Влада і бізнес – речі не сумісні, якщо це бізнес не влади!

 

 

Взявши за правило принцип «або нам , або нікому», влада, використовуючи свою силу та можливості, в брутальній та цинічній формі ставить бізнес перед фактом, а точніше множить його на нуль, незважаючи на вид діяльності.

Будь-який великий бізнес насамперед залежить від настрою олігархів, а точніше від власників тих чи інших заводів, які посіли високі владні чини у нашій державі.

Правило прозорості та конкуренції відкинуто далеко за будь-які моральні принципи, взявши принцип монополії та зверхності над партнерами.

Настрій чиновників важко назвати економікою. Економіка – це коли можна щось прогнозувати чи планувати. А настрій і бажання чиновників залежать від погоди.

Скоріш за все нас чекає російська або білоруська форма економіки. Європейська – вільна, чесна,захищена державою, прогнозована і прибуткова, нажаль, при цій владі не світить.

Тільки силою волі та прадідівською мудрістю можна змінити ситуативну, глуху, сліпу, холодну, голодну, неукраїнську владу. Владу, яка працює для збагачення інших країн, кинувши свій власний народ на самовиживання.

Мета влади – економічна колонізація України Партією Регіонів та її союзниками. Закручуючи гайки, тобто зробивши нереальні умови для цивілізованого бізнесу, влада таким чином відсторонює або підпорядковує під себе всю економічну систему. Звичайно, після певного періоду часу, влада дасть можливість відновитися, але тоді вже бізнес буде належати тим, заради кого це робилося.

Використовуючи правоохоронні та контролюючі органи, нечисті на руку та мораль чиновники, а насправді бізнесмени, використовують законодавство тільки в одному напрямку – в напрямку власного збагачення та збагачення певного кола людей.

Законодавець передбачив в Кримінальному Кодексі України статтю 206 «Протидія законній господарській діяльності», тобто несанкціоноване втручання в бізнес:

- систематичні податкові перевірки;

- пониження іміджу фірми з метою дискримінації її в певному виді діяльності;


- під різні кримінальні справи, які не мають прямого відношення до скоєння злочинів представниками фірми, яка перевіряється, накладаються арешти на рахунки, доступ до банківської таємниці та її розголошення, проводяться виїмки бухгалтерських документів, інформаційних носіїв, завідома знаючи, що дана перевірка є, м’яко кажучи, незаконною та безпідставною і носить виключно приватний інтерес;


- безпідставно заводять оперативно-пошукові справи, знаючи, що це є прямим порушенням конституційних прав;
- створюють фіктивні тендери, які не дають можливості участі в них інших законних фірм, з метою збагачення потрібних, «своїх» фірм;


- готують незаконні подання для позбавлення ліцензій, дозволів.

 

Законні шляхи боротьби з цими корупційними явищами:


- подання до суду;


- конфіденційне звернення до контролюючих та наглядових органів;


- вивчення законодавчої бази щодо прав та обов’язків перевіряючих органів;


- звернення до громадських організацій з метою донесення незаконної діяльності правоохоронних органів до суспільства через ЗМІ.


Використовуючи колізії та прогалини в законодавстві і корумпованість цілої ієрархії влади – вона є безнаказана, що не є властивим для європейських цивілізованих країн, де економіка насамперед охороняється та підтримується законом.
                                              

 

Микола Різник,
депутат Івано-Франківської
обласної ради



08.02.2012 Микола Різник 1933 108
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1947
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1854
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1847
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5461 45
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2145 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1502

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

735

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

790

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

990

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

998
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1762
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3672
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10249
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26133
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10175 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7704
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

892
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

185
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

256
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

374
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1269
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

875