10 фактів про Едуарда Прощука зі «Слуги народу»

Уродженець Калуша Едуард Прощук йде до Верховної Ради від партії «Слуга народу». Він кандидат у народні депутати у 85-му окрузі (Калуський, Рогатинський та Галицький райони).

Едуард Прощук – голова Федерації вільної боротьби Івано-Франківщини. Активно займається громадською діяльністю, створив кілька дитячо-юнацьких спортивних шкіл і спортклубів з вільної боротьби.

Окрім спорту, частину свого життя присвятив управлінню та підприємництву. Ось 10 важливих фактів про нового молодого кандидата.

  1. Калушанин. Едуард Прощук народився в місті Калуш Івано-Франківської області. Основною цінністю в житті Едуард Прощук вважає сім’ю та друзів. Основною рисою – справедливість.
  2. Знання – це сила. Закінчив Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника за спеціальністю фінанси. Продовжив навчання у Міжнародному інституті менеджменту (МІМ-Київ) – курс міні-МВА (Master of Business Administration).  З минулого року навчається в аспірантурі у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника за спеціальністю публічне адміністрування.
  3. Від менеджера – до керівника  та підприємця. Почав працювати з 19 років. Спершу був менеджером. Згодом обіймав керівні посади у комерційному та державному секторах. Підприємець у другому поколінні. Сім’я Прощука понад 20 років випікає хліб.
  4. Життя – як боротьба. Зі шкільного віку займався вільною боротьбою. Майстер спорту, мав високі досягнення серед юніорів. З 2006 року – президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 – віцепрезидент Асоціації спортивної боротьби України.
  5. Сім'янин. Едуард Прощук – відповідальний батько. Разом з дружиною виховує двох синів. Переконаний, що сім'я – це основа суспільства, яка творить його культуру та історію.
  6. Що зробив до виборів? Створив дитячі спортивні школи та юнацькі спортклуби з вільної боротьби. Тут тренуються спортсмени, які здобувають першість на змаганнях всеукраїнського та світового рівнів.
  7. Без корупційних зв’язків. Він – цілеспрямований політик, який іде у Верховну Раду, щоб, працюючи з Президентом, розвивати села та міста нашого краю. Робота на результат у кандидата закладена вже на підсвідомому рівні з юних років.
  8. Розвиток міст і сіл. Пріоритетом на каденцію Едуард Прощук називає вирішення екологічної ситуації в регіоні. Йдеться про проведення системного аналізу викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря підприємствами хімічної, нафтохімічної та енергетичної промисловості. Також прагне поліпшити інфраструктуру та інвестиційний клімат. Вважає за доцільне залучати у села інвесторів, які будуть створювати нові робочі місця.
  9. Як досягатиме поставлених цілей? Наявність управлінського досвіду допоможе Едуарду Прощуку залучити для краю інвестиції. До його команди вже приєдналися відомі люди Калуша, Рогатина: експерти, лікарі, вчителі, бібліотекарі, інженери, учасники АТО та громадські діячі. Його команда – це представники різних галузей: освітяни, медики.
  10. Цінності. Україні потрібні активні, цілеспрямовані люди, фахівці своєї справи, громадяни, які готові змінювати країну та відстоювати позицію людей.

Читайте також:

У Калуші та Рогатині розпочав роботу відкритий офіс Едуарда Прощука (фото)

Едуард Прощук йде у Верховну Раду від рідного округу №85


02.07.2019 1927
Коментарі ()

03.07.2020
Марія Лутчин

Для відновлення зруйнованої інфраструктури: доріг, мостів, берегоукріплювальних дамб, за попередніми підрахунками, потрібно понад два мільярди гривень.

213
01.07.2020
Марія Лутчин

У розмові про коронавірус, імунітет, переповнені лікарні, пацієнтів, емоційне виснаження медпрацівників та те, чому не варто забувати про карантин.

3153
26.06.2020
Люся Грибик

Лазерна епіляція — популярна апаратна процедура, яка проводиться для видалення небажаного волосся на обличчі та тілі.

1031
23.06.2020
Марія Лутчин

Фахівці намагаються знайти різні методи, щоб максимально зберегти міцність, рівність та покращити зчеплення автомобіля з дорожнім покриттям.

1247
22.06.2020
Тетяна Дармограй

Що ж так манить людей у ці магазини, чи не бояться вони відшукати там коронавірус? Ми поцікавились у франківців – відповіді читайте нижче.  

6147
19.06.2020
Олена Британська

Досі міська влада не могла дійти згоди з мешканцями однієї із квартир на вул. Сонячна, 51А, який є останньою перепоною на шляху до об’єднання Північного та Південного бульварів.

2779 1

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

1142

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві. 

4558

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

7661

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

5951 2
23.06.2020

У перший рік життя малюка все змінюється доволі динамічно. Здавалося б, тільки недавно матуся спіткала усі тонкощі грудного вигодовування, і ось вже настає новий етап – введення першого прикорм. Це їжа, що суттєво відрізняється від материнського мол

7259
16.06.2020

На ферму з виробництва фуа-гри в місті Снятин влаштувався хлопець, який таємно знімав на відео свої робочі будні, а опісля анонімно передав матеріали зоозахисній організації "Відкриті клітки Україна", яка їх опублікувала. Ці кадри сколихнули світ, призве

61055 2
10.06.2020

«У нас немає вільних місць! Столики тільки за бронюванням! Вибачте, щоб присісти Вам доведеться зачекати!» - вже понад два місяці ці, раніше щоденні, фрази ніхто не говорить. А все через карантин.

5291
25.06.2020

На останню декаду червня, що у 2001 році, припала непересічна для історії Львова та й України загалом подія. Це багатьом видавалося неможливим і до останнього існували сумніви, але папа таки прибув поспілкуватися з українцями. Тоді це все просто видавал

525
16.06.2020

Акція триває вже понад два роки і наближається до своєї кульмінації. Сьогодні, 16 червня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин долучився до історичного заходу – створення рукописної Біблії, пише Фіртка з посиланням

1009
08.06.2020

Для того щоб усвідомити справжність наших прохань до Господа Бога про власні потреби, потрібно спочатку перейнятися, серцем відчути потреби інших людей.

1368
29.05.2020

28 травня, на свято Вознесіння Господнього за юліанським календарем, в Україні з’явилася в продажу всесвітньо відома книжка «Католицизм: мандрівка до серця віри» американського проповідника, письменника і богослова єпископа Роберта Баррона.

1358
25.06.2020

Український прозаїк та поет Юрій Іздрик знявся у тизері фільму режисерки та письменниці Ірини Цілик «Я і Фелікс». Проєкт набрав найбільшу кількість балів за результатами першого етапу 13-го пітчингу Держкіно, пише Фіртка. «Я і Фелікс&r

343
03.07.2020

Єлісейський палац заявив, що Філіпп буде займатися урядовими справами доти, доки не буде призначено новий уряд.

60
03.07.2020

У бюлетені з відкритими списками можна буде проголосувати як за партію, так і за конкретного кандидата, щоб підняти його в партійному списку Профільний комітет Верховної Ради затвердив нову форму бюлетеня для голосування на місцевих виборах за відкритими

94
26.06.2020

Партія "Голос" проголосувала за припинення депутатських повноважень Святослава Вакарчука. Перед цим він вийшов із фракції «Голос» у Верховній Раді. Про це повідомляє пресслужба партії «Голос», інформує Фіртка. Водн

356
26.06.2020

Він був ветераном Аль-Каїди, чия кар'єра джихадиста почалася з 1990-х років. Те, як він помер, було вражаючим.

610