави "радикалів" два місяці тому. Вона каже, що особисто знайома з кандидатом Риговановим і на пропозицію бути його довіреною особою пристала одразу.

 "Він шукав довірених осіб і я пішла до нього. До речі, він дуже приємна, хороша і спокійна людина", – поділилася враженнями про Ригованова Базюк.

Щодо того, чи може назвати пункти програми кандидата, які найбільше припали до вподоби, Базюк відповіла, що достеменно їх не пригадає, але пам'ятає, що програма Ригованова сподобалася їй щирістю та бажанням кандидата допомагати людям.

Довірена особа Базюк є приватною підприємницею та членкинею виконавчого комітету Коломийської міської ради.

Її донька Тамара представляє партію Ляшка в Коломийському районі. На місцевих виборах 2015 року пройшла до Коломийської міськради під першим номером у списку від "Радикальної партії Олега Ляшка". Під прапорами цієї самої партії балотувалася до Коломийської районної ради й сама Олександра Базюк

Довіреною особою Ригованова на окрузі з центром у місті Калуш (№85) став Ігор Голинський.

 

Фото з Facebook-сторінки Ігоря Голинського

Він підполковник міліції у відставці. Тривалий час був редактором відомчої газети правоохоронців "Версії. Факти". Телефоном Голинський від будь-яких коментарів стосовно Ригованова відмовився.

 

Якщо проаналізувати його особисту сторінку у Facebook, то здається, що підтримує він геть іншого кандидата в Президенти, а саме Олега Ляшка. 

Довірена особа Ригованова на гірському окрузі (№89) Роман Василик є чоловіком довіреної особи кандидата в Президенти Олега Ляшка на Прикарпатті.

 

Фото з Facebook-сторінки Романа Василика

Про політичні вподобання чи належність Василика до якоїсь партії згадок у мережі Інтернет чи у Facebook віднайти не вдалося. Чого не скажеш про його дружину, яка 2015 року вела активне політичне життя, балотуючись до Івано-Франківської міської ради від політичної партії "УКРОП". До того, як повідомляло місцеве видання "СТИК", вона була заступницею директора фонду Юрія Дерев'янка (партія "Воля") з організаційних питань.

Про таких довірених осіб кандидата в Президенти Ригованова, як Ярослава Синиця (округ №83), Уляна Матіїв (округ №86) та Людмила Барчук (округ №87), інформації в інтернеті майже немає.

Уже виявлено факти агітації за Юлію Тимошенко довіреними особами інших кандидатів – Юрія Кармазіна (Київщина), Миколи Габера (Вінниччина), Ігоря Шевченка (Волинь).

 Юлія Канюс


25.03.2019 2256
Коментарі ()

10.08.2020
Тетяна Дармограй

З 2018 року в державі діє Закон України «Про запобігання і протидію домашньому насильству», однак більшість з положень цього законодавчого акту набули чинності з січня 2019 року. Для України проблема домашнього насильства є вкрай актуальною, адже ситуація в багатьох українських сім’ях просто катастрофічна.

873
10.08.2020
Люся Грибик

Про те, яким був шлях до батьківства, з якими викликами стикаються люди, які вирішили усиновити дитину — далі у розмові з журналісткою Фіртки.

743
07.08.2020

Минув рік з часу виборів, й очевидно, що в Едуарда Прощука багато чого змінилося – і в житті, й у світогляді.

472
06.08.2020
Марія Лутчин

Для чого потрібні бактеріологічні дослідження, супербактерії як наслідок COVID-19 та чому ми зловживаємо дезінфекторами Фіртка дізнавалася у лікаря-бактеріолога вищої кваліфікаційної категорії  Лариси Ярич.

3023
05.08.2020
Олена Британська

Що таке наркотик та залежність, як він впливає на мозок дитини, чим можуть зарадити батьки та чому інколи вони ж запускають цей процес?  

1094
31.07.2020
Роксолана Остапчук

Пандемія коронавірусу спіткала нас зненацька та внесла свої корективи в життя. Це торкнулося всіх соціальних сфер, в тому числі і освіти.

2186 1

Через масштаби стихії на Західній Україні парламентський екологічний комітет за моєї ініціативи створив робочу групу, яка напрацює стратегію протипаводкових заходів.

101

Під час волонтерства, медики міста неодноразово скаржились мені, зосібна, на несправедливість розподілу надбавок міської влади для медиків лікувальних установ, які знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом. Щоб хоч якось підстрахувати медиків ви

2902

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

3713

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві. 

6895
02.08.2020

Едуард Канарян - фіналіст шоу “МастерШеф професіонали”. Чоловік запам'ятався глядачам тим, що поєднував непоєднуване і використовував у стравах дари лісу. Нещодавно він відвідав село Старуня Богородчанського району, де на відомому вулкані при

2805
28.07.2020

Літо – час, коли потрібно не тільки відпочити, але і набратися сил, зміцнити імунітет.

952
13.07.2020

Василь Стефурак акліматизував європейських овець і вивів власну породу для проживання в українських Карпатах. Василь –  Голова ГО «Асоціація вівчарів», переможець бізнесово-розважального реаліті «Громада на мільйон» в&

4176
05.08.2020

Вперше, починаючи з 1897 року, Свідки Єгови відмовилися від проведення своїх масових богослужінь на стадіонах та в  орендованих приміщеннях і  перенесли цю щорічну подію на Інтернет-платформу. Усі Свідки і гості будуть  переглядати програм

391 1
31.07.2020

Пропонуємо вашій увазі шістнадцять висловів Андрея Шептицького, що стали крилатими фразами.

876
24.07.2020

Всеукраїнська проща до Зарваниці, яка минулими роками вирізнялася присутністю величезної кількості паломників як з України, так із-за кордону, цього року відбулася набагато скромніше - онлайн. Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, який просив вірних

1676
20.07.2020

З дводенним візитом на Прикарпатті перебуває Митрополит київський і всієї України, предстоятель ПЦУ  Епіфаній. Вчора у Шешорах він очолив Божественну літургію. Сьогодні, 20 липня Митрополит очолив панахиду за жертвами НКВД в Дем'яновому лазі, і

1525
05.08.2020

У столиці Мадриді площу, на якій розташоване посольство України в Іспанії, назвали ім'ям Лесі Українки.

325
10.08.2020

Президент Білорусі Олександр Лукашенко 10 серпня поїхав в Пуховицький район Мінської області для ознайомлення з ходом реалізації інвестиційного проєкту у сфері сільського господарства. Про це пише Українська правда з посиланням на державне інформагентс

133
31.07.2020

Депутати Івано-Франківської обласної ради прийняли звернення до Президента України та голови Верховної Ради України щодо зміни назви Івано-Франківського району Галицький. При цьому центром району пропонують залишити Івано-Франківськ, інформує Фіртка. Н

1397 1
30.07.2020

Перший президент України Леонід Кравчук очолив українську делегацію в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

626
14.07.2020

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про державне регулювання грального бізнесу. Законопроєкт №2285-д "Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор" підтримали 248 народних депутатів, пише Фіртка з посиланням на Економічну

2760