Західні ЗМІ: ймовірно Путін визначається зі своїм наступником та йде з посади

Володимир Путін планує залишити посаду на початку наступного року на тлі зростаючих побоювань за його здоров'я, заявили московські джерела Credit: Getty - Contributor


68-річний Володимир Путін відмовиться від посади президента Росії на початку наступного року через побоювання, що має хворобу Паркінсона.

Володимир Путін планує залишити посаду на початку наступного року на тлі наростаючих побоювань за його здоров'я, заявили вчора ввечері московські джерела.

Кремлівські спостерігачі заявили, що нещодавні кадри, що свідчать про те, що 68-річний очільник Росії має симптоми хвороби Паркінсона.

Повідомляється, що співмешканка Путіна, любителька гламуру Аліна Кабаєва благає його покинути велику політику, через проблеми зі здоров'ям.

На фото Путін з Аліною Кабаєвою, яка, як повідомляється, народила двійнят від російського президента


За твердженням поінформованих аналітиків, гламурна кохана ексгімнастка російського президента Аліна Кабаєва (37 років), яку колись називали '' найбільш гнучкою жінкою Росії '', благає його залишити владу.

Спостерігачі, які вивчали нещодавні кадри Путіна, відзначають, що його ноги постійно рухаються, і здається, йому боляче і він стискає підлокітник стільця.

Також помітно, що його пальці смикаються, коли він тримає ручку і стискає чашку, яка, як вважається, містила коктейль знеболюючих препаратів.

Спекуляції про те, що його 20-річне правління — друге після Сталіна — може наближатися до кінця, поширилися ще на початку цього тижня, коли розроблялись закони, які роблять його довічним сенатором, коли він подає у відставку.

Законодавство, запроваджене самим Путіним, проходило через парламент, щоб гарантувати йому юридичний імунітет від переслідування та державні пільги до смерті.

Московський політолог професор Валерій Соловей розпалив подальші спекуляції вчора ввечері, припустивши, що у Путіна можуть бути симптоми хвороби Паркінсона.

Академік сказав, що він також розуміє, що партнерка Путіна Аліна тиснула на нього, щоб він кинув посаду — разом із його дочками Марією Воронцовою, 35 р. та Катериною Тихоновою, 34 р.

"Є сім'я, вона має на нього великий вплив. Він планує оприлюднити свої плани передачі влади в січні", - сказав Соловей.

Професор передбачив, що незабаром Путін остаточно визначиться з кандидатурою нового прем'єр-міністра, який буде готовий стати його наступником.

А ще у 2015 році група дослідників кафедри неврології Медичного центру Університету РадбудаНеймеген, Нідерланди, очолювана професором Басом Блумом, виявила в ході Путіна ознаки, які можуть вказувати на хворобу Паркінсона.

Дослідники помітили, як російський президент ходить, не рухаючи лівою рукою, майже притиснутою до боку, а права рука вільно розмахує.

На фотографіях, де Путін виступає з промовами, також видно, що його права рука недбало впирається в трибуну, а ліву — прямо поруч.

Рецензовані дослідження говорять, що прогулянка, яка демонструє помітне зменшення маху рукою лише з одного боку, іноді може бути симптомом хвороби Паркінсона, зазначає Medical News Today.

Але команда також зазначила, що це може бути "прогулянка зброї", де агенти КДБ навчені тримати зброю щільно прикріпленою до лівої сторони.

Однак співробітники президента неодноразово спростовували чутки про те, що він прокладає шлях до політичного відходу.

І сьогодні Кремль наполягає на тому, що Путін має "прекрасне здоров'я" і "з президентом все в порядку".

Прессекретар відхилив заяви про хворобу Паркінсона як "нісенітницю".

за матеріалами The Sun


06.11.2020 20487
26.05.2023
Уляна Мокринчук

Як протидіяти домашньому насильству, які є різновиди насильства, куди звертатись жертві, як розпізнати кривдника та як допомогти пережити нелегкий час тому, хто постраждав, журналістка Фіртки дізналась у психологині Валерії Худзіцької.

209
16.05.2023
Тіна Любчик

Василь Стефурак, голова «Асоціації вівчарів» розповів Фіртці, чи легко сьогодні відновлювати промисли, що були популярні в горах ще пів століття тому та як на розвиток сільського господарства повпливала повномасштабна війна на території України. 

5568 5
03.05.2023
Тетяна Дармограй

На початку 2023 року у Міністерстві оборони України зазначали, що у масовій мобілізації немає потреби. Щоправда, із застереженням, що ситуація може змінитися.  

2316 1
19.04.2023
Тіна Любчик

В рамках відзначення Дня першої пластової присяги та програми «Івано-Франківськ — місто Героїв» відкрили та освятили анотаційну дошку Назарію Лугарєву, очільнику пластової станиці міста, який загинув у боях за незалежність України. 

1737
11.04.2023
Тетяна Дармограй

Про пережите внаслідок російського вторгнення та втрату сина на війні, журналістці Фіртки розповіла мешканка Енергодару — Любов Чабанюк. Жінка разом із дітьми евакуювалась на Прикарпаття 11 серпня 2022 року.

2226
05.04.2023
Тетяна Дармограй

Востаннє воєнний стан та мобілізацію продовжили щонайменше до 20 травня 2023 року. Внаслідок цього військовозобов'язаним чоловікам заборонено виїжджати за кордон, та є винятки.

4148

До Путіна явився Голова конституційного суду РФ Валерій Зорькін, який приніс копію «сенсаційної» мапи Європи, на якій нібито нема України. Проаналізуємо, чи це так. 

304

Рання історія Білгороду, як поселення Київської Русі: думки, навіяні останніми подіями у Бєлгородській області РФ. 

356

Гастрономічне різноманіття м’ясних страв  українців надзвичайно велике. Серед усіх цих страв є одна особлива – ставлення до якої завжди неоднозначне з різноманітних причин.

434

Коротка історія російської державності та походження росіян на основі фактів і досліджень російських істориків. 

819
27.05.2023

Багато хто вважає, що перед варінням гречку промивати не треба, тому що ця процедура є "необов'язковою".  

176
23.05.2023

Здоровий кишківник запорука не лише хорошого самопочуття, але й зовнішнього вигляду. Існують продукти, які допомагають очистити кишківник і схуднути.  

304
17.05.2023

Коза все одно недооцінена тварина в Україні, хоча її ефективність вища в два з половиною рази, ніж у корови. Основа – молоко. Бо м’ясних кіз на цілу Україну, мабуть, є два-три господарства, ділиться прикарпатський фермер.  

474
27.05.2023

Священник – посередник і духовний провідник, що відіграє важливу роль у сповіді. Його присутність і служіння сприяють відкриттю, покаянню та духовному відновленню. Втім, нерідко запитання про збереження таємниці сповіді викликає роздуми.

217
23.05.2023

Серед молодих людей нерідко побутує думка, що можна вірити в Бога, проте не ходити до храму.  

330 1
17.05.2023

Досить часто люди соромляться ставити відверті питання священнику.  

650
12.05.2023

Віра, молитва, Слово Боже, одновірці та добрі приятелі – ті ліки, які дійсно допомагають.

937
27.05.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

5488
26.05.2023

Президент Володимир Зеленський, коментуючи продовження "економічного безвізу" з ЄС, заявив, що у процесі просування України у Євросоюз таку лібералізацію потрібно буде зробити постійною.  

223
23.05.2023

Тема з контрнаступом була настільки обговорювана останніми місяцями на всіх рівнях, що в Україні почали побоюватися того, що його результат не виправдає очікувань.   

245
19.05.2023

Президент назвав пріоритети України на найближчий час.    

357
16.05.2023

Повідомлено про підозру голові Верховного Суду Всеволоду Князєву та його спільникові – адвокату у справі щодо отримання хабаря.  

538