Влада і бізнес – речі не сумісні, якщо це бізнес не влади!

 

 

Взявши за правило принцип «або нам , або нікому», влада, використовуючи свою силу та можливості, в брутальній та цинічній формі ставить бізнес перед фактом, а точніше множить його на нуль, незважаючи на вид діяльності.

Будь-який великий бізнес насамперед залежить від настрою олігархів, а точніше від власників тих чи інших заводів, які посіли високі владні чини у нашій державі.

Правило прозорості та конкуренції відкинуто далеко за будь-які моральні принципи, взявши принцип монополії та зверхності над партнерами.

Настрій чиновників важко назвати економікою. Економіка – це коли можна щось прогнозувати чи планувати. А настрій і бажання чиновників залежать від погоди.

Скоріш за все нас чекає російська або білоруська форма економіки. Європейська – вільна, чесна,захищена державою, прогнозована і прибуткова, нажаль, при цій владі не світить.

Тільки силою волі та прадідівською мудрістю можна змінити ситуативну, глуху, сліпу, холодну, голодну, неукраїнську владу. Владу, яка працює для збагачення інших країн, кинувши свій власний народ на самовиживання.

Мета влади – економічна колонізація України Партією Регіонів та її союзниками. Закручуючи гайки, тобто зробивши нереальні умови для цивілізованого бізнесу, влада таким чином відсторонює або підпорядковує під себе всю економічну систему. Звичайно, після певного періоду часу, влада дасть можливість відновитися, але тоді вже бізнес буде належати тим, заради кого це робилося.

Використовуючи правоохоронні та контролюючі органи, нечисті на руку та мораль чиновники, а насправді бізнесмени, використовують законодавство тільки в одному напрямку – в напрямку власного збагачення та збагачення певного кола людей.

Законодавець передбачив в Кримінальному Кодексі України статтю 206 «Протидія законній господарській діяльності», тобто несанкціоноване втручання в бізнес:

- систематичні податкові перевірки;

- пониження іміджу фірми з метою дискримінації її в певному виді діяльності;


- під різні кримінальні справи, які не мають прямого відношення до скоєння злочинів представниками фірми, яка перевіряється, накладаються арешти на рахунки, доступ до банківської таємниці та її розголошення, проводяться виїмки бухгалтерських документів, інформаційних носіїв, завідома знаючи, що дана перевірка є, м’яко кажучи, незаконною та безпідставною і носить виключно приватний інтерес;


- безпідставно заводять оперативно-пошукові справи, знаючи, що це є прямим порушенням конституційних прав;
- створюють фіктивні тендери, які не дають можливості участі в них інших законних фірм, з метою збагачення потрібних, «своїх» фірм;


- готують незаконні подання для позбавлення ліцензій, дозволів.

 

Законні шляхи боротьби з цими корупційними явищами:


- подання до суду;


- конфіденційне звернення до контролюючих та наглядових органів;


- вивчення законодавчої бази щодо прав та обов’язків перевіряючих органів;


- звернення до громадських організацій з метою донесення незаконної діяльності правоохоронних органів до суспільства через ЗМІ.


Використовуючи колізії та прогалини в законодавстві і корумпованість цілої ієрархії влади – вона є безнаказана, що не є властивим для європейських цивілізованих країн, де економіка насамперед охороняється та підтримується законом.
                                              

 

Микола Різник,
депутат Івано-Франківської
обласної ради



08.02.2012 Микола Різник 1985 108
15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

5198 1
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1835 4
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

4043 3
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

3169 2
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7957 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

20291 29

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

274

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

817

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1911

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2390
24.07.2024

Гречаний чай — це корисний і смачний напій, який поєднує у собі багатство вітамінів і мінералів з приємним ароматом. Корисні властивості роблять його незамінним джерелом здоров'я людини.

186
20.07.2024

Влітку під час тривалих вимкнень електроенергії деякі продукти в холодильнику можуть зіпсуватися за чотири години, без нього — за дві.  

693
17.07.2024

Інфляція на споживчому ринку у червні 2024 року порівняно із травнем цього року на Прикарпатті становила 2,5%, з початку року — 4,9%, в Україні — 2,2% та 4,3% відповідно.  

474
23.07.2024

На початку серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в Крилосі, яка щороку об’єднує у молитві тисячі вірян.  

18377
19.07.2024

У суботу, 20 липня, християни відзначатимуть День пророка Іллі.  

974
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

1213 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

6098 3
20.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23388 1
24.07.2024

Майже третина (32%) опитаних українців у травні 2024 року висловили готовність до територіальних поступок для якнайшвидшого досягнення миру та збереження незалежності.   

291
20.07.2024

Депутати Верховної ради у першому читанні підтримали законопроєкт, в якому йдеться про угоду зі слідством у провадженнях про корупційні злочини. Сім із десяти обранців з Івано-Франківщини проголосували "за".  

988 1
18.07.2024

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №11340, який дозволятиме підозрюваним у корупційних злочинах чиновникам йти на угоду зі слідством та сплачувати штраф за скоєне правопорушення.  

1167 4
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

495