Вибори 2019: як і з ким Олег Ляшко ділиться довіреними особами на Франківщині

Понад половина довірених осіб Руслана Ригованова на Івано-Франківщині з команди іншого кандидата – Олега Ляшка або є прихильниками "радикала".

Кандидат у Президенти, донеччанин Руслан Ригованов не веде агітаційної роботи на Прикарпатті. Одна з довірених осіб визнала, що Ригованов – технічний кандидат, повідомляє Фіртка з посиланням на рух "Чесно".

Ось ті, хто став довіреними особами Руслана Ригованова в Івано-Франківській області:

 

Олександра Опар, яка на сайті "Радикальної партії Олега Ляшка" зазначена як представниця Тлумацького районного осередку партії, є довіреною особою Ригованова на Прикарпатті (виборчий округ №84). Під час телефонної розмови з журналісткою Руху ЧЕСНО вона зізналася, що Ригованов – технічний кандидат, а пропозиція стати його довіреною особою надійшла від "радикалів".

 

Фото зі сторінки "Радикальної партії Олега Ляшка" у Facebook

 "Ще з грудня минулого року я зареєстрована як голова партії Ляшка. Перед виборами мені запропонували бути довіреною особою Ригованова", – розповіла Опар.

Щоправда, спершу вона сказала, що одержала пропозицію від команди Ригованова, але потім зізналася, що все ж від голови обласного осередку партії Ляшка на Прикарпатті.

На запитання, чи вона досі є представницею "Радикальної партії", Олександра Опар ствердно не змогла відповісти, зазначивши, що допомагає партії. Тоді ми поцікавилися, чи Ригованов є техкандидатом Ляшка, на що Опар стисло відповіла:

 "Ну, так".

Щодо того, чи знає програму кандидата в Президенти Ригованова та чи знайомилася з ним самим, Олександра Опар пояснила:

 "Я читала, хто він, звідки, куди йде у вибори і що йде у вибори. Мені просто запропонували, чи можу я по округу №84 бути, бо я тут найближча, яка може подати подання".

Ще одна регіональна представниця "радикалів" на Прикарпатті, згідно з інформацією на сайті партії, Олександра Базюк є довіреною особою Ригованова на окрузі з центром у Коломиї (№88).

 

Фото з Facebook-сторінки Олександри Базюк (у салатовій сукні).

У коментарі Руху ЧЕСНО Базюк розповіла, що залишила лави "радикалів" два місяці тому. Вона каже, що особисто знайома з кандидатом Риговановим і на пропозицію бути його довіреною особою пристала одразу.

 "Він шукав довірених осіб і я пішла до нього. До речі, він дуже приємна, хороша і спокійна людина", – поділилася враженнями про Ригованова Базюк.

Щодо того, чи може назвати пункти програми кандидата, які найбільше припали до вподоби, Базюк відповіла, що достеменно їх не пригадає, але пам'ятає, що програма Ригованова сподобалася їй щирістю та бажанням кандидата допомагати людям.

Довірена особа Базюк є приватною підприємницею та членкинею виконавчого комітету Коломийської міської ради.

Її донька Тамара представляє партію Ляшка в Коломийському районі. На місцевих виборах 2015 року пройшла до Коломийської міськради під першим номером у списку від "Радикальної партії Олега Ляшка". Під прапорами цієї самої партії балотувалася до Коломийської районної ради й сама Олександра Базюк

Довіреною особою Ригованова на окрузі з центром у місті Калуш (№85) став Ігор Голинський.

 

Фото з Facebook-сторінки Ігоря Голинського

Він підполковник міліції у відставці. Тривалий час був редактором відомчої газети правоохоронців "Версії. Факти". Телефоном Голинський від будь-яких коментарів стосовно Ригованова відмовився.

 

Якщо проаналізувати його особисту сторінку у Facebook, то здається, що підтримує він геть іншого кандидата в Президенти, а саме Олега Ляшка. 

Довірена особа Ригованова на гірському окрузі (№89) Роман Василик є чоловіком довіреної особи кандидата в Президенти Олега Ляшка на Прикарпатті.

 

Фото з Facebook-сторінки Романа Василика

Про політичні вподобання чи належність Василика до якоїсь партії згадок у мережі Інтернет чи у Facebook віднайти не вдалося. Чого не скажеш про його дружину, яка 2015 року вела активне політичне життя, балотуючись до Івано-Франківської міської ради від політичної партії "УКРОП". До того, як повідомляло місцеве видання "СТИК", вона була заступницею директора фонду Юрія Дерев'янка (партія "Воля") з організаційних питань.

Про таких довірених осіб кандидата в Президенти Ригованова, як Ярослава Синиця (округ №83), Уляна Матіїв (округ №86) та Людмила Барчук (округ №87), інформації в інтернеті майже немає.

Уже виявлено факти агітації за Юлію Тимошенко довіреними особами інших кандидатів – Юрія Кармазіна (Київщина), Миколи Габера (Вінниччина), Ігоря Шевченка (Волинь).

 Юлія Канюс


25.03.2019 2864
Коментарі ()

25.03.2021

Останнім часом увесь світ охопив справжній бум реконструкцій історичних будівель. Чому так відбувається?

7824 25
14.02.2021
Тетяна Дармограй

Сьогодні, 14 лютого, традиційно відзначають День усіх закоханих. Проте, ми не шукали легких шляхів, тому подивились на це свято під іншим кутом й вирішили розповісти вам дві життєві історії людей-одинаків. На їхньому прикладі, пояснюємо, чому бути без пари – не означає бути самотнім й чому людям без стосунків непереливки в нашому, не завжди толерантному, суспільстві.

5374 2
02.02.2021

Інтерв’ю з начальником Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області генералом поліції третього рангу, доцентом кафедри кримінального права, процесу і криміналістики Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», кандидатом юридичних наук Володимиром Голубошем на тему: "Актуальні питання впровадження на практиці кримінологічної теорії розбитих вікон".

11894 9
01.02.2021
Остап Микитюк

Ксенія Фукс — молода українська письменниця, громадська діячка, графічна дизайнерка, авторка роману «По той бік сонця. Історія однієї самотності», який отримав відзнаку літературного конкурсу «Смолоскип-2018» та увійшов у короткий список «Книга року BBC-2019», а роман в новелах «12 сезонів жінки»  – у довгий список «Книга року BBC-2020». Фіртка поспілкувалася із Ксенією про творчість, життя в Німеччині та плани на новий 2021 рік.

5664 2
29.01.2021
Соломія Когут

Перша частина "Франківського Пана" – це настільна гра на кшталт монополії, у якій використали десятки історичних, соціальних, економічних, фінансових та культурних фактів Станіславова.

6218 10
18.01.2021
Тетяна Дармограй

Відкладання справи «на завтра» й внаслідок виконання її в останній момент – ситуація, з якою стикався кожен. Нерідко після таких випадків людину мучить відчуття провини, яке дивним чином зникає після нового поставленого завдання. Про те, як вибратись із цього зачарованого кола – читайте у матеріалі.    

6897 1

Про нічний клуб - просто в серці COVID-реактора; відставки; очікування шалених фінансових стягнень і вірогідно - міжнародний скандал...

3045

Під час останнього пленарного засідання четвертої сесії Івано-Франківської обласної ради створено депутатську групу  «СТРАТЕГІЯ ПРИКАРПАТТЯ-2050». До її складу ввійшло кілька депутатів з різних фракцій. Я стала ініціатором та головою ново

2908

[оновлено!] Жаху в Україні - можна було уникнути! ІФ не став би COVID-Чорнобилем, а статистика (яку після локдауну вже неможливо приховувати) - мала б зовсім інший характер, якби... Саме про це - дана публікація.

5328

Чому цвинтарний "старшина" – регулярно отримує премію в понад півсотні тисяч?! А лікар, що рятує життя (ризикуючи своїм власним) – має лише три тисячі зарплати?!! На гарантовані надбавки лікарям (за версією трипальц-"паТРІотів") – начебто "нема грошей". Чи справді нема?

4147
15.03.2021

Великий піст у 2021 році налічує 47 днів. Відомо, що у цей проміжок часу треба дуже прискіпливо ставитись до харчового раціону...

2594
02.03.2021

За даними Держстату, в січні в Україні харчі здорожчали на 1,5%. Найбільше зросла ціна на такі базові продукти, як яйця (+15,4%), овочі (+6,5%) і соняшникову олію (+2,9%).  

3284
28.02.2021

Українська національна страва – борщ – опинилася у списку 20 найсмачніших супів у світі за версією американського видання СNN.   

3361
05.03.2021

Папа Римський Франциск прибув до Іраку з першим в історії папським візитом. Це також і перша його міжнародна поїздка з початку пандемії коронавірусу.

2766
07.02.2021

Синод Єпископів є постійно діючою установою, створеною Папою Павлом VI у 1965 році.

4481
03.02.2021

В цьому році парафіяни відзначили поважний ювілей – 150-ліття від дня освячення місцевого храму. 

4715 1
28.01.2021

Єдність з Ісусом, єдність між християнами та загальнолюдська єдність у світлі Христового заклику перебувати в Його любові були в центрі уваги проповіді, яку Папа Франциск приготував на завершення Тижня молитов за єдність християн.  

5065
06.04.2021

Єгипет готується провести церемонію урочистого транспортування понад двох десятків мумій від Єгипетського музею.

636
22.03.2021

Колишній президент США Дональд Трамп незабаром планує повернутися в соцмережі - щоправда, вже з власною платформою.  

1728
11.03.2021

За прийняття закону проголосували 220 членів палати представників, проти виступили 211 парламентаріїв. Президент США Джо Байден пообіцяв підписати документ 12 березня.

3173
22.02.2021

Міністри закордонних справ України та Польщі Дмитро Кулеба та Збігнєв Рау закликали США зробити все можливе для закриття проєкту "Північний потік 2".

3411
03.02.2021

Партія "Опозиційна платформа - За життя" проведе позачерговий з'їзд через рішення про введення санкцій проти народного депутата від цієї політсили Тараса Козака.

4806