Задля обміну досвідом та розвитку: як в Івано-Франківську форум об’єднав на одному майданчику бізнес міста (ФОТО)

В Університеті Короля Данила третього листопада відбувся форум «Івано-Франківськ — місто можливостей», який на одному майданчику об’єднав місцевих бізнесменів.

Організувала захід Бізнес Асоціація Івано-Франківська.

На форумі обговорили сучасні виклики для підприємців, їхнє подолання та нові можливості для розвитку бізнесу та міста, інформує Фіртка.

«Це перший бізнес-форум від БАІФ. Але він точно не останній. 

Упевнений, що це форум, який відтепер проводитимемо щорічно», — зазначив Голова Правління Бізнес Асоціації Івано-Франківська Андрій Семанів

З його слів, ініціювали бізнес-форум з ключовою метою — об'єднатись заради добробуту та якісного життя. Самі ж учасники форуму поділились своїм досвідом роботи під час війни та перейняли досвід колег.

Повномасштабна російська агресія стала випробуванням для місцевого бізнесу, який все ж таки вистояв.

«Навіть під час повномасштабної війни Івано-Франківськ має можливість працювати, відповідно ми виносимо на дискусію чотири панелі, які, на нашу думку, повинні дати розвиток Івано-Франківська.

Проведемо також аукціон, кошти від якого направлять у благодійний фонд «Save Ukraine now», де Бізнес Асоціація є співзасновником.

Відповідно «Save Ukraine now» опікується прикарпатськими бійцями», — розповів Семанів.

Під час першого року становлення Бізнес Асоціації, яка є організатором форуму, продовжує Семанів, обрали напрямки програм, яких наразі є п’ять:

  • Стратегія розвитку міста.
  • Виробництво.
  • Інвестиції.
  • Правова підтримка і захист.
  • Освіта. Просвіта. Інновації.

«Однак, під час становлення, та особливо під час повномасштабного російського вторгнення — певні наші плани та вектори розвитку необхідно коригувати, що також є нормальним, особливо враховуючи що кожний підприємець має власний бізнес та іноді не має можливості через зрозумілі причини приділити достатньо уваги Асоціації», — додав він.

Крім того, на форумі спікери розповіли про практичний досвід розв'язання кризових ситуацій для бізнесу, нові ідеї розвитку франчайзингу, ефективну співпрацю підприємців зі стартаперами та формування екосистеми креативного кластера.

Зокрема, провели чотири панельні дискусії, благодійний аукціон, нетворкінг та артперформанс.

На форумі, окрім досвідчених бізнесменів, зібрались також бізнесмени-початківці, стартапери, ті, хто тільки думає про відкриття власної справи та мешканці, які підтримують якісний розвиток бізнесу міста. Відтак, вдалось познайомитись з досвідченими підприємцями, побудувати партнерства, запропонувати свої проєкти та отримати цінний досвід.

«Продовжуймо працювати над стратегією розвитку міста, освітою, інноваціями, правовою підтримкою та захистом бізнесу, організацією роботи, партнерства та комунікації, залученням інвестицій у регіон.
А відтак запрошуємо усіх небайдужих долучатись».
Бізнес у часі повномасштабної війни повинен розвиватися, і це Івано-Франківську вдається. Попри складні для країни часи підприємництво не зупиняється. Щобільше, необхідно залучати інвестиційні кошти, впевнений міський голова Руслан Марцінків.

«Дякую, що є така Асоціація, яка обʼєднала бізнес, бо це дає певні можливості, роботи над перспективою та розвитком Івано-Франківська.

Бізнес Асоціацію створили в межах Стратегії розвитку Івано-Франківська до 2030-го року. У контексті цієї стратегії дуже важливо розбудовувати комунікацію», — додав міський голова. 

Опісля дискусійної частини форуму учасники матимуть можливість долучитись до аукціону на підтримку бойових підрозділів Івано-Франківщини. Усі виручені кошти передадуть на потреби прикарпатських захисників.

«Кожен із 11-ти лотів на цьому аукціоні — це історія. Це пам'ять про ті дні, коли ми показуємо спільну силу і солідарність. Тут є спорядження, яке вже раз рятувало життя і зараз, у новій формі, продовжить свою місію.

Є символи, які щодня надихають наші бригади і батальйони на героїчні вчинки. Є пам'ятні речі від тих, хто вже роками тримає для нас спокій буднів.

Усі кошти, які вдалось зібрати під час форуму передаємо на потреби прикарпатських бійців. Ми вдячні захисникам, що маємо можливість проводити цей форум», — підсумував Андрій Семанів.

Фотогалерея


03.11.2023 1548
Коментарі ()

17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

3539
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

12010 1
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

2362
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

2229
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

3203
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

5226

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

999

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

1474

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

2001

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

1709
24.05.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

266
12.05.2024

З кожним днем війни стає дедалі важливіше зберігати емоційну стабільність і свідомо дбати про своє психічне здоров’я.   

2089
24.05.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Текля Юзефів.  

282
19.05.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

9190
12.05.2024

Про значення неділі журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1022
08.05.2024

У цілому 63% українців вважають, що ця Церква має бути повністю забороненою в Україні (у грудні 2022 року — 54%, у травні 2023 року — 66%).  

1096
21.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

20894
24.05.2024

Як наголосив президент, "захист життя повинен мати всі необхідні інструменти, щоб дійсно перемагати терористів".

261
19.05.2024

В Україні громадяни переважно змінили свою думку у порівнянні із попередніми роками та вважають, що для країни важливіша демократична система, ніж сильний лідер.    

742
14.05.2024

Найбільш підготовлений рубіж — той, що розміщений на деякій відстані, що дозволяє використовувати й засоби інженерного озброєння, й залізобетонні споруди.

1250 7
09.05.2024

Верховна Рада 9 травня 2024 року збільшила штрафи за військові правопорушення.  

1109 1