Війна в Україні завдає величезної шкоди не тільки людям, а й природі. Як російська агресія впливає на довкілля і що ми можемо зробити, щоб це змінити – проаналізуймо далі.
Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.
31% території країни під ризиком екологічного знищення через російське вторгнення, а понад 20 тисяч км² українських земель майже повністю знищені війною.
Як війна впливає на екологію України, особливо на територіях, де тривають активні бойові дії? Яких збитків вже зазнало довкілля, зокрема на сході країни на Херсонщині та Донеччині? Наскільки тривалими можуть бути наслідки та чого варто очікувати жителям країни? Яка ситуація з станом рік, водною інфраструктурою та питною водою — більше у матеріалі.
За інформацією міністра оборони України Олексія Резнікова, від 24 лютого росія нанесла по нашій території понад 16 тисяч ракетних ударів. Кожна із цих випущених ракет в бік України доводить: росія — країна-терорист.
З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.
На щастя, переважна більшість держав світу розуміє справжню ситуацію в російсько-українській війні. Хто на кого напав, хто обороняє по праву свою територію, і де тут світла й темна сторона. Але в міжнародному праві та відносинах самого розуміння мало.
Вже багато років, а особливо впродовж останніх 110 днів, ми прокладаємо свій шлях до ЄС.
Повномасштабна війна в Україні стала остаточним доказом, що наявна система безпеки у світі більше не діє.
Через масштаби стихії на Західній Україні парламентський екологічний комітет за моєї ініціативи створив робочу групу, яка напрацює стратегію протипаводкових заходів.