Задля обміну досвідом та розвитку: як в Івано-Франківську форум об’єднав на одному майданчику бізнес міста (ФОТО)

В Університеті Короля Данила третього листопада відбувся форум «Івано-Франківськ — місто можливостей», який на одному майданчику об’єднав місцевих бізнесменів.

Організувала захід Бізнес Асоціація Івано-Франківська.

На форумі обговорили сучасні виклики для підприємців, їхнє подолання та нові можливості для розвитку бізнесу та міста, інформує Фіртка.

«Це перший бізнес-форум від БАІФ. Але він точно не останній. 

Упевнений, що це форум, який відтепер проводитимемо щорічно», — зазначив Голова Правління Бізнес Асоціації Івано-Франківська Андрій Семанів

З його слів, ініціювали бізнес-форум з ключовою метою — об'єднатись заради добробуту та якісного життя. Самі ж учасники форуму поділились своїм досвідом роботи під час війни та перейняли досвід колег.

Повномасштабна російська агресія стала випробуванням для місцевого бізнесу, який все ж таки вистояв.

«Навіть під час повномасштабної війни Івано-Франківськ має можливість працювати, відповідно ми виносимо на дискусію чотири панелі, які, на нашу думку, повинні дати розвиток Івано-Франківська.

Проведемо також аукціон, кошти від якого направлять у благодійний фонд «Save Ukraine now», де Бізнес Асоціація є співзасновником.

Відповідно «Save Ukraine now» опікується прикарпатськими бійцями», — розповів Семанів.

Під час першого року становлення Бізнес Асоціації, яка є організатором форуму, продовжує Семанів, обрали напрямки програм, яких наразі є п’ять:

  • Стратегія розвитку міста.
  • Виробництво.
  • Інвестиції.
  • Правова підтримка і захист.
  • Освіта. Просвіта. Інновації.

«Однак, під час становлення, та особливо під час повномасштабного російського вторгнення — певні наші плани та вектори розвитку необхідно коригувати, що також є нормальним, особливо враховуючи що кожний підприємець має власний бізнес та іноді не має можливості через зрозумілі причини приділити достатньо уваги Асоціації», — додав він.

Крім того, на форумі спікери розповіли про практичний досвід розв'язання кризових ситуацій для бізнесу, нові ідеї розвитку франчайзингу, ефективну співпрацю підприємців зі стартаперами та формування екосистеми креативного кластера.

Зокрема, провели чотири панельні дискусії, благодійний аукціон, нетворкінг та артперформанс.

На форумі, окрім досвідчених бізнесменів, зібрались також бізнесмени-початківці, стартапери, ті, хто тільки думає про відкриття власної справи та мешканці, які підтримують якісний розвиток бізнесу міста. Відтак, вдалось познайомитись з досвідченими підприємцями, побудувати партнерства, запропонувати свої проєкти та отримати цінний досвід.

«Продовжуймо працювати над стратегією розвитку міста, освітою, інноваціями, правовою підтримкою та захистом бізнесу, організацією роботи, партнерства та комунікації, залученням інвестицій у регіон.
А відтак запрошуємо усіх небайдужих долучатись».
Бізнес у часі повномасштабної війни повинен розвиватися, і це Івано-Франківську вдається. Попри складні для країни часи підприємництво не зупиняється. Щобільше, необхідно залучати інвестиційні кошти, впевнений міський голова Руслан Марцінків.

«Дякую, що є така Асоціація, яка обʼєднала бізнес, бо це дає певні можливості, роботи над перспективою та розвитком Івано-Франківська.

Бізнес Асоціацію створили в межах Стратегії розвитку Івано-Франківська до 2030-го року. У контексті цієї стратегії дуже важливо розбудовувати комунікацію», — додав міський голова. 

Опісля дискусійної частини форуму учасники матимуть можливість долучитись до аукціону на підтримку бойових підрозділів Івано-Франківщини. Усі виручені кошти передадуть на потреби прикарпатських захисників.

«Кожен із 11-ти лотів на цьому аукціоні — це історія. Це пам'ять про ті дні, коли ми показуємо спільну силу і солідарність. Тут є спорядження, яке вже раз рятувало життя і зараз, у новій формі, продовжить свою місію.

Є символи, які щодня надихають наші бригади і батальйони на героїчні вчинки. Є пам'ятні речі від тих, хто вже роками тримає для нас спокій буднів.

Усі кошти, які вдалось зібрати під час форуму передаємо на потреби прикарпатських бійців. Ми вдячні захисникам, що маємо можливість проводити цей форум», — підсумував Андрій Семанів.

Фотогалерея


03.11.2023 1222
Коментарі ()

05.12.2023

Кузьма Хобзей, багатолітній політв’язень радянського режиму, громадський діяч, автор книги «Тернистими шляхами», Почесний громадянин міста Калуша, депутат Калуської міськради першого демократичного скликання. Меморіальна дошка розміщена на початку вулиці, якій раніше міськрада дала ім’я Кузьми Хобзея.

346 1
01.12.2023

Подарунків на свята чекають не тільки діти, а й дорослі. Тому, знижка на купівлю оселі сподобається всім членам сім’ї.

900
24.11.2023
Вікторія Матіїв

«Було це дуже страшно і був великий ризик. Бо якраз на Запорізькому напрямку розстрілювали колони автобусів та автомобілів», — ділиться переселенка.

3497 12
10.11.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поспілкувалася з психологинею Валерією Худзіцькою та військовослужбовцем Дмитром, а також провела опитування, щоб дізнатись думки людей щодо цієї теми.

3892
02.11.2023

Компанія AURUM з радістю пропонує поринути у світ елегантності та розкоші з ювелірними виробами найвищої якості та знижками, які роблять їх ще більш бажаними.

4247
30.10.2023
Вікторія Матіїв

Про те, як стала монахинею та робить все на більшу славу Божу з журналісткою Фіртки поспілкувалася сестра Софія, яка проживає у монастирі Згромадження Пресвятої Родини у селі Гошів.

5402

Роль і становище жінки в християнстві часто применшувалося, вважають критики християнства. Але чи це дійсно так?  

168

Розглянемо суть і роль старозавітних та новозавітних священників у контексті двох різних поглядів на це. 

635

Беззаперечно, довгі роки священники були й залишаються важливою складовою суспільства, маючи авторитет та суттєвий вплив на його думку. 

1165

Як РПЦ і пропагандисти з Дмитрія Донського ліпили образ борця з Золотою Ордою.

1676
04.12.2023

Під час їжі найкраще взагалі ні на що не відволікатися, максимум допустима легка світська бесіда.

240
30.11.2023

Як зазначають експерти в галузі дієтології, вживання квашеної капусти в невеликих кількостях не тільки поліпшує стан імунної системи, але і в рази знижує ризик розвитку пухлин в організмі.

60194
28.11.2023

Зберігання моркви — не проста справа. Щоб вона зберігалася всю зиму, потрібно вчасно її зібрати, правильно підготувати до зберігання.  

661
05.12.2023

Раніше її ім’я було Галина, після обряду облечин, яким людей посвячують у монаше життя, у церкві її називають сестра Софія.  

10842
01.12.2023

Закон про військове капеланство, який ухвалили в грудні 2021 року запустив Службу військового капеланства та змінив статус капеланів на війні.   

811
26.11.2023

Церква в умовах війни зміцнює ментальне здоров'я, допомагає стати стійкішими та подолати ті виклики, які стоять перед українською державою та її громадянами.  

770
20.11.2023

З початку повномасштабного російського вторгнення Згромадження Сестер Пресвятої Родини у Гошеві прихистили десятки внутрішньо переміщених осіб.  

5395
04.12.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

13279
03.12.2023

У Брюсселі цього тижня підтвердили повне завершення процесу синхронізації української та європейської енергосистем.  

377
30.11.2023

Відбудеться саміт Європейської Ради, де лідери держав Європейського Союзу ухвалюватимуть рішення стосовно України та всіх країн, які прагнуть стати членами ЄС.  

379
24.11.2023

Діяльністю голови обласної військово-цивільної адміністрації Світлани Онищук задоволені 37%, незадоволені – 16%, майже половина – не визначилися з оцінкою.  

1215