Чарівні та привабливі: прикарпатські актори потрапили до ТОП-20 зірок українського театру

Нові зірки українського театру і кіно до 35 років В кінотеатрах все частіше стали з'являтися українські фільми, а нові вітчизняні театральні вистави вражають своїм новаторським підходом. Розквіт динамічного мистецтва був би неможливий без залучення молодих і перспективних акторів.

Багатьом з них вже вдалося досить голосно заявити про себе: фільми з їх участю показуються на міжнародних фестивалях, їм присуджують престижні нагороди, а їх красу відзначають на авторитетних конкурсах. Інші ж поки лише очікують свого зоряного часу, який, без сумніву, скоро настане.

Редакція «Главкому» вивчила вітчизняні спектаклі і фільми останніх років в пошуках майбутніх зірок.

В результаті була сформована двадцятка імен, які мають неймовірний потенціал стати кумирами поколінь, секс-символами, ідолами шоу-бізнесу або майстрами акторської майстерності.

До рейтингової 20-ки потрапили нові зірки українського театру і кіно до 35 років. Серед них Олексій Гнатковський, Олексій Лейбюк, Іван Бліндар, Роман Луцький,  Богдан Юсипчук, Назар Павлик.

Богдан Юсипчук

Народився 5 липня 1988 року в Києві. Дитинство провів у Косові (Іван-Франківська область). Навчався в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення на спеціальності Актор театру і кіно. Дебютував в документальному фільмі «УПА 46», пізніше знімався в серіалах «Практична магія», «Повернення Мухтара», «Ловися, рибко, велика й маленька». Першу велику роль Богдан зіграв у фільмі «Синевир». Також знімався в картинах «Тіні незабутих предків», «Чунгул», «Гвардія» та інших. У 2014 році завоював титул «Містер Україна 2014». А навесні 2018 Богдан Юсипчук переміг в міжнародному конкурсі краси Mister Sea World 2018.

Роман Луцький

Народився 20 березня 1986 року в селі Боднарів. Закінчив театральне відділення інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. З 2008 року - актор Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка. Відомий роботою в спектаклях «Нація», «Занадто одружений таксист», «Повія» та багатьох інших. З 2013 року активно знімається в кіно. Зокрема, зіграв у фільмах «Параджанов», «Брати. Остання сповідь »,« Тепер я буду любити тільки тебе »і« Сторожова застава ». А також в серіалах «Століття Якова» і «Обручка з рубіном».

Олексій Гнатковський

Народився 9 листопада 1985 року в Івано-Франківську. Зарахований до творчого складу Івано-Франківського академічного театру, як артист балету і артист допоміжного складу в 2004 році, ще будучи студентом на політологічному відділенні Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. У 2008 році, після завершення навчання в Інституті мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника - артист драми театру. Зіграв в спектаклях «Театр», «Солодка Даруся», «Нація», «Занадто одружений таксист», «Оскар і рожева пані», «Гамлет», «Пристрасті Тіля», «Модільяні» і багатьох інших. У 2017 році дебютував як театральний режисер, поставивши виставу за романом Еріха Марії Ремарка.

Олексій Лейбюк

Народився 5 жовтня 1992 року в Києві. Закінчив Київський національний університет культури і мистецтв (режисерсько-акторський курс). Був актором Київського театру «Золоті Ворота» та Київської театральної майстерні Ніни Гусаков. З 2015 року є актором Івано-Франківського академічного театру. Однак свою роботу в театрі почав в якості режисера, поставивши спектакль «Любов із присмаком дощу» за твором Гарсіа Маркеса «Очі блакитної собаки». Грав у виставах «Собор Паризької Богоматері», «Готель двох світів», «На Західному фронті без змін» та інших. Знімався в рекламі.

Назар Павлик

Народився 26 липня 1990 року в Калуші. Закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка (спеціальність «Актор театру і кіно»). Працював актором в Першому академічному українському театрі для дітей та юнацтва, паралельно був актором у Львівському академічному драматичному театрі імені Лесі Українки. Згодом, звільнився з обох театрів і займався театральною діяльністю в незалежних театральних групах. Сьогодні є актором Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки, а також асистентом кафедри театрознавства та акторської майстерності факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка. Яскравими постановками за участю Назара є «Сорочинський ярмарок», пластична драма «Перетворення», рок-опера «Ірод», «Beautiful Карпати» та інші.

Іван Бліндар

Народився 19 червня 1992 року в Івано-Франківську. Закінчив театральне відділення Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Працює в творчому складі івано-франківського театру з 2011 року. Грав у виставах «Ігри імператорів», «Таксист-2 або Любов на швидкості», «Пристрасті Тіля» та інших. Знімався в короткому метрі Аркадія Непиталюк «Кров'янка». Фільм отримав нагороду на кінофестивалі «Молодість», ставши найкращою короткометражної стрічкою, і отримав статуетку «Золота Дзиґа» в номінації «Кращий ігровий короткометражний фільм». Також Іван зіграв у фільмі «Коли падають дерева», яка в цьому році брала участь в Берлінале. На широкі екрани картина обіцяє вийти восени.


16.07.2018 6278
Коментарі ()

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

635
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

3247
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21346
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

2127
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1609 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2488

Найперше в цій історії із законом, що позбавив антикорурційні органи «незалежності», тішать молоді люди, які протестують. Щирі, світлі, небайдужі, впевнені своїй правоті…

440

Протягом своєї історії християнство завжди використовувало найсучасніші на той час технології для проповіді Євангелія.  

284

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

881

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2285
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

297
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

576
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1123
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

280
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

897
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

869
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

777
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8361
22.07.2025

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем, який є ініціатором нових санкцій проти Росії, заявив, що президент США Дональд Трамп «надере зад» Володимиру Путіну, підписавши законопроєкт про вторинні санкції для країн-покупців російської нафти.  

453
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

1296 6
10.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2303 4
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

1011