Життя варто захищати безкомпромісно: Володимир Зеленський виступив у засіданні Ради Безпеки ООН

Участь у засіданні Ради Безпеки ООН на тему «Підтримання принципів та цілей Статуту ООН через ефективну багатосторонність: підтримання миру та безпеки України».

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський на засіданні Ради Безпеки ООН, передає Фіртка.

Від старту повномасштабної агресії розпочато державою, яка досі чомусь серед постійних членів Ради Безпеки ООН, минуло 574 доби болю, втрати й боротьби. Росія вбила щонайменше десятки тисяч людей, та зробила мільйони біженців зруйнувавши їхній дім.

"Світова більшість визнає правду про цю війну. Це злочинна та не спровокована агресія росії проти нашої нації. Що має на миті захоплення території та ресурсів України. Але не тільки це. Держава терорист має на миті своєю агресією підірвати всі дамби міжнародних норм які мають захищати світ від воїн.

Я вдячний всім в світі хто визнав агресію росії порушенням статуту ООН", - підкреслив Володимир Зеленський.

Як зазначено, Україна здійснює своє право на самооборону. Допомагати Україні у цьому: зброєю, застосування санкцій, здійснення всебічного тиску на агресора, голосуванням за відповідні резолюції означає допомагати, захищати статут ООН.

Резолюція Генеральної Асамблеї підтверджує факт, що єдине джерело цієї війни - це росія. Втім це нічого не змінило для росії в ООН. Але саме такі ситуації змінили все для ООН.

"Ми маємо визнати організація в глухому куті щодо агресії. Людство вже не покладає надій на ООН, коли йдеться про захист суверенних кордонів нації. Лідери світу чекають нові майданчики альянси які могли б зменшити катастрофічний обсяг проблем які тут у цих стінах зустрічають риторику, а не рішення, зустрічають прагнення компромісів з вбивцями, а не захист життя", - коментує Зеленський.

Водночас Президент наголосив, що життя варто захищати безкомпромісно, аби захист був успішний.

"Але я не був би сьогодні тут якби Україна не мала пропозицій саме щодо конкретних рішень. Вчора у виступі перед Генеральною Асамблеєю я сказав, що Українська формула миру стала основою на якій можна модернізувати наявну архітектуру безпеки в світі. Щоб повернути реальну силу статуту ООН і міжнародного порядку заснованого на чітких правилах.

Хочу представити деталі конкретні важливі дії на основі формулу миру. Йдеться про пункт пʼятий формулу миру. Його назва "Виконання статуту ООН та відновлення територіальної цілісності України та світового порядку". Всі у світі бачать, що робить ООН недієздатною, на жаль", - резюмував Володимир Зеленський.

Зі слів глави держави, у цьому кріслі Ради Безпеки яке росія займає незаконно, через залаштункові маніпуляції після розпаду радянського союзу сидять брехунці чия робота виправдовувати агресію та геноцид, що їх здійснює росія. І всі дії ООН, чи то Ради Безпеки, чи то Генасамблеї які могли б зупинити цю агресію розбивається у привілей яке дає це крісло агресору.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Зеленський запропонує Раді прирівняти корупцію до держзради


Коментарі ()

01.12.2023

Подарунків на свята чекають не тільки діти, а й дорослі. Тому, знижка на купівлю оселі сподобається всім членам сім’ї.

291
24.11.2023
Вікторія Матіїв

«Було це дуже страшно і був великий ризик. Бо якраз на Запорізькому напрямку розстрілювали колони автобусів та автомобілів», — ділиться переселенка.

2504 6
10.11.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поспілкувалася з психологинею Валерією Худзіцькою та військовослужбовцем Дмитром, а також провела опитування, щоб дізнатись думки людей щодо цієї теми.

3667
02.11.2023

Компанія AURUM з радістю пропонує поринути у світ елегантності та розкоші з ювелірними виробами найвищої якості та знижками, які роблять їх ще більш бажаними.

4073
30.10.2023
Вікторія Матіїв

Про те, як стала монахинею та робить все на більшу славу Божу з журналісткою Фіртки поспілкувалася сестра Софія, яка проживає у монастирі Згромадження Пресвятої Родини у селі Гошів.

5166
24.10.2023
Тіна Любчик

Івано-Франківський національний медичний університет стане першим закладом в системі МОЗ, що має свій басейн, який залучатимуть для відновлення здоров'я українських бійців.  

4639

Розглянемо суть і роль старозавітних та новозавітних священників у контексті двох різних поглядів на це. 

356

Беззаперечно, довгі роки священники були й залишаються важливою складовою суспільства, маючи авторитет та суттєвий вплив на його думку. 

981

Як РПЦ і пропагандисти з Дмитрія Донського ліпили образ борця з Золотою Ордою.

1477

На основі праць російських істориків минулого і сучасності демонструється, як з допомогою брехні, фейків і маніпуляцій російською церквою і пропагандистами створювався героїчний образ Олександра Невського. 

2199
30.11.2023

Як зазначають експерти в галузі дієтології, вживання квашеної капусти в невеликих кількостях не тільки поліпшує стан імунної системи, але і в рази знижує ризик розвитку пухлин в організмі.

8745
28.11.2023

Зберігання моркви — не проста справа. Щоб вона зберігалася всю зиму, потрібно вчасно її зібрати, правильно підготувати до зберігання.  

314
26.11.2023

Реформа шкільного харчування: найближчим часом громади мають розробити локальну стратегію та місцевий план реалізації змін до 2027 року.  

679
01.12.2023

Закон про військове капеланство, який ухвалили в грудні 2021 року запустив Службу військового капеланства та змінив статус капеланів на війні.   

584
26.11.2023

Церква в умовах війни зміцнює ментальне здоров'я, допомагає стати стійкішими та подолати ті виклики, які стоять перед українською державою та її громадянами.  

604
20.11.2023

З початку повномасштабного російського вторгнення Згромадження Сестер Пресвятої Родини у Гошеві прихистили десятки внутрішньо переміщених осіб.  

5208
16.11.2023

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

20071
01.12.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

13088
30.11.2023

Відбудеться саміт Європейської Ради, де лідери держав Європейського Союзу ухвалюватимуть рішення стосовно України та всіх країн, які прагнуть стати членами ЄС.  

202
24.11.2023

Діяльністю голови обласної військово-цивільної адміністрації Світлани Онищук задоволені 37%, незадоволені – 16%, майже половина – не визначилися з оцінкою.  

1048
15.11.2023

Власне виробництво зброї в Україні є пріоритетом.  

2643