З чого почати вивчати seo

Кожен сучасний підприємець відчуває гостру потребу в просуванні компанії через інтернет. Пандемія прискорила перехід до «глобальної павутини», де люди шукають корисну інформацію, в тому числі, замовляючи товари та послуги.

У розкрутці не обійтися без SEO-оптимізації, під якою мають на увазі комплекс дій, націлених на підняття позицій сайту в пошукових системах. Оскільки зростає попит на таку послугу, не дивно, що немало бажаючих спробувати себе в цій діяльності. Але з чого почати новачку, який, в кращому випадку, має віддалене розуміння, який зміст ховається за поняттям SEO?

В першу чергу варто зазначити, що ця професія потребує всебічної підготовки — від знайомства з теорією до напрацювання конкретних навичок та вмінь. Тому найкращий варіант — пройти курси по seo від досвідчених фахівців, які поділяться знаннями й ознайомлять з усім спектром інструментів, необхідних в роботі. Таке навчання пропонує Академія WebPromoExperts, яка почала розвивати напрямок інтернет-маркетингу в Україні однією з перших. Однак можна рухатися до мети поступово, крок за кроком. Для цього пропонуємо наступний алгоритм дій.

Знайомство з SEO

Перш ніж ринути в нішу просування й оптимізації, варто почати з дослідження цієї галузі. Сьогодні у вільному доступі є маса матеріалів — від статей до відеолекцій. Можна у вільний час читати корисні збірки, слухати викладачів, що розповідають про ази.

що таке SEO

Це потрібно хоча б для того, щоб зрозуміти — чи близька SEO-оптимізація як така. Адже у діяльності є своя специфіка, складнощі. Варто розуміти, що успішний сеошник поєднує в собі багато якостей, в тому числі, несумісні. Треба володіти вмінням робити аналіз, водночас не обійтися без творчості та фантазії. Перший крок допоможе зрозуміти, чи варто рухатися в цьому напрямку, або ж краще обрати інший рід діяльності.

Навчання теорії

Звісно, що ще під час знайомства з SEO за допомогою безкоштовних матеріалів вже можна вивчити деякі терміни. Однак у практичній діяльності таких знань недостатньо. В чому перевага навчанні на спеціальних курсах:

  • Інформація подається за певною структурою, що допомагає її ефективно засвоїти, розклавши по поличках.
  • В голові одразу будуються зв'язки між термінами, вимальовується більш конкретна картина діяльності.
  • Викладач готовий прийти на допомогу, вчасно скорегувати студента, якщо той не до кінця розібрався з певними аспектами.

Доведеться визнати, що не в кожній школі складаються найкращі умови для навчання. На жаль, зустрічаються курси, де студенти отримують купу матеріалів і жодних пояснень до них. Перевагу краще віддавати системам навчання зі зворотнім зв'язком з викладачами. Велику роль відіграють лекції у форматі вебінарів, коли одразу можна задавати питання й роз'яснювати складні моменти.

Перехід до практики

Яким чудовим не був би викладач, щоб стати вправним сеошником, необхідно навчитися застосовувати теоретичні знання на практиці. Тому найкраща школа — та, де студенти можуть одразу відпрацьовувати усі навички та вміння.

практика в сео

Чудово, коли для такої практики є власний сайт чи сторінка в соцмережі. Втім, деякі учні вже на стадії переходу до відпрацювання компетенцій шукають роботу.

Можна знайти компанію, що готова прийняти в колектив сеошника без досвіду. І тоді під час навчання відбувається фактичний тренінг. Студент остаточно бачить власні слабкі й сильні місця, розуміє, які напрямки потребують найбільшої уваги та старань.

В Академії WebPromoExperts навчання побудовано саме таким чином. Викладачі із задоволенням відслідковують перші спроби учнів у SEO-оптимізації, вказуючи на помилки та завдаючи необхідний напрямок. І тоді випускник виходить зі школі у повному озброєнні, готовим до завдань будь-якої складності.

 Партнерський матеріал


01.02.2022 1556
Коментарі ()

15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

364
13.05.2025
Михайло Бойчук

У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?  

365
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

13997 7
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1603
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

895
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6190

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

656

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1486

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1295

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1182
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

539
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

680
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1601
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

619
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

907
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5943
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

13745
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

276
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

573
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

501
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

815 2