"За майбутнє": Всі дороги на Прикарпатті можна відремонтувати за три роки

Дороги в усіх населених пунктах нашої області реально відновити протягом трьох наступних років. Команда «За майбутнє» має великий досвід у сфері будівництва доріг і мостів. 

Сільське бездоріжжя — чи не найактуальніша проблема сьогодення на Прикарпатті. Хоча від неї потерпає вся країна, але найбільше — села. У цьому переконався Віктор Шевченко, який разом з командою «За майбутнє» відвідав Галицький район.

Село Вікторів — це 20 кілометрів від Івано-Франківська, тому і багато його мешканців працюють саме в обласному центрі. До тепер вчасно потрапити на робоче місце було майже неможливо і більшість селян поїхали шукати кращої долі, в тому числі за кордоном.

Цьогоріч, за сприяння команди «За майбутнє», вдалося відремонтувати 4 кілометри дороги, що з’єднує село з автотрасою «Львів – Івано-Франківськ». І люди почали повертатися додому. Зараз мріють, аби така якісна дорога пролягала і через їх село.

«Дуже гарна дорога. Надіємося і хочемо, щоб продовження цієї дороги було через ціле село. Зараз тими катакомбами доїжджають дітки до школи, до садочка. І ми маємо надію, що все ж таки дорога в нас у Вікторові буде», - ділиться мешканка села Надія Дорота.

За словами Віктора Шевченка, на цьому зупинятися не збираються.

«Дуже радий, що нарешті вдалося зробити цю дорогу. Але це тільки початок – перші чотири кілометри. Ще в нижньому шарі, але ми бачимо, яка різниця. І дуже багато жителів населених пунктів, в тому числі і Вікторова задоволені. Тому що замість 15-20 хвилин по ямах, це декілька хвилин і ти доїжджаєш якісно. Я переконаний, що всі дороги у кожному населеному пункті нашій команді вдасться відновити за декілька наступних років», - наголошує Віктор Шевченко.

Також скаржаться на бездоріжжя мешканці сіл Поплавники та Бринь.

«Ми п’ять днів поспіль перекривали дорогу державного значення, бо хотіли, аби нам відремонтували ту частинку дороги, яка у дуже жахливому стані. Якщо їхати з Галича – то наша дорога у найжахливішому стані, бо ми вже останнє село Галицького району. Для того, аби наше село розвивалось потрібно відремонтувати дорогу, а тоді вже пробувати залучати інвесторів» - розповідає мешканка села Бринь Надія Масляк.

Окрім ремонту доріг команда «За майбутнє» робить акцент на розвиток освіти. Зокрема, Віктор Шевченко відвідав дитячий садок у селі Комарів.

«Свого часу з командою доклали багато зусиль, аби збільшити його площу, зробити ремонти. На жаль, за останній рік роботи фактично не проводились. Та я переконаний, що ми спільно все-таки їх завершимо. І всі місцеві дітки зможуть ходити у садочок тут, у своєму селі», - зауважує Віктор Шевченко.

Не менше проблем у школі села Мединя. Тут навчається майже 200 діток, але немає спортзалу, непристосована їдальня. Втім, на думку політика, ці проблеми спільно з громадою можна швидко вирішити, адже діти – майбутнє України і вони заслуговують на якісні умови навчання.

Партнерський матеріал

Фотогалерея


18.10.2020 501
23.10.2020

Нове виборче законодавство, нова виборча система, нові бюлетені, можуть завести у політичне життя Івано-Франківської області й нові обличчя.  

2038
22.10.2020
Марія Лутчин

Про ситуацію в Івано-Франківській ЦМКЛ, карантин, резерви, вакцину та як жити далі з коронавірусом у розмові із заступником головного лікаря.

4922
20.10.2020

Рівень смертності й травматизму в Україні внаслідок ДТП є одним із найвищих у Європі. Досить непроста ситуація з безпекою дорожнього руху спостерігається і на автошляхах Прикарпаття.  

1216
16.10.2020

Щоби змінити правила гри, нам не потрібне чудо. Достатньо сформувати владу, яка вміє слухати людей і не боїться порад професіоналів. Потрібне перезавантаження всього місцевого політикуму.

2232
15.10.2020
Христина Чаплинська

Відомо, що існують не лише вдалі, але й побачення з категорії “epic fail”. Ми вирішили піти у «розвідку» і розпитати представників різної статі про їх досвід у цій справі.

1653
10.10.2020
Марія Лутчин

Наша історія про подружжя лікарів Уляни та Віталія, яке 12 років чекало на свою Даринку.

19255 2

Україна зараз нагадує людину, яка потрапила в автотрощу, лежить серед покрученого залізяччя і з її розірваних жил фонтанує кров, а над нею схилилося кілька гнид і кажуть: зараз ми поставимо вам п'ять питань і вам стане легше.

1109

Кілька слів про сьогоднішню соціологію від "Рейтингу". Іноді достатньо співставити два-три факти, щоб картковий будинок розвалився.

6961

Через масштаби стихії на Західній Україні парламентський екологічний комітет за моєї ініціативи створив робочу групу, яка напрацює стратегію протипаводкових заходів.

4780 1

Під час волонтерства, медики міста неодноразово скаржились мені, зосібна, на несправедливість розподілу надбавок міської влади для медиків лікувальних установ, які знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом. Щоб хоч якось підстрахувати медиків ви

11483
22.10.2020

Міністерством охорони здоров’я розроблено проєкт постанови КМУ «Про затвердження Норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку». 

693
15.10.2020

Прикарпатські крафтові господарства ініціюють створення гастрономічної стежки. Для цього ініціатори громадської спілки "Дорога смаку Прикарпаття" залучили сім крафтових господарств.  

1242
12.10.2020

Борщ є об'єднавчим чинником. Водночас приготування цієї страви, як і її походження, викликає чимало суперечок. То яким має бути правильний борщ?  

1822
28.10.2020

Різдвяні літургії Папи Франциска у Ватикані цьогоріч будуть проходити без участі людей у зв'язку з пандемією коронавірусу. Їх транслюватимуть онлайн. Як повідомляє Catholic News Agancy, про такі зміни йдеться у листі, який Державний секретаріат

87
24.10.2020

Кіпрська церква визнала Православну церкву України.  

667
22.10.2020

У суботу, 17 жовтня, у костелі Христа Царя Всесвіту, що в Івано-Франківську, по вулиці Вовчинецька, відбулася чергова подія, в рамках відзначення 42-річниці обрання і понтифікату Святого Івана Павла ІІ та 100-річчя Його народження.  

434
21.10.2020

Це сталося у вівторок, 20 жовтня, коли він та інші релігійні лідери відвідали молебень за мир у всьому світі.

618
24.10.2020

У неділю, 25 жовтня, у приміщенні монастиря Царя Христа, отців Василіян, що на вулиці Незалежності, 181, відбудеться відкриття музею Владики Софрона Дмитерка.  

596
26.10.2020

Колишній депутат Верховної Ради Віктор Лозінський, якого засуджували до 15 років ув'язнення за вбивство, переміг у голосуванні на голову ОТГ поруч з місцем убивства.

317
23.10.2020

Уряд Північної Кореї попередив своїх громадян залишатися в приміщенні через побоювання, що "жовтий пил", що дме з Китаю, може принести з собою коронавірус.  

617
19.10.2020

Під час засідання ЦВК розглянула окремі питання діяльності Івано-Франківської обласної територіальної виборчої комісії.  

1974 1
19.10.2020

У місцевих виборах 25 жовтня не братимуть участь 11 чинних депутатів Івано-Франківської міської ради – вони не фігурують у жодному з партійних списків. Крім того, 7 чинних депутатів ради змінили свою партійну приналежність.  

1350