Міжнародна конференція з інклюзивного розвитку бізнесу

22-23 листопада в Івано-Франківську відбудеться III Міжнародна конференція з інклюзивного розвитку бізнесу: на шляху до сталого фінансування.

Вперше за три роки місцем проведення заходу було обрано не столицю, а місто, яке успішно реалізовує ідею соціального підприємництва та створює сприятливі умови для подальшого розвитку цієї сфери.

Представники центральних та місцевих органів влади, підприємці та керівники громадських організацій, дипломати та іноземні експерти, громадські активісти та фахівці Проекту ПРОМІС зберуться втретє, аби зосередити увагу на актуальних питаннях впровадження інклюзивного підходу на всіх рівнях суспільного життя.

У форматі дискусії учасники обговорять питання сталості інклюзивних підприємств, запровадження засад інклюзивності в приватному, муніципальному та громадському секторах, а також розглянуть успішні приклади реалізації таких проектів в Україні.

В заході, зокрема, візмуть участь заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Дмитро Романюк, керівник платформи "Тепле місто" Юрій Филюк, директор Інституту Міста Олександр Кобзарев та засновник соціальної пекарні Good Bread from Good People Влад Малащенко.

Канадським досвідом ролі місцевих органів влади у процесі розвитку та підтримки соціального бізнесу поділиться Рафаель Коста – відомий канадський бізнесмен, керівник бізнес-центру в місті Вон (провінція Онтаріо).

Конференція пройде на території інноваційного центру «Промприлад. Реновація» – проекту зі сфери імпакт-інвестування, що є яскравим прикладом співпраці влади, бізнесу та громади.

Захід відбудеться в рамках реалізації проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, а також в партнерстві з проектом «Промприлад. Реновація» та платформою «Тепле Місто».


22.11.2019 10:00    589
27.05.2020
Люся Грибик

Як вийти з карантину з чистим та доглянутим обличчям Фіртці розповіла франківська косметологиня Стефанія Білусяк.

485
26.05.2020
Роса Мартинюк

 Жінка не може працювати в  урології, йти до лікаря варто тоді, коли вже болить, а простатит лікується за 5 хвилин — ці та інші міфи ми часто чуємо та чи розуміємо їхню помилковість?Розмовляємо із Владиславою Литвинець — лікарем-урологом Лікувально-ліагностично центру професора Литвинця, асистентом кафедри урології Івано-Франківського медичного університету.

2302
22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

2976 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

2774
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

756
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

1119

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

2033

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4513

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

3989 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

3099
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1742
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4698 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1708
09.04.2020

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні дав детальні поради щодо поведінки у храмі на Страсний тиждень та Великдень, зокрема щодо сповіді і причастя, та оголосив диспензи (звільнення) Церкви усім в

1750
19.05.2020

Наш дзвінок застав композитора Ігоря Іванціва в Бурштині, де він живе, працює і творить. Простий, приємний співбесідник, з прекрасним почуттям гумору, повен життєвих сил та настрою.

900