Запчастини до китайської мотокоси і генератора: поширені поломки, правила вибору, де купити комплектуючі від виробника

У господарстві без різної техніки не обійтися, оскільки вона значно спрощує роботу. Але все вимагає своєчасного обслуговування, догляду та ремонту. Запчастини до китайської мотокоси і на електрогенератор, хоч і різні категорії товарів, але користуються однаково великим попитом. У цій статті розповімо про асортимент деталей для вищевказаного обладнання, як підбирати і на що звертати увагу під час купівлі.

Як вибрати запчастини для бензокоси?

Як вибрати запчастини для бензокоси

Найбільшим попитом серед деталей для бензотримерів користуються котушки, які виготовляють з ударостійкого пластику і металу. Під час їхнього вибору варто враховувати кілька важливих чинників:

  • тип управління подачею ліски – він може бути автоматичним, коли жилка подається при зниженні обертів двигуна, напівавтоматичним і ручним, коли подачу ліски потрібно проводити самостійно після вимкнення тримера;
  • розміри котушки, вони повинні відповідати потужності бензокоси, оскільки маленькі котушки на професійній техніці не будуть справлятися з навантаженням;
  • тип ріжучої лінії – може бути двожильним і використовується для м'якої молодої трави, і чотирижильним для складних умов роботи.

Що стосується такого витратного матеріалу, як ліска на бензокосу, то купувати її потрібно з урахуванням того, які саме роботи мають проводитися. Одні види жилки більше підходять для покосу газону, наприклад моноліска у формі зірочки або кругла, а корд з армованою жилкою більше підійде для великих бур'янів з товстим стеблом.

Крім того, заміни та належного обслуговування потребують й інші запчастини до китайської мотокоси:

  • Редуктор – важливий вузол бензокоси, який передає обертання від двигуна до ріжучого інструменту. Редуктор може вийти з ладу через зношення шестерень або підшипників.
  • Колінвал – ще один важливий вузол, який може вийти з ладу через зношування або механічне пошкодження.
  • Карбюратор – відповідає за подачу палива в двигун. Він може засмітитися або вийти з ладу через неякісне паливо.

Запчастини на електрогенератор – популярні товари при поломках

Запчастини на електрогенератор – популярні товари при поломках

Серед поширених проблем генераторів можна виділити:

  • Поломки паливної системи: засмічення паливного фільтра, несправність карбюратора, підтікання паливного бака, зношення паливного насоса (в дизельних генераторах).
  • Некоректна робота карбюратора: засмічення, неправильне регулювання, знос голки, пошкодження мембрани карбюратора.
  • Зношеність клапанів: можуть прогорати, деформуватися, втрачати герметичність, що призводить до втрати компресії і зниження потужності генератора.
  • Зношеність ременів: можуть розтягуватися, рватися, втрачати свої властивості, що призводить до пробуксовки і шуму під час роботи генератора.
  • Інші проблеми: вихід з ладу регулятора напруги, акумулятора, стартера, AVR (автоматичного регулятора напруги), системи охолодження.

Обираючи нові запчастини для китайських генераторів у https://motoblok-tata.com.ua, враховуйте тип палива, на якому працює генератор, його потужність, спосіб охолодження (для дизельних), компанію-виробника, модель і серійний номер, технічні характеристики деталей.

Як для бензинових тримерів, так і для генераторів однаково актуальною буде заміна двигуна, оскільки цей агрегат є універсальним і підходить для обох видів техніки.

Підібрати потрібну модель мотора та інші запчастини на електрогенератор можна в каталозі інтернет-магазину Мотоблок-ТАТА, також у них розміщено велику кількість комплектуючих і витратних матеріалів: фільтра, щітки генератора, реле напруги, замки запалювання та інше. Якщо у вас виникають труднощі з вибором нових деталей – фахівці сайту Motoblok-TATA нададуть вам детальну консультацію і допоможуть підібрати необхідні комплектуючі.

Автор: Степаненко Ігор Олександрович (експерт Motoblok-Tata).

Реклама


01.04.2024 167
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

211
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

483
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1593
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2857
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2398
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2383

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

356

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

536

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1386

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1471
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

495
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

361
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

743
30.04.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

90
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

242
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26841
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

705
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

257
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

263
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

585
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

741
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

789