"Нам потрібно приблизно до 500 метрів квадратних, щоб були всі ті відділення, і ті приміщення, де можна надавати якісно ту допомогу для тих дітей. Щоб могли їхати туди на колясках, щоб могли бути не тільки ветерани, щоб могли прийти і хворі після інсульту і жителі нашого міста.Дуже добре, що воно є біля нашої лікарні, практично 300 метрів від лікарні, що вони зможуть отримати як і реабілітаційну допомогу, так і здати аналізи, і людину підлікувати, дякуючи тим працівникам і тим фахівцям, які є", — каже директор КНП "Центральна міська клінічна лікарня Івано-Франківської міської ради" Тарас Масляк.
"Громадська думка однозначно проти забудови міського озера. Ми вимагаємо мораторію на забудову озера, а також збереження всіх зелених зон згідно з Генеральним планом міста, адже Генеральний план міста – це закон.Цю зону – майбутнє серце міста – чіпати не можна за жодних обставин. Там має бути реалізований проєкт сучасного публічного простору з озелененням і класними локаціями для громади міста", — виступила громадська активістка Ірина Чолій.
"А не в самісінькому центрі міста. Бо це навантаження і на мережі, і на дороги, в на все інше. Чи розглядали якісь варіанти в приміських селах, наприклад, є теж амбулаторії та все решта", — виступила із пропозицією перенести за місто реабілітаційний центр депутатка Івано-Франківської міської ради Мар’яна Вершиніна."Я відчуваю певний натяк на те, що наші військові герої, які втратили здоров'я, а багато хто й життя, вічна їм пам'ять, не заслуговують на реабілітацію поруч із міським озером. Нібито всі заслуговують на це більше, окрім військових, а вони заслуговують реабілітуватися десь на околиці міста.Хіба не здається вам, що якби не ці герої, ця зона сьогодні могла б бути зовсім не в українській власності?", — звернувся після пропозиції депутатки Вершиніної із запитанням до присутніх депутат Івано-Франківської міської ради Олег Андрухів.
"Цей реабілітаційний центр буде ефективним, я впевнений. Перш за все тому, що близько розміщена міська лікарня і що не маловажно – саме озеро буде слугувати елементом реабілітації. Тобто нам, військовим і, я впевнений, всім решту мешканцям Івано-Франківська, це потрібно. Тому ще раз прошу вас підтримати дану ініціативу і всього вам найкращого", — звернувся із проханням підтримати будівництво реабілітаційного центру саме біля озера поранений військовослужбовець Тарас Бугаєнко.
"Там буде виключно реабілітаційна структура. До того, там не можуть бути збудовані багатоповерхівки, оскільки є задокументовані обмеження. Там має бути реабілітація, зелена зона. Я не підтримую, щоби вони були десь там, за містом. Понад 12 тисяч містян є учасниками бойових дій в місті Івано-Франківську, 534 учасники бойових дій загинули, 119 зникли безвісти. І це не повна статистика.Ми повинні сьогодні все робити для хлопців, тому я вважаю, що ми все повинні робити для хлопців. Я вважаю, що цей проєкт має бути реалізований, і має бути в місті Івано-Франківську", — резюмував Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також: