
Станом на сьогодні з Долини вирушило вже 85 відправлень для фронту задля перемоги.
Про це йдеться на сторінці Долинської громади, передає Фіртка.
Зокрема, вчора, 16 червня, організували ще три відправлення.
Перша – на лист командира військової частини для захисників Сіверськодонецька. Це продукти харчування (консерви м’ясні й овочеві, швидке харчування, вершки, сіль, перець в стіках, питна вода, мед, солодощі), засоби гігієни (серветки, пральний порошок), медичні засоби, пледи.
Друга – для потреб воїнів розвідувальної роти 10 гірсько-штурмової бригади «Едельвейс». Також продукти харчування (консерви м’ясні та овочеві, швидке харчування, галети, мівіна, сіль, перець, чай, кава, солодощі, печиво), одноразовий посуд, засоби гігієни, спідня білизна, шкарпетки та дизпальне.
Ще одна (першу відправили 8 червня) – для Білоцерківського міського центру соціальних служб. Він опікується сім’ями внутрішньо переміщених осіб з дітьми, які евакуювались із активної зони бойових дій. У складі вантажу дитяче харчування, засоби гігієни (антисептики, памперси), одяг дитячий та жіночий, пледи, одноразовий посуд.
«Принагідно хотів би зазначити, що відправляємо як самостійні вантажі, так і довантажуємо до вже зібраних.
Наприклад, вчора для бійців 128-ої окремої гірсько-штурмової бригади довантажили консерви, печиво, спальні мішки, засоби гігієни (зубну пасту).
Дякую всім, хто долучився до збору і відправлень допомоги: волонтерам, жителям громади, нашим друзям-добродійникам з Туреччини, Німеччини, Польщі, США, Литви», - пише Іван Дирів, міський голова.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Відповідатиме європейським стандартам: на Івано-Франківщині облаштують сучасний військовий госпіталь
Гуманітарна операція триває: з «Азовсталі» евакуювали 52 важкопоранених військовослужбовців
На Івано-Франківщину евакуювали 65 людей з «Азовсталі»
Війна: як пережити смерть рідних
«Будьте поруч та підтримуйте». Як говорити з дітьми про війну?
«Найголовніші ліки — розмова та підтримка». Як протистояти страху та паніці під час війни