«Прикарпаття» у товариському матчі переграв «Львів»

Значна ігрова перевага, велика кількість гольових моментів, два влучання у каркас воріт - ПФК "Львів" несподівано програв "Прикарпаттю" у товариському матчі.

Господарі добре увійшли у гру і з перших хвилин розпочали пошук нагод для взяття воріт іванофранківців.

На 4-й хвилині воротар відбив удар Алваро з 12-ти метрів, опісля Ренану не вистачило влучності, аби реалізувати триходівку за участю Алваро та Пернамбуко.

Найкращу нагоду відкрити рахунок у зустрічі львів'яни втратили на 18-й хвилині: Ренан отримав передачу у штрафному, добре розвернувся, але пробив у стійку.

Команда Богдана Блавацького продовжила шукати щастя біля воріт іванофранківців, але несподівано пропустила гол.

"Прикарпаття" подало кутовий, а Шина у боротьбі порушив правила на ближній стійці - арбітр без вагань призначив пенальті. Бандура не вгадав з напрямом удару Барчука з 11-метрової позначки - 0:1.

До свистка арбітра на відпочинок команди взяли перерву у створенні небезпечних нагод. Частково цьому посприяв сильний дощ і слизький газон. Однак, у перші 45 хвилин також слід відзначити удар Адамюка у ствір воріт "Прикарпаття" - голкіпер кулаками відбив м’яч у поле.

По перерві у складі обох команд відбулася низка замін, однак "синьо-золоті леви" не скидали обертів у спробах врешті вразити ворота гостей.

Голкіпер зреагував на удар Браткова після передачі Богунова зі штрафного. Пізніше страж воріт гостей здійснив ще два сейви, не давши можливості відзначитися Шині. На 66-й хвилині фортуна знову відвернулася від "містян", коли Бруно поцілив у стійку, а Пернамбуко на добиванні завдав заслабкого удару для того, щоб застати зненацька голкіпера.

За дві хвилини Пернамбуко все-таки забив гол. На жаль, за мить до цього лайнсмен підняв прапорець, зафіксувавши офсайд у бразильця.

Інтригу у контрольній грі на 84-й хвилині остаточно зняв фантастичний дальній "постріл" Боришкевича з 30-ти метрів - м’яч зняв павутиння з правої дев’ятки воріт Сарнавського - 0:2.

За інформацією ПФК "Львів"

Товариський матч
ПФК "Львів" (Львів) - "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) - 0:2
Голи: Барчук (26, пен), Боришкевич (84).

Львів: Бандура - Квасний, Борзенко, Братков, Адамюк, Приймак, Шина, Пернамбуко, Алваро, Ренан, гравець на перегляді.
У 2-му таймі на заміни вийшли: Сарнавський, Брама, Зубков, Хімчак, Араужо, Пентелейчук, Бруно, Богунов, гравець на перегляді.

Прикарпаття (1-й тайм): Піцан, Бойко, Бочкур, Француз, Яневич, Дитко, Борисевич, Кузьмин, Януш, Цюцюра, Барчук.
У 2-му таймі на заміни вийшли: Данищук, Геник, Боришкевич, Солдатенко, Семотюк, Хома.