В Івано-Франківську відкрито школу майбутнього

Комп'ютерна Академія IT STEP відкрила в Івано-Франківську ліцензовану загальноосвітню школу майбутнього для учнів 5-10 класів  – IT STEP School. Така крута новина нещодавно з’явилася для жителів нашого міста.

Програма навчання складається з найсучасніших трендів світової освіти - від робототехніки до дизайн-мислення. При цьому в програму включені всі обов'язкові предмети передбачені Міністерством освіти та науки України.

Тож давайте разом розберемося, що це за школа, чим вона відрізняється від інших навчальних закладів і що вона дає учням. Отож, які основні відмінності від інших навчальних закладів:

  1. Індивідуальний підхід.

У школі учні навчаються у малокомплектних класах, що дозволяє вчителю більше часу приділити кожному учню, а школяру – краще засвоїти матеріал. Крім креативного вчителя, на уроках присутній ще й куратор, який відіграє роль помічника вчителя та старшого друга для учнів.

  1. Акцент на якості освіти.

У школі застосовують новітні методики викладання та міжнародний досвід, який вчителі отримують за допомогою постійного вдосконалення не лише через переатестацію раз на п’ять років, а й постійно відвідуючи освітні заходи, тренінги, майстер-класи та конференції – як в Україні, так і за кордоном.

Особливу увагу приділяють вивченню іноземних мов та ІТ-предметів, тому, що в сучасному світі без володінням мовами та грунтовних знань комп’ютера складно стати успішним.

  1. Цінності.

На відміну від інших шкіл, IT'S School розвиває особистість, що допомагає дітям подолати стереотипи, не боятися виділитися серед інших чи висловити власну думку, яка, інколи, не співпадає з думкою вчителя. Тут поважають думку кожного! Водночас приділяють увагу розвитку soft skills: впевненості у собі, критичному мисленню, роботі в команді та ораторським навичкам.

  1. Гейміфікація навчання та система мотивації школярів.

Залучають дітей у навчальний процес шляхом гри. Замість нудних завдань – цікаві квести, а сучасна технічно-матеріальна база (комп’ютери, проектори, 3D-принтери, VR-окуляри, мобільна лабораторія та персональні комп’ютери) дозволяє отримати не просто знання, але й повноцінні практичні навички. За кожну виконану роботу діти отримують віртуальні гроші, за які можна купити потрібні та корисні речі у внутрішньому онлайн-магазині.

  1. Відсутність домашніх завдань

Закріплення знань та усю самостійну роботу діти виконують у школі з допомогою вчителів, адже вдома дитина має більше часу проводити з батьками, відпочивати та приділяти час власному хобі.

«Ми не новачки у сфері освіти. IT STEP School створена на багаторічному досвіді Комп’ютерної Академії IT STEP, в основу якої закладені професіоналізм, актуальність, сучасність та турбота про студентів», – розповідає директор філії Академії IT STEP Academy Ростислав Полівчак.

«Адже ми живемо у час, коли дуже стрімко розвивається світ, але, на жаль, освіта, зокрема середня, не встигає за цим розвитком, а спроби запровадити реформи не дають належних результатів. Саме тому ми змінили підходи до навчання таким чином, щоб  інформаційні технології, як інструмент, допомогли дітям засвоїти не просто базовий рівень знань, але й отримати практичні навички та розуміння де і як вони можуть використати їх у дорослому житті, – зазначає Ігор Мандар, директор школи. – Наше основне завдання – всебічно розвинутий учень, а головна ціль – щаслива дитина».

Це не просто школа – це відповідальна спільнота дітей та батьків зі спільним баченням майбутнього та розумінням того, що технології стали невід’ємною частиною нашого життя та будь-якої професії. Сучасна дитина має володіти такими знаннями та навичками, які матимуть гарантований шанс на успішне майбутнє.

За основу було взято розвиток компетенцій, які були визначені найкращими світовими фахівцями на економічному форумі в Давосі - це так звані soft skills. У IT STEP School інформаційні технології застосовують не лише як інструмент для вивчення звичайних дисциплін (математики, географії, фізики тощо), а й вивчають як окремі предмети. От наприклад, звичайний день школяра починається із заняття з історії, де діти вивчають тему за допомогою VR-окулярів, далі із задоволенням біжать на заняття з робототехніки, де майструють власного робота, а на уроці української мови навчаються грамотно вести свій власний блог. Можна тільки уявити, які емоції відчуває дитина від такого захоплюючого навчального процесу.

І хоча, потрібно зрозуміти, що сьогодні отримати якісну освіту достатньо не просто, проте досвід роботи IT STEP протягом 20 років у сфері міжнародної освіти дозволяє використовувати найкращі та найефективніші практики. Зараз триває активний набір дітей на новий навчальний рік у 5-10 класи, а в планах – відкрити ще й початкову школу. 

IT STEP School розташована за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Кардинала Любомира Гузара, 49, у приміщенні IT Step Academy. Щодня з 9:00 до 19:00 працює приймальня, де можна отримати всю інформацію про навчання. Також отримати консультацію можна за телефоном: (067) 699-57-76 або на сайті IT STEP.

Партнерський матеріал

 


17.06.2021 1015
Коментарі ()

28.01.2022
Іван Муканик

2022-ий багатий на великі спортивні змагання. Фіртка підготувала огляд найважливіших із них.

199
24.01.2022
Сергій Білий

Сама по собі загроза російського вторгнення є достатньою підставою для запровадження в Україні воєнного стану. Фіртка спробувала розібратися, які зміни передбачає такий режим і як він може вплинути на життя громадян.

1484 1
21.01.2022
Тетяна Дармограй

Івано-Франківська область з 24 січня переходить до «червоного» рівня епідемічної небезпеки. Останні дні тут фіксують рекордну за весь час пандемії кількість хворих.

4592
08.01.2022
Тіна Любчик

Фіртка ознайомилася з роботою одного з найбільших українських розсадників, де вирощують саджанці лохини, пеларгонії та герані. З 2011 року тут працює лабораторія «in vitro», а продукцію підприємства вирощують фактично в усіх куточках України та за її межами.

3444 2
06.01.2022
Ілона Шевченко

Уже традиційно цього року в Україні святковий стіл вкотре здорожчав.  Весь 2021 рік ціни, особливо на деякі продукти харчування, щомісяця зростали на 6-7%. Журналісти Фіртки походили по місцевих магазинах та порівняли українські ціни зі швецькими.

4456 2
05.01.2022
Тіна Любчик

У селі Черніїв Івано-Франківського району проживає сім’я Валентина та Людмили Ткаченків. Фіртка поспілкувалася із подружжям, яке вже понад 40 років разом та займається різноманітною творчістю.

5776 2

Організація Українських Націоналістів та Українська Народна Самооборона - окреме вітання Івано-Франківську Другій Столиці ЗУНР від легендарного нашого побратима, політв'язня московії, очільника УНСО Миколи Карп'юка та нашого 95 річного ветерана ОУН і УПА, Почесного Голову ОУН Іллі Сливінського!  

1217 1

Конференція по створенню Івано-Франківської обласної організації Української Народної Самооборони відбулась днями в Івано-Франківську.

1445 1

Журналісти розповіли про те, як можна оцінювати та порівнювати фінансову спроможність громад, перевіряти справжній стан справ у них та не дати офіційним статистичним даним ввести себе в оману. 

1330

Про актуальні питання алкологізації та подолання алкозалежності у сучасному світі, духовно-релігійна сторона проблеми, а також про підвищення заробітних плат поліцейським коштом незаконного акцизу та розгляд інших наболілих питань сьогодення.  

2607 1
23.11.2021

Для хорошої роботи мозку потрібно правильно харчуватися, а саме – регулярно вживати продукти, які живлять мозок всіма необхідними речовинами. 

9579 1
11.10.2021

Напередодні зими чимало господинь заморожують сезонні овочі та фрукти, щоб завжди мати під рукою необхідні інгредієнти для приготування страв, а особливо десертів. І якщо деякі продукти та після заморозки не втрачають свій звичний смак і вітаміни, як, наприклад, малина або полуниця, то інші, навпаки, стають непридатними до вживання. 

15246
29.07.2021

Що краще: консервувати, сушити чи морозити? Відповідь на це питання залежить від типу й кількості сировини та ваших ресурсів, як-от часу, грошей, та місця в морозилці та коморі.

23933
27.12.2021

Вже вчотирнадцяте в Івано-Франківську члени Спільноти святого Егідія влаштують 7 січня різдвяний частунок для бідних. Традиційно для людей з низьким соціальним статусом будуть підготовлені смачні частування та подарунки.   

4760
23.12.2021

Насправді, і православні, і католики святкують Різдво Христове в один день – 25 грудня. Хоча ця дата народження Ісуса Христа – умовна. Ані в Біблії, ані в жодному документі її не знайти.  

5393 1
13.12.2021

В Івано-Франківськ прибув Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, в рамках відзначення 10-ліття Івано-Франківської Митрополії.  

6589
03.12.2021

Релігійні діячі звернули увагу Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля на потребу розробки державної сімейної політики та затвердження відповідної державної програми з необхідним бюджетним фінансуванням.

7998 1
11.01.2022

В Івано-Франківську третій день триває XIII міжнародний фестиваль «Коляда на Майзлях». Різдвяна подія об’єднує колядників не лише з України, але й з Європи, Південної та Північної Америки, інформує Фіртка. «Враховуючи, що проєк

2747
21.01.2022

Печерський суд міста Києва ухвалив рішення щодо запобіжного заходу Петру Порошенку.

1256
13.01.2022

Все, що відбувається протягом двох з половиною років навколо Петра Порошенка - це є юридичний треш.

2381
10.01.2022

Відповідні положення містить законопроєкт «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання питання запровадження карантину», що його внесли днями на розгляд парламенту.

2985
08.01.2022

Печерський районний суд міста Києва ухвалив рішення про арешт майна народного депутата України, п’ятого президента України, лідера політичної партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка.

3080 1