Зв'язок без меж: що пропонують інтернет провайдери Івано-Франківську

У сучасному світі інтернет-зв'язок стає не просто зручністю, а необхідністю. Чи то робота з дому, чи онлайн-навчання, чи просто бажання залишатися на зв'язку з близькими — якісний інтернет є ключовим. У Івано-Франківську, як і в багатьох інших містах України, Volia виступає одним з провідних провайдерів, який пропонує широкий спектр тарифів та сервісів для задоволення різних потреб споживачів. На прикладі цієї компанії розглянемо, що нам дає якісний інтернет-зв’язок.

Широкосмуговий Інтернет від Volia

Volia, відомий інтернет-провайдер Івано-Франківськ, пропонує кілька тарифних планів, які підходять як для приватних користувачів, так і для бізнесу. Швидкості інтернету варіюються від базових пакетів для нескладних завдань та перегляду веб-сторінок до високошвидкісних планів, які дозволяють безперервний стрімінг відео високої якості, запуск онлайн-ігор будь-якої складності та швидке завантаження великих файлів.

Основні тарифи:

  • Спробуй Інтернет: цей пакет ідеально підходить для користувачів, які потребують базового доступу до інтернету для перегляду електронної пошти та легкого веб-серфінгу;
  • Спробуй все+Інтернет 100: пропонує швидкість до 100 Мбіт/с, що є достатньою для перегляду стрімінгових сервісів, відеоконференцій та онлайн-ігор;
  • Є все+Інтернет всюди (100 Мбіт/с): надає до 1 гігабіт інтернет, розроблений для вимогливих користувачів та великих приміщень, де одночасно використовують багато пристроїв;
  • Світ спорту+100 Мбіт/с Інтернет: тарифний план який дозволяє слідкувати за основними подіями у світі футболу, боксу, хокею та інших видів спорту.

Додаткові Послуги

Volia також пропонує послуги інтерактивного та мобільного телебачення, окрім своїх інтернет-пакетів.

  • Інтерактивне телебачення. Основна особливість інтернет телебачення від Volia — це його висока функціональність. Ви можете насолоджуватися переглядом програм з ТВ-архіву за останні сім днів, відвідувати онлайн-кінотеатри, керувати телеефіром та користуватися різними корисними додатками, такими як радіо, перевірка погоди та можливість відтворення файлів з USB-пристроїв.
  • Мобільне телебачення. Вибір пакетів мобільного телебачення від Volia широкий і може задовольнити будь-які смаки. Ви зможете обрати варіант з вашими улюбленими каналами.

Додаткові послуги від Volia також включають:

  • Volia TV App: мобільний додаток дозволяє переглядати телеканали вашого тарифного плану на смартфоні або планшеті з відмінною якістю зображення та звуку;
  • антивірус ESET: комплексний захист забезпечує безпечний доступ до інтернету, відбиваючи сучасні кіберзагрози та захищаючи ваші пристрої;
  • фіксована IP-адреса: з цією послугою ви отримаєте власну, постійну IP-адресу, яка підвищує зручність та безпеку віддалених підключень;
  • гіпершвидкість: підвищуйте швидкість вашого інтернет-з'єднання до максимально можливих показників, незалежно від вашого поточного тарифного плану.

Інтернет-провайдери Івано-Франківську пропонують різноманітні умови підключення до інтернету. Обираючи підходящий для вас варіант, важливо звертати увагу не тільки на швидкість і ціну, але й на якість обслуговування та додаткові послуги, які можуть значно покращити загальний досвід користування.

Реклама


25.04.2024 224
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

1699 1
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

1126
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

4886
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

13952 1
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

3284 1
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

3116

Війна росії проти України зірвала всі маски, і нарешті весь світ побачив жорстокість росіян, які використовують всі методи задля поневолення українського народу. Одним із цих інструментів є російське православ’я — а саме РПЦ з їх філією в Україні УПЦ МП.  

776

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

2241

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

2257

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

2810
08.06.2024

У Богородчанах на Івано-Франківщині з вересня 2024 року відновить роботу місцеве тепличне господарство, що простоювало вісім років.

1224
04.06.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

1030
30.05.2024

Кулінарний хаб, де навчатимуть шкільних кухарів, запрацював на Прикарпатті.  

818
13.06.2024

Монастир Успіння Матері Божої — чинний чоловічий греко-католицький монастир Чину Св. Василія Великого у селі Погоня.   

423
09.06.2024

Війна змусила багатьох замислитись, чому Бог допускає таку страшну ситуацію в Україні?  

407
04.06.2024

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

750
01.06.2024

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком. Так, священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

705
13.06.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

21683
08.06.2024

Більшість українців віддають перевагу демократичній системі, аніж сильному лідерству.

699 1
04.06.2024

Питання розбудови демократичних інституцій залишається одним із пріоритетів для українців. Адже понад 90% громадян віддають перевагу демократичній системі, аніж сильному лідерству.

522
29.05.2024

"Українська правда" дослідила, як Офіс президента України впливає на інформаційну політику медіа, зокрема через інформаційне агентство "Укрінформ".  

976
26.05.2024

Російські окупаційні війська не досягли заявленої кремлівським правителем Владіміром Путіним мети щодо створення "буферної зони" на півночі Харківської області.  

861