Володимир Купчак: Я вийшов з «Батьківщини», бо Яценюк зрадив ідеали опозиції та Юлію Тимошенко

 

«Я вийшов з «Батьківщини», бо Яценюк зрадив ідеали опозиції та Юлію Тимошенко». Про це йдеться у зверненні народного депутата Володимира Купчака, яка розповсюдила його прес-служба.

 

Нмжче наводимо повний текст звернення:


"Дорогі земляки!

Про те, що політика – брудна справа, ми чули неодноразово. Та, власне, йдучи на вибори, серед іншого я ставив собі за мету змінити в ній правила. Бо переконаний, що  головне завдання народного депутата – допомагати людям, які його обрали, а не виконувати вказівки партійних вождів чи «дерибанити» державне майно.

Ви всі – більше 50 тисяч мешканців Тисменицького, Галицького та Тлумацького районів – мені повірили. А я робив усе, аби цю довіру виправдати: за короткий час підготував чотири законопроекти, провів десятки зустрічей з громадою, намагався якомога ефективніше вирішувати проблеми округу.

Чи можна було діяти краще? Звичайно, що так. І про це мені неодноразово казали люди. Багато хто питав: чому опозиція не вдається до реальної боротьби з владою? Чому так мляво виступаєте за звільнення Тимошенко? Де обіцяні лідерами зміни? Чому ніхто не намагається відмінити злочинний мовний закон?

Таких питань були сотні. Пізніше я особисто задавав їх керівництву фракції – Арсенію Яценюку та Олександру Турчинову. На жаль, у відповідь чув лише загальні фрази – мовляв, зараз інші завдання, треба рейтинг нарощувати, готуватися до виборів тощо.

Мені радили почекати і я чекав, бо думав, що у лідерів фракції є стратегія, яка дозволить перемогти владу й змінити країну на краще. Та, як виявилося, стратегія у них лише одна – дбати про власні кишені.

Скажу відверто – партійні вожді перетворили діяльність опозиції на базар. Продається і купується все! Починаючи від голосування, або не голосування за питання, які вигідні владі, та закінчуючи розпродажем посад. Про це відверто говорить багато депутатів – той же Анатолій Гриценко неодноразово заявляв, що лідери опозиції грають на руку владі. Але його також не почули…

На жаль, Арсеній Яценюк, котрий в’їхав до парламенту на хвилі популярності Юлії Тимошенко, зрадив і її особисто, і ідеали опозиції загалом. Він розглядає фракцію «Батьківщина» як акціонерне товариство, котре покликане приносити йому особисті дивіденди.

Між тим, думка самої Юлії Тимошенко ігнорується. Арсеній Яценюк навіть «не почув» нещодавній заклик Юлії Володимирівни припинити неефективну акцію «Вставай, Україно!» і не вести країну до прірви та чергового розколу. Це ж стосується й інших питань – як загальнополітичних, так і внутрішньопартійних. Жодна з пропозицій Юлії Тимошенко не врахована!

При цьому, саме Юлію Тимошенко опозиція висунула кандидатом у президенти на вибори 2015 року. Це було офіційне рішення. Але сьогодні навколо нього відбуваються незрозумілі торги, бо хтось дуже хоче отримати собі гетьманську булаву. Соратники-чоловіки зрадили цю тендітну жінку! Але це не означає, що зрадити Юлію Володимирівну повинні і всі ми.

Шановні земляки! Йдучи на вибори, я обіцяв завжди відстоювати Ваші інтереси та захищати їх. Тому взяв відповідальність не лише за власні дії, але й за дії фракції. Але скажіть – хіба солдат чи офіцер може відповідати за всю армію, коли головні воєначальники ведуть військо у полон?! А саме це сьогодні робить Яценюк та наближені до нього особи.

Я довго терпів такий стан речей, сподіваючись, що ситуація зміниться, але тепер надії на це немає. Тому я разом зі своїм колегою В’ячеславом Кутовим написав заяву про вихід з фракції «Батьківщина» у Верховній Раді.

Останньою краплею для мене стали події 18 травня в Києві. Тоді на акцію «Вставай, Україна» із Прикарпаття приїхали 116 людей – попри спротив влади, ризикуючи роботою, здоров'ям та свободою. Цілий день ми простояли на спеці, так і не почувши жодної конкретики від партійних вождів. Нас вкотре «годували» тією ж загальною локшиною, що й на інших мітингах. Але найприкріше те, що людей, які приїхали підтримати опозицію, просто покинули напризволяще – в той час, як десятки провокаторів ходили центром столиці та влаштовували бійки, лідери «Батьківщини» поїхали у дорогий ресторан святкувати невідомо які досягнення.

Це – справжнє блюзнірство. Своє обурення я особисто висловив Арсенію Яценюку – розказав і про неповагу до людей, і про постійні блокування трибуни незрозуміло з яких причин, і про необхідність приймати закони та допомагати виборцям, і про більш активні дії для звільнення Юлії Тимошенко. На жаль, у відповідь почув від нього лише погрози фізичної розправи – не лише на свою адресу, але й на адресу близьких мені людей.

Що ж, я побачив справжнє обличчя так званих «лідерів опозиції». Але цих погроз я не боюся і зроблю все аби захистити і свою дружину, і маленьку піврічну донечку Юлю (до речі, також Юлію Володимирівну).

Мене не лякає, що Арсеній Яценюк (за його ж власними словами) став тепер моїм особистим ворогом. Бо я знаю, що вчинив правильно і можу чесно дивитися в очі Вам – своїм виборцям.

Вже говорив і повторю ще раз - я не вступаю ані до фракції Партії Регіонів, ані до будь-якої іншої провладної сили. Я був і залишаюсь опозиційним депутатом – робитиму все від мене залежне, аби Україна якнайшвидше позбавилася нинішньої злочинної влади.

Знаю, що такої ж думки багато інших депутатів – всі ми хочемо прибрати бруд з української політики. Разом з ними ми зможемо створити дієве об’єднання, котре буде по-справжньому опозиційним, і боротиметься за майбутнє України,  а не торгуватиме ним".

 

В Івано-Франківську електроопори та паркани обклеїли листівками проти скандального нардепа Володимира Купчака, який, нагадаємо, минулого тижня написав заяву про вихід із фракції "Батьківщина".

 

Нагадаємо, як повідомляла "Фіртка", Володимир Купчак не голосував за принципові зоконопроекти про позбавлення депутатів та чиновників необгрунтованих пільг та про "деофшоризацію".

 

Володимр Купчак був обраний по Тисменицькому виборчому округу №84 як мажоритарник-висуванець від партії "Фронт Змін", де він переміг бізнесмена та екс-нардепа Миколу Круця. Іронія озвученого виходу із фракції "Батьківщина" в тому, що Володимир Купчак свою передвиборчу кампанію будував на протиставленні себе нібито "тушці" Миколі Круцю.

 

 

Читайте також:

Володимир Купчак став тушкою??? (доповнено)

"Рештки" єдиного кандидата від опозиції по Тисменицькому ВО №84 Володимра Купчака на Богородчанській трасі (фото)


10.06.2013 1201 50
Коментарі (50)

Вуйко Василь 2013.06.10, 14:40
Пане Купчаку, якщо вже стали тушкою, то майте мужність у цьому признатися, а не прикриватися якимись ідеями на рахунок Тимошенко. Якщо не поділяєте якісь ідеї, то кидайте мандат і йдіть на перевибори як незалежний кандидат.
Архип 2013.06.10, 14:58
Побачете що восени прикладу Купчака послідує більша половина фракції Батьківщина!Все що написав у своїй заяві Купчак розуміють прості люди.Плакати проти Купчака справа рук Круця.
bOOd 2013.06.10, 15:00
3-5 млн $$$міняють погляди, добре що я за нього не голосував, як знав
555 2013.06.10, 15:02
"Записки сумашедшего" більше немає про що коментувати.
Суддя 2013.06.10, 15:02
Він ще виправдовується, яка може бути кара за зраду? Вирок однозначний...а в тім, Бог йому суддя...
москаль 2013.06.10, 15:04
"Запмски сумашедшего" і більш немає про що коментувати
Андрій 2013.06.10, 15:05
Дибіл цей Купчак)))
Спостережливий 2013.06.10, 15:08
КОЛИСЬ ЙШЛИ ЗА ЛЄНІНИМ і не хотіли чути жодної іншої думки.Тепер йдемо за кролем а всі хто думає інакше зрадники.
магелан 2013.06.10, 15:13
Бідний і пропащий той народ, що має ТАКИХ "депутатів".
Спостережливому 2013.06.10, 15:23
Раджу спостерігати уважніше, зокрема переглянути ці відеоролики http://www.chesno.org/events/833/
Архип 2013.06.10, 15:29
Паплюжачи Купчака Шльома і Шкварок (Шлемко і Шкварилюк)хочуть виглядати святими.А пригадайте як кілька місяців тому зібрали тисячі людей у Франківську на акцію Вставай Україна наобіцяли несусвітніх речей.А надругий день на сесії облради почали травити Ольгу Бабій і керували цим дійством присутні в першому ряду сесійної зали під диктовку Шлемка нардепи Шкварилюк і Сич.Це вони так впроваджували єдність опозиції та підтримку патріотів.А Купчак має виступити по ТБ пояснити людям що до чого.Якщо біля Купчака є розумні люди то ситуацію з виходом із кролеферми можна повернути зовсім поіншому ніж хоче його величність кролик.Тут доречно згадати панів Гриценка і Канівця.Останній доречі нардеп від Стрийщини Львівської обл. теж покинув кролеферму.Але Стрий його підтримав!
виборець 2013.06.10, 15:35
Ублюдок Купчак: я вийшов з фракції, бо вчора Янукович відкрив бахматюка елеватор - я не продешевив, а ще і лямчик заробив.
Спостережливий 2013.06.10, 15:42
Ви панове-добродії мене до руху ЧЕСНО не відправляйте.ЧЕСНОКИ - політичні проститутки. Під час виборів по 84-му округу вони облили брудом Круця.Потім як Кімакович дав зелені купюри то вони все спростували.Потім написали що Купчак агент Фірташа але взяли зелень від Купчака і теж все спростували.Я Вас відправляю до екс-мера Ужгорода Сергія Ратушняка згадайте що на Президентських виборах 2010р. він казав про Сєню?
Чесный росиянин к изберате 2013.06.10, 15:47
А что кролик Сеня вместе со Шкварком у Бахматюка капусту не кушали чтоли?
дідусь 2013.06.10, 15:58
Я вважаю, що Купчак вчинив правильно вийшовчи з фракції Яценюка, цей Яценюк вже давно не служить оппозиції, в нього інші пріорітети в житті. Я вважаю, що ті люди, яким небайдужа Україна, не байдужа доля оппозиції повинні вийти з фракції.
kergudu 2013.06.10, 16:01
Воно ще й дурне!
Тамара 2013.06.10, 16:02
Яценюк - зрадив ідеали Батьківщини. І тепер усі чесні опозиціонери повинні негайно вийти з його ганебної фракції.
Ганьба Сєнькє-Кроліку 2013.06.10, 16:20
Сєнька-Кролік ///, якого не хвилює Україна та її проблєми. Усі хто має розум вже зрозуміли, що толку з нього не буде. Вийде Юля полетить Сєнькіна морковка...
Олекса 2013.06.10, 16:34
Я думаю багато людей вже розуміють, що насправді Яценюк це та людина, яку не турбує наша держава, її негаразди, він звичайнісінький зрадник і депутати з опозиції розуміють це, бо інакше б не виходили з фракції. Думаю, що й надалі партію Яценюка будуть залишати розумні люди.
вася 2013.06.10, 16:39
люди я вам по секрету скажу, що яценюку, купчаку, ю.тимошенко наср...ти на вас всіх, тому переймайтеся краще власними проблемами, а купчак молодець хапнув кілька мільйонів, всеодно цій україні скоро пи...ць
Р 2013.06.10, 16:43
Вже задолбали ... Всі хто скурвився - зразу починають ім"ям Ю.В. прикриватися *ідер є *ідер!!! І це ти - ВОВА КУПЧАК!!!!
хай живе 2013.06.10, 16:50
хай живе зрадник купчак він добрий початок кінця опозиції в області!!! Зробив добру справу дякуємо тобі срань смердюча!
Край 2013.06.10, 17:07
Все Купчак правильно говорит, Сеня окончательно переформировал БЮТ из оппозиционной партии в самодурскую, только что не назвал её Блок Арсения Яценюка пока еще, стерва. Он не Юля, и с ним якшаться нормальный оппозиционер не станет, надо всем выходить.
Игорь Туравеев 2013.06.10, 17:14
Я думаю Яценюк целенаправленно разваливает оппозицию, пока Ю. В. сидит Яценюк прибирает всю власть во фракции к своим рукам. При этом некоторые его шаги не назовешь правильными и оппозиционными. Яценюк сам себе на уме, пока выгодно быть с оппозицией будет с оппозицией, а потом перейдет в другую партию. Короче говоря Купчак правильно сделал и думаю он только первая ласточка, за ним поятнутся и остальные.
Тернопіль 2013.06.10, 17:23
У "Батьківщині" багато чесних і розумних людей і я вважаю, що слідом за Купчаком підуть і інші, бо далі терпіти примхи недолугого Сєньки небагато хто схоче, тим більше, що Яценюк зараз керую оппозицією так як схоче, в першу чергу в угоду собі. Тому він ніяких рухів і не робить щоб витягнути Юлю на волю. Бо він одразу лишиться свого впливу в оппозиції.
Клим Савур 2013.06.10, 17:59
Колись тих хто критикував Ющенка називали зрадниками.Тепер виявилося що вони були праві.Так само буде з тим клюєвським кролем Яйценюком.Щодо того що Купчак - це кінець опозиції в краю.А хто тут опозиція?Хто має більшість в облсовєті і райсовєтах?Хто постійно торгується з Вишиванюком?Те що в області називається опозицією - КОРУПЦІОНЕРИ!БОЛОТО! ЛАЙНО!І їх треба прикінчити.Потрібне очищення.Як колись Бандера почистив ОУН від мельниківців-угодовців то і його зрадником мельниквці називали і на кару смерті засудили!
Гість 2013.06.10, 19:03
Скільки провокаторів кинулись в дискусію!!!!Для мислячих людей є очевидним,що ПР вдало проводить операцію по знищенню будь якоі опозиціі проти нинішньоі диктатури і ми,лохи,повелися на це....Сумно,панове,сумно...
Олеся 2013.06.10, 19:17
Хто такий цей Яценюк? Він же продався вже давно, с тих пір як Юлю посадили він нічого не зробив, тільки балачки, тьфу! Купчак правильно зробив, що вийшов з його фракції! Пішов Купчак підуть і інші, справа часу
Валерий 2013.06.10, 19:20
Чет я не сомневался, что Сеня так и кончит - от него просто побегут все в итоге, Купчак такой не один - куча заявлений висит на выход из партии, и будет еще больше, с Кроликом никто не хочет работать, потому что он сам не хочет работать, свистеть только.
Знайомий з зрадником 2013.06.10, 19:20
Знаю цего хлопа ще з дитинства. Дуже корисливий був. Бачу таким і залишивсі.
виходить нема опозиції 2013.06.10, 19:22
Виходить нема опозиції є повна просрація)))) якщо яценюк- кака, а юля краля і все там так херово, то ми б це дізнались не з вуст олігофрена купчака, а від самої цариці Юлі,а раз вона мовчить про це і навпаки рекомендує злитися їм, тоді виходить шо цей уйобок трендить на всю фракцію, чи ви думаєте шо він один мудрий а всі дурні))), якщо Юлю не слухають то вона з ними сама розібралась по воровських законах, а не цяцькалась значить то все Купчука блєффффф
5 млн 2013.06.10, 19:28
5млн. не мала сума,от і скурви.....ся,- ган...он.
Юля Тимошенко 2013.06.10, 19:29
цікаво шо він буде казати тоді,як Юля прокоментує його брєд.....скаже то вона не знає шо говорить)))таке враження шо в нас один лиш опоздиціонер Купчак і дитину урод в це маленьку свою втягную Юлею назвав її в честь лідера опоздиції((( де ж вона маленька так провинила...
Свідомий 2013.06.10, 19:30
Дешева демагогія. Ти, чоловіче, склади мандат, оскільки на цьому політичному бренді ти попав у ВРУ. Покажи свою порядність. Вважаю, ті, що представляли Купчака на 84 окрузі (а це Шкварок, Шльом, Сичара і т.д.) повинні організувати відкликання цього пройдисвіта. Хлопці, Ви несете відповідальність перед простим народом. В іншому випадку - така Ви вср*на ОПОЗИЦІЯ!!!
На Сєнькє і шапка горить=) 2013.06.10, 19:30
Оооо! Зайшли боти Сєньки Яйценюка))) Ну давайте, розкажіть про святого Арсенія))
будьте справедливі 2013.06.10, 19:31
Шо ви як маленькі 5 млн 3 вклав 2 заробив бізнес як бізнес, а ризиків скільки було в нього на то воно і бізнес шоб заробляти на лохах,а шо він мав в мінус піти чи шо,,продався поки купували бо потім б за нього і коника не дали.
і взагалі 2013.06.10, 19:35
шо ви вічно ниєте ті ви лохи за нього голосували от і мовчіть тепер смокчіть його носик., круць вам був не добрий бо олігарх, Волощук не добрий бо регіонал, Поліш не добрий бо гомосєк, ви вибрали урода достойного собі і лідерам опозиції
Історія 2013.06.10, 19:38
В історію він в любому випадку увійде, як депутат опозиціонер - олігофрен року)))за вклад в розвал опоздиції, Дебілоїд року- треба зробити для нього таку номінацію
саме смішне 2013.06.10, 19:44
завтра будуть знову вибори і опоздиція Вам знову когось втюхає і знову буде клястись шо це саме той самий достойний,якого любить Юля хоча його знову ніхто не буде знати, він нічого не буде собою представляти і нічого корисного нікому незробить - ВИ гордо за нього кинете свій голос бо Ви ЛОХИ, і потім будуть знову вибори і ви знову станете на ті ж самі граблі, і всі роки будете нити чого ж нам так херово жити ми ж такі патрійоти, і нас знову намахують одні і ті ж, а ми все їм віримо, як ті дешеві бляді... але така вже ваша доля ЛОХИ
Михайло Жовніренко 2013.06.10, 19:48
Шановні, вибачаюся, а що ви тут брешете як пси скажені? Арсеній вже давно проданий, куплений, та ще раз проданий, тільки задорого. Він що оппозиція? А що він зробив окрім гучних слів? Які його справи хтось може навести в приклад? Скажіть будь ласка!
Так так 2013.06.10, 19:55
Всі продались кругом) один Купчак ні не продався він чесний партійот свого краю, який провів десятки зустрічей з виборцями лиш шо він мав наувазі не знаю не було його ніразу на окрузі, може то він якусь блядь з округу трахав, а тоді точно зустрічі з виборцями мав ше й які плідні))
запутали народ чесни 2013.06.10, 19:58
Якщо тепер вони не опозиція то хто тоді опозиція, і до кого, Яценюк не опозиція, Купчак опозиція до опозиції..... а де опозиція чи їх просто нема а ті шо є це купка олігофренів шо хочуть прийти до влади на критиці самої влади................і нема опозиції є просто вибір найлегшого шляху до здобуття влади нічого не роблячи лиш критикуючи
Олег 2013.06.10, 20:18
Йому сьогодні Яценюк не подобається, а завтра українська мова.
Марцинків ти де? 2013.06.10, 20:19
Марцинків ти чого йому вуха не повідривав це ж у твоєму стилі, чи слабо вже, чи ти в долі, шось якщо чесно мене дивує позиція наших свободівців одна заява і все - а обіцяли шо відкликати кожного хто зрадить, а то ні звиздуля ви йому не всипали ні відкликаєте таки відчуття шо ви і в долі і в темі
Мік 2013.06.10, 22:35
Боже люди яку ви дурню пишете! Їм всім, що опозиції що владі однаково насрати на вас. А хлоп собі просто нормально заробив - хіба не для того наш народ суне у політику??? А хто б із вас відмовився від таких грошей?
Дядя Вася 2013.06.11, 07:51
Люди, що ви пишете? причому тут Яценюк, я хоч і не його прихильник і його не захищаю, але хіба не зрозуміло що купчак продався за гроші, а Яценюк це тільки відмазка. Та ж подивіться як він голосував за закон про пільги і т.д. і стане зрозуміло, що він зрадив не тільки опозицію, а й ідеї з якими переконував виборців.
Вуйко Кольт 2013.06.11, 08:57
http://www.youtube.com/watch?v=DFiO2Pe8tXY Слухайте
Вітьок 2013.06.11, 12:09
Жодного разу Купчак не був на окрузі, не підтримав людей які потребували негайної медичної допомоги, обдурив футбольні команди, виборців, які повіривши Тягнибоку Шкварилюку та Яценюку підтримали цю запраданську гниду....
Василь 2013.06.11, 14:01
Яценюк - зрадник. Це неозброєним оком видно. Якщо серед депутатів ще залишились чесні люди, вони повинні негайно вийти із фракції
Тереза 2013.06.11, 14:06
Яценюк вже давно сдав Батьківщину із потрохами Януковичу", він - запроданець олігархів. Кожний, хто за Батьківщину - має негайно вийти із цієї псевдоопозиційної отари, яку Яценюк веде на заклання.
10.08.2020
Тетяна Дармограй

З 2018 року в державі діє Закон України «Про запобігання і протидію домашньому насильству», однак більшість з положень цього законодавчого акту набули чинності з січня 2019 року. Для України проблема домашнього насильства є вкрай актуальною, адже ситуація в багатьох українських сім’ях просто катастрофічна.

875
10.08.2020
Люся Грибик

Про те, яким був шлях до батьківства, з якими викликами стикаються люди, які вирішили усиновити дитину — далі у розмові з журналісткою Фіртки.

747
07.08.2020

Минув рік з часу виборів, й очевидно, що в Едуарда Прощука багато чого змінилося – і в житті, й у світогляді.

474
06.08.2020
Марія Лутчин

Для чого потрібні бактеріологічні дослідження, супербактерії як наслідок COVID-19 та чому ми зловживаємо дезінфекторами Фіртка дізнавалася у лікаря-бактеріолога вищої кваліфікаційної категорії  Лариси Ярич.

3025
05.08.2020
Олена Британська

Що таке наркотик та залежність, як він впливає на мозок дитини, чим можуть зарадити батьки та чому інколи вони ж запускають цей процес?  

1097
31.07.2020
Роксолана Остапчук

Пандемія коронавірусу спіткала нас зненацька та внесла свої корективи в життя. Це торкнулося всіх соціальних сфер, в тому числі і освіти.

2189 1

Через масштаби стихії на Західній Україні парламентський екологічний комітет за моєї ініціативи створив робочу групу, яка напрацює стратегію протипаводкових заходів.

103

Під час волонтерства, медики міста неодноразово скаржились мені, зосібна, на несправедливість розподілу надбавок міської влади для медиків лікувальних установ, які знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом. Щоб хоч якось підстрахувати медиків ви

2905

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

3715

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві. 

6897
02.08.2020

Едуард Канарян - фіналіст шоу “МастерШеф професіонали”. Чоловік запам'ятався глядачам тим, що поєднував непоєднуване і використовував у стравах дари лісу. Нещодавно він відвідав село Старуня Богородчанського району, де на відомому вулкані при

2807
28.07.2020

Літо – час, коли потрібно не тільки відпочити, але і набратися сил, зміцнити імунітет.

954
13.07.2020

Василь Стефурак акліматизував європейських овець і вивів власну породу для проживання в українських Карпатах. Василь –  Голова ГО «Асоціація вівчарів», переможець бізнесово-розважального реаліті «Громада на мільйон» в&

4179
05.08.2020

Вперше, починаючи з 1897 року, Свідки Єгови відмовилися від проведення своїх масових богослужінь на стадіонах та в  орендованих приміщеннях і  перенесли цю щорічну подію на Інтернет-платформу. Усі Свідки і гості будуть  переглядати програм

393 1
31.07.2020

Пропонуємо вашій увазі шістнадцять висловів Андрея Шептицького, що стали крилатими фразами.

878
24.07.2020

Всеукраїнська проща до Зарваниці, яка минулими роками вирізнялася присутністю величезної кількості паломників як з України, так із-за кордону, цього року відбулася набагато скромніше - онлайн. Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, який просив вірних

1678
20.07.2020

З дводенним візитом на Прикарпатті перебуває Митрополит київський і всієї України, предстоятель ПЦУ  Епіфаній. Вчора у Шешорах він очолив Божественну літургію. Сьогодні, 20 липня Митрополит очолив панахиду за жертвами НКВД в Дем'яновому лазі, і

1527
05.08.2020

У столиці Мадриді площу, на якій розташоване посольство України в Іспанії, назвали ім'ям Лесі Українки.

327
10.08.2020

Президент Білорусі Олександр Лукашенко 10 серпня поїхав в Пуховицький район Мінської області для ознайомлення з ходом реалізації інвестиційного проєкту у сфері сільського господарства. Про це пише Українська правда з посиланням на державне інформагентс

135
31.07.2020

Депутати Івано-Франківської обласної ради прийняли звернення до Президента України та голови Верховної Ради України щодо зміни назви Івано-Франківського району Галицький. При цьому центром району пропонують залишити Івано-Франківськ, інформує Фіртка. Н

1399 1
30.07.2020

Перший президент України Леонід Кравчук очолив українську делегацію в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

628
14.07.2020

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про державне регулювання грального бізнесу. Законопроєкт №2285-д "Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор" підтримали 248 народних депутатів, пише Фіртка з посиланням на Економічну

2762