Мешканців Івано-Франківська продовжують закликати переходити на індивідуальну систему опалення, однак, за словами міського голови, поки не всі містяни готові до цього.
Втім, місто допомагає фінансово та виділяє по 50 тисяч гривень на квартиру, жителі якої погоджуються перейти на індивідуальне опалення.
Про це політик розповів під час етеру програми "Новий погляд", передає Фіртка.
"Цього року проєкт так само передбачає, що мешканці понад тисячі квартир також перейдуть на індивідуальне опалення. Вся центральна частина міста переходитиме на індивідуальне опалення, за винятком, де ми не можемо перепід'єднати. Ми все одно якісь невеликі котельні будуємо, щоб забезпечити садочки та школи.
Зрештою, не всі мешканці готові переходити на індивідуальне опалення. Були навіть такі, які відмовлялися категорично, але ми старалися знайти якісь виходи", - додав міський голова.
читайте також: Понад тисяча квартир в Івано-Франківську відключили від централізованого опалення, щоб перейти на індивідуальне
Тим часом, за словами міського голови, ті франківці, які перейшли на індивідуальне опалення, здебільшого задоволені.
"По-перше, це економія, менші витрати та найголовніше - регульована послуга: захотів - підкрутив, захотів - скрутив чи зовсім відключив.
Також початок та закінчення опалювального сезону на таких людей не впливає. Тому я закликаю містян переходити. Програма з минулого року залишається й на цей, тому ми продовжуємо фінансувати", - каже очільник громади.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
50 тисяч гривень вистачить тільки на котел, труби і батареї. А за проект і монтажні роботи треба викласти з власної кишені ще ж стільки.
Краще б місто давало 40 тис., але брало на себе загальнобудинкові роботи, зокрема, прокладку нових газових труб. А то один здав, другий не здав, а третій - за кордоном. І чомусь ці нові труби кидають по периметру будинку, а не через підвал, що і неестетично, і до першої ракети. І з проектами теж проблеми - у місті відсутня організація, яка може просто взяти гроші і зробити все під ключ. Кожен пенсіонер мусить іти в газконтору, стояти в чергах і довший час чекати, поки йому зроблять проект, хоча аналогічних проектів на хрущобні квартири вже було зроблено тисячі.