Втрачаємо найкращих: у боях за Україну загинули троє прикарпатських бійців

На війні загинули хоробрі захисники Ілля Серебряков, Володимир Шевчук та Павло Каленіченко.

Сумні звістки повідомили у мережі, пише Фіртка.


Ілля Серебряков народився 17 червня 1988 року. Військовослужбовець поліг 21 червня 2023 року.

У понеділок, 26 червня, о 9:00 годині з військовослужбовцем попрощались в Будинку смутку на Ребета.

Поховання захисника розпочалось о 10:00 годині на Алеї героїв на міському кладовищі у Чукалівці.


На Бахмутському напрямку загинув боєць Володимир Шевчук. Про це інформують на сторінці Бурштинської міської ради у Facebook.

Володимир Шевчук народився у 1969 році, проживав у селі Сарники. 21 березня 2022 року чоловіка призвали до війська. Боєць служив стрільцем-зенітником ракетного відділення одного з військових формувань.

Захисник загинув 20 червня 2023 року у бою за Україну поблизу міста Сіверськ Бахмутського району на Донеччині.


На війні загинув учасник Революції гідності та один із засновників громадської організації "Ініціативна група постраждалих/поранених на Майдані" Павло Каленіченко.

Він також допомагав створювати центр для учасників АТО та їхніх сімей "Бандерівський Схрон" на Івано-Франківщині. Про смерть воїна повідомив керівник центру Ігор Чернецький, пише Суспільне.

"Загинув наш Пашко... Один з тих, хто створював "Бандерівський Схрон".

На жаль, схронівців залишається все менше та менше. Спочивай з миром, брате!!! Честь!!!", — написав Ігор Чернецький.

Павло Каленіченко — учасник Революції гідності. 18 лютого 2014 року чоловік отримав вогнепальне поранення на Майдані. Згодом лікувався у Чехії.

17 лютого 2016 року Президент України Петро Порошенко підписав указ про нагородження Павла Каленіченка орденом "За мужність" III ступеня.

Після Революції гідності Павло Каленіченко — один із засновників громадської організації "Ініціативна група постраждалих/поранених на Майдані". Окрім того, чоловік допомагав створювати центр для учасників АТО та їхніх сімей "Бандерівський Схрон".

На початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну Павло Каленіченко пішов служити у Сили спеціальних операцій ЗСУ. Згодом воював у розвідувальному батальйоні. Про це інформують на сторінці "Ініціативної групи постраждалих/поранених на Майдані" у Facebook.

"Він дивом вижив під Запоріжжям влітку 2022 року, коли автомобіль з б/к наїхав на протитанкову міну. Павло отримав поранення ноги та ока. Вилікувався — та знову у бій.

Смерть знайшла його на Сумщині, де він загинув у п'ятницю, 23 червня, потрапивши у засідку ДРГ. Нам тебе не вистачатиме, брате. Вічна пам'ять герою!", — йдеться у дописі.


Редакція Фіртки висловлює щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу непоправної втрати. Світла пам'ять Героям України!


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Війна: як пережити смерть рідних

Рідні на війні: як підтримати себе, дитину та тих, хто боронить Україну

Пошуки зниклих безвісти українських бійців: що варто знати прикарпатцям, аби не нашкодити


Коментарі ()

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

243
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2893
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21050
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1959
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1339 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2346

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

677

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2127

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

810

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1397
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

127
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

459
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

989
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

127
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

740
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

728
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

673
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8202
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

801 2
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

867
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2152 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

809