Зомбі для фюрера

Виявляється, ці загадкові істоти зовсім не є монополією жерців релігії вуду і сценаристів фільмів жахів. Якщо вірити оцінками експертів ...

 

Документи часів Другої світової війни і суміжного з нею періоду не вивчені і на 15%. Робота над ними в самому розпалі. Бути може, тому до друку раз у раз надходять сенсаційні факти, про які нам не розповідали в школах і університетах.

У 1996 році до рук голови італійського Національного уфологічного Центру потрапили цікаві документи. З надісланих «Синьйором Іксом» паперів випливало, що перша літаюча тарілка приземлилася на території Італії 13 червня 1933 року. Спочатку витівкам аноніма не надавали значення, але після експертного підтвердження справжності черговою «порцією» документів вирішили всерйоз зайнятися. Результати виявилися досить цікавими.

У середині червня 1933 року за особистим розпорядженням «дуче» (Муссоліні) в Італії був створений спеціальний секретний «Кабінет RS/33», покликаний розслідувати всі випадки появи НЛО в небі над Італією. Відповідальними за роботу кабінету були граф Галеаццо Чіано - зять Муссоліні і міністр закордонних справ у його уряді, а також командувач ВПС генерал Італо Бальбі.

«Кабінет» був створений відразу після таємничої появи НЛО на території Італії, датованого 13 червня 1933. Місце приземлення об'єкта в документах вказано не було, однак існували чіткі дані на предмет доставки НЛО в «секретне місце», арешту свідків загадкового явища і цензури друку. Члени астрономічної обсерваторії, розташованої в Мілані, отримали розпорядження підготувати терміновий звіт з природним роз'ясненням подій.

У ході дослідження матеріалів «Кабінету RS/33» був знайдений ще один цікавий документ, який свідчив про те, що вранці 17 серпня 1936 тріо непізнаних об'єктів пролітало в небі над Венецією і Местре. З листа на ім'я Чіано випливало, що один з об'єктів за формою нагадував величезну сигару, інші двоє мали кулясту форму. Якийсь венеціанський житель на прізвище Фаустіно, зазначений у листі в числі трьох очевидців події, показав, що у віці 7 років бачив, як одного разу в небі пролітала величезна торпеда, яку супроводжували дві великі прозорі кулі.

На початку 1940-х років діяльність «Кабінету RS/33» була припинена. НЛО, як стало відомо з документів, до того часу було вже знайдено. З Північної Ломбардії «тарілку» доставили на авіабазу неподалік від Верігате, де в секретному ангарі вона лежала до кінця війни, поки самі фашисти, відчуваючи швидку поразку, не знищили всі ангари з НЛО.

У наш недовірливий час не прийнято серйоз но спримати слова уфологів, дослідників паранормальних явищ і інших «фантастів». Проте факт залишається фактом: 23 лютого 1941 року на з'їзді Федерації фашистських бійців Муссоліні привселюдно вимовив наступну фразу. «У Сполучених Штатах, швидше за все, вторгнуться не солдати Японії, Німеччини чи Італії, а поки що мало кому відомі, але виключно войовничі мешканці планети Марс, які прибудуть на Землю з космосу на своїх неймовірно грізних« літаючих фортецях ».

Втім, чому б і ні? Адже друг і соратник Беніто Муссоліні - Адольф Гітлер - збирався виставити проти американців армію зомбі! Про це стало відомо кілька років тому, коли група археологів, що досліджувала високогірні райони північної Італії, натрапила на досить дивне поховання. У льодовиках лежало близько сотні добре збережених трупів. Викликана на місце група експертів, після вивчення секретних матеріалів СС, прийшла до висновку, що вчені Третього рейху в ході проекту «Нібелунг» працювали над воскресінням мертвих солдатів.

Тіло загиблого обробляли спеціальним складом, куди входив бальзамуючий розчин, синильна кислота, адреналін і ще з десяток хімічних речовин. У мозок майбутнього безсмертного бійця, поміщений в спиртову ванну, розташовану всередині черепа, вмонтовували комп'ютерний чіп, електропроводи від якого розходилися по всіх суглобах зомбі. Природно, це не був живий солдат, здатний приймати рішення. Але з іншого боку, кому потрібен вояка, який буде думати власною головою? На те є командир! До речі, керувати армією зомбі командувач міг за допомогою пульта на відстані 5 кілометрів. Та й убити мерця було вкрай складно: для цього треба було потрапити в крихітний датчик в голові бійця.

В анналах історії залишилася мова Генріха Гіммлера, сказана ним під час таємного візиту на базу в 1944 році: «Якщо ви виставите армію, скажімо, в 20 мільйонів мерців, то нам не потрібно навіть видавати їй зброю - достатньо тільки відточених ножів, щоб вона зміла все на своєму шляху ». Від роботів-вбивць людство врятувала дорожнеча «задоволення», так як воскресіння одного мерця обходилося в 500 тисяч доларів. З огляду на інфляцію, сума для тих часів нечувана! Проте до весни 1945 року, свідчить Еріх Віндельманн, німецькі вчені створили близько 50 зомбі! До такого висновку прийшла група експертів, яка обстежила льодовик. Серед інших, похованих в льоду, було знайдено і 50 бійців з датчиками в голові і маркуванням «Нібелунг» на руках.

Доля секретної бази Третього рейху загадкова. Є припущення, що в квітні 1945 року спільними зусиллями СМЕРШ і американських спецслужб вона була підірвана. Грунтується ця теорія на досить ненадійних фактах: при розкопках на місці передбачуваної бази був знайдений зогнилий рукав від американської шинелі і диск від автомата ППШ.

На закінчення залишається повторити, що багато матеріалів часів Другої світової досі чекають своєї черги на розшифровку і вивчення. І, може, незабаром повідана історія вже не буде здаватися настільки неправдоподібною ...

 

 

15


22.12.2010 1559 0
Коментарі (0)

21.03.2023
Тіна Любчик

Детальніше про це — журналістці Фіртки розповіла Ірина Федяк, деканеса фармацевтичного факультету ІФНМУ та відповідальна за виготовлення ліків для військових.

620
16.03.2023

Інвестиції в криптовалюту — перевірений метод заробітку. Попри значну кількість варіантів цифрових грошей (близько 11 000), особливою популярністю користується близько сотні з них. 

494
14.03.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поїхала на Косівщину, щоб поцікавитись у Йосипа Приймака, який понад 35 років займається бондарством, особливостями виготовлення дерев'яного посуду за старовинною традицією та секретами збереження первинної технології цього ремесла на теренах Гуцульщини.   

984
28.02.2023
Іван Муканик

Мирослав Карабін став керівником НОКу в Івано-Франківській області на 2023-2026 роки. Фіртка поцікавилась, що зі спортивних подій планують цьогоріч в області.

12416 21
24.02.2023
Тетяна Дармограй

Як протягом року повномасштабної війни змінилось життя на Прикарпатті та як прикарпатські правоохоронці адаптувались до роботи в умовах воєнного стану, дізнавалась журналістка Фіртки.

1527
22.02.2023
Тіна Любчик

Сили безпеки і оборони України продовжують посилювати. Так, в МВС почали формувати штурмові бригади «Гвардія наступу». Фіртка розповідає, що відомо про набір добровольців на Прикарпатті.

2900

Розглянемо брехню Кремля у контексті фактів. Почнемо з Будапештського меморандуму 1994 року, де Росія поставила свій підпис. 

184

Прийшов час повернення Української святині українському народу та Православній Церкві України - прямій правонаступниці древньої Київської митрополії задля відновлення історичної справедливості та зміцнення України. 

289

Наукова фантастика початку ХХІ ст. через фільми, серіали нав’язує думку про однозначну загибель нашої планети та потребу колонізації для людства Марсу.

777

Відповідь на це та інші запитання дає Олег Зелез, співвласник компанії HVOYA, яка займається будівництвом каркасних будинків з 2008 року і входить до списку найкращих будкомпаній України.

2175
22.03.2023

Правила «доїдай до чистої тарілки» можна не дотримуватись. Адже є випадки, коли людина наче сита, але, щоб нікого не образити, змушує себе доїдати. Так краще не робити, каже фахівчиня.  

208
16.03.2023

На Косівщині, у селі Яворів, відкрили туристичний об’єкт «Гуцульська сироварня». Фіртка поїхала туди, аби дізнатись тонкощі роботи ферми та рецепти екологічно чистих, натуральних сирів.

1360
11.03.2023

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. Адже організмові потрібно значно більше ресурсів, які йдуть на стреси, переживання та тривоги.

736
20.03.2023

У Хрестопоклонну неділю, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці смт Ворохти, відбулося освячення двох відреставрованих старовинних ікон та їх сучасних копій.

289
17.03.2023

Чим старші респонденти, тим більше серед них тих, хто відповідає, укріпився у вірі — їх частка зростає від 18% серед тих, кому менш як 30 років, до 34% серед тих, кому понад 60 років. Частка таких найвища у Західному регіоні (31%, тоді як в інших регіонах — від 22% до 24%).

422
14.03.2023

Шлюб — це завжди про двох людей, які одружилися, бо любили одне одного. І ця любов не просто емоційна і поверхова, а любов як вияв волі людини. Священник завжди на шлюбній присязі запитує: «Чи ти хочеш взяти її за жінку чи його за чоловіка?» Відповідають: «Хочу!». Це і є волевиявлення.  

511
09.03.2023

За Біблією спочатку був створений чоловік, потім — жінка. Апостол Павло, коли говорить про сім’ю, наголошує на тому, що жінка повинна слухати свого чоловіка.  

824
17.03.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

3520
20.03.2023

Голова Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін сьогодні 20 березня, близько 12:00 за київським часом, прилетів до Москви на зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним.  

316
15.03.2023

Група сенаторів США від обох партій тисне на главу Пентагону Ллойда Остіна з вимогою надати більше інформації про те, що потрібно для відправки винищувачів F-16 в Україну.  

506
10.03.2023

Головнокомандувач, командувачі напрямків доповідали щодо ситуації на передовій, загалом у захисті держави.

799
06.03.2023

Кабінет міністрів на своєму позачерговому засіданні 6 березня затвердив директора Національного антикорупційного бюро України.

999