Зомбі для фюрера

Виявляється, ці загадкові істоти зовсім не є монополією жерців релігії вуду і сценаристів фільмів жахів. Якщо вірити оцінками експертів ...

 

Документи часів Другої світової війни і суміжного з нею періоду не вивчені і на 15%. Робота над ними в самому розпалі. Бути може, тому до друку раз у раз надходять сенсаційні факти, про які нам не розповідали в школах і університетах.

У 1996 році до рук голови італійського Національного уфологічного Центру потрапили цікаві документи. З надісланих «Синьйором Іксом» паперів випливало, що перша літаюча тарілка приземлилася на території Італії 13 червня 1933 року. Спочатку витівкам аноніма не надавали значення, але після експертного підтвердження справжності черговою «порцією» документів вирішили всерйоз зайнятися. Результати виявилися досить цікавими.

У середині червня 1933 року за особистим розпорядженням «дуче» (Муссоліні) в Італії був створений спеціальний секретний «Кабінет RS/33», покликаний розслідувати всі випадки появи НЛО в небі над Італією. Відповідальними за роботу кабінету були граф Галеаццо Чіано - зять Муссоліні і міністр закордонних справ у його уряді, а також командувач ВПС генерал Італо Бальбі.

«Кабінет» був створений відразу після таємничої появи НЛО на території Італії, датованого 13 червня 1933. Місце приземлення об'єкта в документах вказано не було, однак існували чіткі дані на предмет доставки НЛО в «секретне місце», арешту свідків загадкового явища і цензури друку. Члени астрономічної обсерваторії, розташованої в Мілані, отримали розпорядження підготувати терміновий звіт з природним роз'ясненням подій.

У ході дослідження матеріалів «Кабінету RS/33» був знайдений ще один цікавий документ, який свідчив про те, що вранці 17 серпня 1936 тріо непізнаних об'єктів пролітало в небі над Венецією і Местре. З листа на ім'я Чіано випливало, що один з об'єктів за формою нагадував величезну сигару, інші двоє мали кулясту форму. Якийсь венеціанський житель на прізвище Фаустіно, зазначений у листі в числі трьох очевидців події, показав, що у віці 7 років бачив, як одного разу в небі пролітала величезна торпеда, яку супроводжували дві великі прозорі кулі.

На початку 1940-х років діяльність «Кабінету RS/33» була припинена. НЛО, як стало відомо з документів, до того часу було вже знайдено. З Північної Ломбардії «тарілку» доставили на авіабазу неподалік від Верігате, де в секретному ангарі вона лежала до кінця війни, поки самі фашисти, відчуваючи швидку поразку, не знищили всі ангари з НЛО.

У наш недовірливий час не прийнято серйоз но спримати слова уфологів, дослідників паранормальних явищ і інших «фантастів». Проте факт залишається фактом: 23 лютого 1941 року на з'їзді Федерації фашистських бійців Муссоліні привселюдно вимовив наступну фразу. «У Сполучених Штатах, швидше за все, вторгнуться не солдати Японії, Німеччини чи Італії, а поки що мало кому відомі, але виключно войовничі мешканці планети Марс, які прибудуть на Землю з космосу на своїх неймовірно грізних« літаючих фортецях ».

Втім, чому б і ні? Адже друг і соратник Беніто Муссоліні - Адольф Гітлер - збирався виставити проти американців армію зомбі! Про це стало відомо кілька років тому, коли група археологів, що досліджувала високогірні райони північної Італії, натрапила на досить дивне поховання. У льодовиках лежало близько сотні добре збережених трупів. Викликана на місце група експертів, після вивчення секретних матеріалів СС, прийшла до висновку, що вчені Третього рейху в ході проекту «Нібелунг» працювали над воскресінням мертвих солдатів.

Тіло загиблого обробляли спеціальним складом, куди входив бальзамуючий розчин, синильна кислота, адреналін і ще з десяток хімічних речовин. У мозок майбутнього безсмертного бійця, поміщений в спиртову ванну, розташовану всередині черепа, вмонтовували комп'ютерний чіп, електропроводи від якого розходилися по всіх суглобах зомбі. Природно, це не був живий солдат, здатний приймати рішення. Але з іншого боку, кому потрібен вояка, який буде думати власною головою? На те є командир! До речі, керувати армією зомбі командувач міг за допомогою пульта на відстані 5 кілометрів. Та й убити мерця було вкрай складно: для цього треба було потрапити в крихітний датчик в голові бійця.

В анналах історії залишилася мова Генріха Гіммлера, сказана ним під час таємного візиту на базу в 1944 році: «Якщо ви виставите армію, скажімо, в 20 мільйонів мерців, то нам не потрібно навіть видавати їй зброю - достатньо тільки відточених ножів, щоб вона зміла все на своєму шляху ». Від роботів-вбивць людство врятувала дорожнеча «задоволення», так як воскресіння одного мерця обходилося в 500 тисяч доларів. З огляду на інфляцію, сума для тих часів нечувана! Проте до весни 1945 року, свідчить Еріх Віндельманн, німецькі вчені створили близько 50 зомбі! До такого висновку прийшла група експертів, яка обстежила льодовик. Серед інших, похованих в льоду, було знайдено і 50 бійців з датчиками в голові і маркуванням «Нібелунг» на руках.

Доля секретної бази Третього рейху загадкова. Є припущення, що в квітні 1945 року спільними зусиллями СМЕРШ і американських спецслужб вона була підірвана. Грунтується ця теорія на досить ненадійних фактах: при розкопках на місці передбачуваної бази був знайдений зогнилий рукав від американської шинелі і диск від автомата ППШ.

На закінчення залишається повторити, що багато матеріалів часів Другої світової досі чекають своєї черги на розшифровку і вивчення. І, може, незабаром повідана історія вже не буде здаватися настільки неправдоподібною ...

 

 

15


22.12.2010 1684 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1068
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1496
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1453
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

4345 31
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1769 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1099

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

314

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

431

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

562

Піст – невід’ємна частина християнського  життя, встановлена Богом.

831
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

9791
02.04.2024

Одним з перших засіяли ярими культурами поля на Городенківщині, Коломийщині та Снятинщині.  

556
29.03.2024

З кожним днем війни стає дедалі важливіше зберігати емоційну стабільність і свідомо дбати про своє психічне здоров’я.   

633
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7273
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

582
29.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

856
25.03.2024

Йдеться про зміни в молитвах «Вірую» («Символ віри»), «Царю Небесний» та митаревій молитві.

1424
08.04.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

18952
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

490
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

666
29.03.2024

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглянув майже 90% законопроєкту про мобілізацію.  

640
26.03.2024

У Верховній Раді зареєстрували проєкт закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за привласнення державних функцій.   

836