Зважені та щасливі. Рецепт схуднення від Назара Павліва

 

/data/blog/46098/59d99eabd304e779c116c712c48a28ea.jpg

 

Багаторазовий рекордсмен України, тренер фітнес-студії «Адам і Єва» Назар ПАВЛІВ спромігся на чергове досягнення, щоправда, цього разу над собою. За допомогою власної тренувальної системи йому вдалося схуднути на цілих 22 кілограми усього за місяць часу.


Рік, що минув, став досить успішним для Назара Павліва, який двічі потрапляв до Книги рекордів України встановивши два силові рекорди. В першому випаду наш земляк зумів протягнути три тролейбуси, а згодом – тягнув три пожежні машини заповнені водою. Ці досягнення стали відповідно десятим та одинадцятим у кар’єрі спортсмена. За такі особисті досягнення його ім’я занесено до всесвітньої інтернет-енциклопедї «Вікіпедія». Проте на цьому франківчанин не зупинився. Назар поставив собі за собі за мету взяти участь у міжнародних змаганнях зі стронгмену (силового багатоборства), які мали відбутися у грудні 2013 року, але у ваговій категорії до 110 кілограмів.


«Мені стало цікаво, чи зможу я за такий короткий термін так відчутно схуднути – каже рекордсмен. – Крім того якось довелось почути про себе досить дивні, як на мене, речі. Виявилось, дехто з людей думає, що я, як богатир-важковаговик, знаю лишень як набрати вагу, а от про похудання поняття не маю взагалі. Тому моє схуднення буде своєрідним доказом тим, хто ще так думає».

Новорічні та Різдвяні свята українці відзначають по особливому. Невід’ємною частиною святкування є гостинні столи, – багаті на різноманітні страви. І як правило, саме під час цих свят, які тривають майже цілий місяць, багато любителів смачно поїсти замічають, як набрали лишню вагу. І у них одразу виникає бажання позбутися зайвих кілограмів. Це непросто, але можливо, адже при бажанні можна все.

Мені особисто вдалось за 1 місяць схуднути на 22 кілограми. Тому, можу надати певні рекомендації з власного досвіду. Процес похудання можливий тільки завдяки двом складовим: 1) фізичним навантаженням на організм; 2) відкоригувати дієту харчування.

Щодо тренування, то наголос потрібно робити на КАРДІО навантаженні. Велику роль відіграє правильно складений тренувальний план. Отже, для початку Ви повинні зрозуміти, що з кожним наступним тренуванням Вам буде все важче, адже навантаження щоразу буде (повинно) зростати. Основною вправою для похудання я вважаю біг. Але так як у нас зараз зимовий період і повітря надворі холодне, то я також з власного досвіду не рекомендую тренуватись на дворі, щоб незастудитись. Відвідуйте або тренажерний зал, або манеж. В тренажерному залі можна використовувати і бігову доріжку і орбітрек. Працюючи на орбітреку старайтесь виставляти максимальний рівень важкості.

Перші тренування рекомендую починати з 10-хвилинного бігу. В нашому випадку важливу роль відіграє саме час бігу, а не дистанція. Потрібно бігти весь час однаковим, середнім темпом і старатись нівякому разі не зупинятись для відпочинку. Тренуватись потрібно циклом: два дні підряд – тренувальні, один день – для відпочинку. А на кожному наступному тренуванні (після відпочинкового дня) потрібно добавляти по 1 хвилині до бігу, таким чином поступово нарощувати навантаження. Уже при збільшеному часі бігу, дистанція яку Ви долаєте, не повинна бути меншою за ту, яку Ви пробігали на попередньому тренуванні. Величина дистанції, так само повинна зростати пропорційно з кожним наступним тренуванням.

В подальшому можна чергувати самі тренування: один день в тренажерному залі на біговій доріжці, другий день – в манежі бігти по землі (по колу). Для прикладу, 30 хв бігу на біговій доріжці не відповідає 30 хв бігу в манежі (чи на стадіоні), адже на біговій доріжці бігти легше і відповідно кількість спалених калорій буде меншою. Але про калорії пізніше…

Додатковим стимулятором в тренувальній програмі на похудання є звичайна скакалка. І її також потрібно обов’язково застосовувати.

Так як під час бігу ноги отримали уже достатню кількість навантаження, то на руки, спину і прес, я б радив ще попрацювати. Тому, коли після бігу Ви уже віддихались (відпочили), а на це потрібно до десяти хвилин, – приступайте до окремих вправ. Наприклад прес робіть 5 підходів по 15 повторень. Відпочинок між підходами старайтесь робити якомога коротшим. А після кожного підходу застосовуйте скакалку і виконуйте як мінімум 50 стрибків. Для глибшої прокачки спини використовуйте гіперекстензію. Для рук – доречним буде віджимання від землі. У всіх вправах дотримуйтесь формули 5 підходів по 15 разів, обов’язково застосовуйте стрибки зі скакалкою після усіх підходів кожної вправи і старайтесь якомога менше відпочивати між підходами.

Отже, правильно виконане повністю тренування, це ще не кінець – це лишень половина справи. А інших 50 відсотків залежить, як я уже наголошував, від правильного харчування. І запам’ятайте одну важливу річ. Кількість калорій, яку Ви отримуєте від їжі – повинна бути меншою від тієї кількості калорій, яку Ви затрачаєте на тренуванні. Тільки в такому випадку буде прогрес – тобто похудання. Повністю відмовлятись від їжі неможна – це нерозумно, адже на тренуванні організм затрачає багато сили, енергії і калорій, тому для життєдіяльності йому все ж таки потрібно їсти, але уже не все підряд. В першу чергу потрібно повністю виключити з раціону (!) солодке (все що пов’язане з глюкозою), все мучне ну і звичайно жирне, а також сіль (бо вона затримує воду в організмі). В щоденному раціоні рекомендую перейти на каші: вівсянка, перлова, гречана, рисова… Також потрібні риба і м'ясо, але не жарене, а варене. Старайтесь щоб в раціоні були різні фрукти і овочі: морква, буряк, капуста (не варені, а свіжі). Молочне: молоко, сир, кефір купляйте з якомога меншим відсотком жирності. Також потрібні яйця (як курячі так і перепилині). Щодо харчових порцій, то їх потрібно зменшити (в об’ємі) на третину від Ваших звичних. І краще харчуватися шість раз на день, але маленькими порціями, аніж тричі великими.

Для гарного відновлення організму також важливим елементом є сон. Він повинен тривати мінімум 8 годин. Тому, якщо Ви лягаєте спати о 23год, то після 19год уже бажано не їсти. Хіба що можна випити кефір (нежирний). А також протягом дня потрібно пити багато рідини. Навіть під час тренування потрібно потрошки попивати воду (негазовану), або зелений чай без цукру. А також надавайте перевагу чаям з домашньої м’яти, липи чи шипшини, з обов’язковим додаванням шматочка лимону, або лимонного соку.

Дотримуйтесь такого тренувального процесу, контролюйте своє харчування, і я впевнений що результат не заставить себе довго чекати. Та навіть коли Ви досягли своєї цілі і схудли до запланованої позначки, нівякому разі неможна різко полишати тренування. Тепер потрібно свій організм і серцево-судинну систему, яка уже пристосувалась до інтенсивності, уже методом зменшення КАРДІО навантаження, адаптувати до полегшеного тренувального процесу. Період переадаптації повинен тривати як мінімум один місяць, де в кінцевому результаті Ви повинні повернутись до свого початкового 10-хвилинного бігу. Уже в цьому періоді рекомендую дотримуватися також спеціального тренувального циклу: два дні підряд – для відпочинку, один день – тренувальний. А на кожному наступному тренуванні потрібно зменшувати по 3 хвилини від загального часу бігу із попереднього тренування. Скакалку уже можна не застосовувати, а в додаткових вправах на руки, спину і прес дотримуйтесь формули: 3 підходи по 10 повторень.

Тренуйтесь і Ви обов’язково досягнете успіху!

 

До теми...
Денний раціон Назара Павліва
(в період схуднення):
9:00 - сніданок

* Чай (м’ята, липа, шипшина);
* Фрукти (яблука, банани);
11:30 – другий сніданок
* Каша з молоком (вівсяна, перлова) зі шматочками фруктів (курага, ізюм, банан);
13-00 – полуденок

* декілька яблук та горіхи,

*салат ( морква, капуста, буряк)

14:00 - обід
* Рис з рибою (відварна, парена) та декілька варених яєць.
16:00 - 17:30 – тренування
19:00 - вечеря
*
Каша (гречана, вівсяна) з мясом (відварне, парене);
21:00 – за дві години до сну
* Кефір (нежирний).

 


/data/blog/46098/09b9de592ff7fecd0d04c098c517b39f.jpg


17.01.2014 7091 5
Коментарі (5)

атлет 2014.01.17, 23:21
Із такою вагою вантажівку непотянеш!! Із такою вагою марафон бігають.
муф 2014.01.20, 15:09
це він влаштував голодування на знак протестів у країні))))
стронгмен 2014.01.30, 01:31
Назаре щось їж бо Вірастюк тебе виключить з богатирів
Аня Кодочигова 2017.01.16, 15:51
Нещодавно знайшла такий дієвий рецепт схуднення на кефірі, кому цікаво ось тут: http://milkalliance.com.ua/blog/ua/stattya/yak- skhudnuty-shvydko-lehko-i-bez-shkody-dlia-zdorovia-diieta-na- hrechtsi-ta-kefiri
Марія 2014.01.17, 20:10
аж невіиться що таке можливе. Він вміє здивувати. Назаре успіху тобі у всьому.
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

2196 1
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

1546
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

5324
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

15268 11
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

3651 1
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

3480

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

247

13 червня 2024 року США та Україна підписали двосторонню безпекову угоду, яка має декларативний характер. Документ не буде ратифікований Конгресом США, бо являє собою декларацію про наміри без чітких гарантій безпеки.

302

Війна росії проти України зірвала всі маски, і нарешті весь світ побачив жорстокість росіян, які використовують всі методи задля поневолення українського народу. Одним із цих інструментів є російське православ’я — а саме РПЦ з їх філією в Україні УПЦ МП.  

1401

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

2749
19.06.2024

Часті дощі та висока вологість повітря сприяють розвитку фітофтори на томатах. Це — грибкове захворювання, яке вражає листки, стебла й плоди.

838
14.06.2024

Причин швидкого набору ваги може бути багато. Це може бути спричинене зміною способу життя або ж вказувати на серйозні проблеми зі здоровʼям.

415
08.06.2024

У Богородчанах на Івано-Франківщині з вересня 2024 року відновить роботу місцеве тепличне господарство, що простоювало вісім років.

1576
17.06.2024

Монастир Успіння Матері Божої — чинний чоловічий греко-католицький монастир Чину Св. Василія Великого у селі Погоня.   

819
13.06.2024

Вознесіння Спасителя — це один із великих Господських празників літургійного (церковного) року.

559
09.06.2024

Війна змусила багатьох замислитись, чому Бог допускає таку страшну ситуацію в Україні?  

714
04.06.2024

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

1066
20.06.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

22003
20.06.2024

Під час опитування респондентів просили висловити згоду або незгодну з рядом тверджень. Одне з тверджень: «Зеленський має бути Президентом до кінця воєнного стану».   

131
17.06.2024

Івано-Франківська ОВА посіла дев'яте місце у рейтингу.    

544
12.06.2024

Більшість українців — 63% — вважають, що критика окремих дій влади має бути або бути в конструктивних рамках, які б не розхитували ситуацію в країні (50%).  

548 1
08.06.2024

Більшість українців віддають перевагу демократичній системі, аніж сильному лідерству.

1009 1