Вишиванюк: Область використовує лише 5% туристичного потенціалу

Прикарпаття не використовує у повній мірі свій туристичний потенціал.

 

Про це на сьогоднішній сесії обласної ради під час розгляду регіональної цільової Програми розвитку туризму в області на 2011-2015 роки заявив голова ОДА Михайло Вишиванюк.

 

"На сьогодні ми використовуємо лише 5% нашого потенціалу... Всі розуміють, що область має стати туристичної меккою, показники мають бути в 20 разів більшими", - відзначив Михайло Вишиванюк.

 

Також очільник області наголосив, що заради розвитку туризму влада здатна пожертвувати промисловими об'єктами.

 

"Цей напрям для нас є стратегічним. Деякі промислові підприємства можуть закритися, бо того вимагає розвиток туризму", - сказав голова ОДА.

 

Дану регіональну цільову Програму розвитку туризму в області на 2011-2015 роки депутати прийняли одноголосно.

 

На сесії зареєструвалося 92 народні обранці.

 

16


24.03.2011 2104 11
Коментарі (11)

Андрій 2011.03.24, 11:06
Ага мають закритися, новий ПВХ в Калуші готовий до пуску, спитайте в калушан що таке ПВХ. Мало того Лукойл преться на Рожнятівщину с Струтин(Карпати) для розробки родовища по росололах не без сприяння та тиску на місцеве населення голови району, ну а звідки ноги вище ростуть і так ясно. Як завжди пан Вишиванюк гучно заявляє і робить все навпаки.
ПЭТЯ 2011.03.24, 12:26
Івано-Франківська область реально в плані туризму розвивається найкраще в Україні. І згідно статистики, і якщо подивитися, що було 10 років тому (сирота-"Гуцульщина" на водопаді) і зараз (Буковель і тисячі садиб) - то все очевидно. І заслуга Вишиванюка тут є найбільшою, не треба лукавити, Андрію.
Андрій ПЄТ 2011.03.24, 12:44
А ніхто не лукавить, написано те що є. Тисячі садиб то в чому тут заслуга держави і зокрема ОДА, в тому що люди незважаючи на чиновницьку бюрократію і повальний грабіж виживають як можуть. Те ж саме Буковель, його що держава будувала чи будує? все що зробила держава то арештувала нові землі курорту. У моєї родини є садиби в Карпатах і вони знають, що ці гори дані Богом, а не якимось там чиновником. У нас народ живе окремо від державної влада, все що вона робить то приписує собі те чого не робила. 10 років тому було те що було, Яблуниця, Вишків, Пилипець, яка не яка Ворохта, до речі розвалена і в тому числі за попередньої каденції голови ОДА. То ж не треба про Гуцульщину, заслуг держави у тому що народ по при всю її "поміч" виживає - немає. Ваш пост це стиль теперішніх заяв - все гарно,всі процвітають та багатіють і це "наша" заслуга.
ПЭТЯ 2011.03.24, 13:17
Андрію, а держава і не повинна нічого будувати в плані комерції - ні садиб, ні Буковелів. Не в СССР живемо. Влада повинна єдине - створювати умови для інвестицій ("затягувати" їх). Статистика каже що розвиток (банальне зростання кількості туристів) в Івано-Франківській області за 10-15 років в рази вище, ніж в сусідніх Львівській та Чернівецькій. І найвище в Україні. Це і є показник, і результат роботи влади. Я не фанат Вишиванюка, але що правда, то правда.
Андрій ПЭТ 2011.03.24, 14:06
Група Приват сама прийшла на терени Івано-Франківської області, без всіляких затягувань, і не з Буковелем. Явище Буковелю сталося, іменно сталося вже потім, за ним в Карпати прийшли всі інші. Не було б Буковелю було б те саме, що в інших областях. Зрештою ви погано володієте інформацією і перебільшуєте Бо Мигово, Плай, Славське, Пилипець, Подобовець, Драгобрат все це система гірськолижних комплексів, що відвідують сотні тисяч туристів і не в нашій області. Арешт земель це дзвінок для будь якого інвестора про дикість ринку та його хаотичний розвиток, а ні яке "затягування". І ще - статистика це один з видів брехні на яку практики завжди мають поправку, для теоретиків це завжди панацея. Даноша, Лукойл, Приват і вся та мілюзга у Франківську типу Тайко та Електролюкс прийшли сюди не через владу чи якогось там голову, а через те що це на їх думку та розрахунки має їх збагатити. Будь які "рішання" від влади чи якоїсь особи - це не інвестклімат - це корупція, інвестиклімат це прозорий вседержавний закон і його виконання.
ПЭТЯ 2011.03.24, 20:20
Андрію, пересмикуєте. А як щодо статистики? Зростання по франківщині в рази більше за сусідні області - факт. Так в нас все погано, законодавство погане, Україна на 140-му місці по веденню бізнесу, але серед всього поганого Приват вибрав не Чернівці і не Львів, а Франківщину. Вибрав серед поганого хоч трішки краще, Вишиванюк "уболтав" і розписав перспективи - не знаємо, але результат є. Статистика річ невблаганна.
Андрій ПЕТ 2011.03.25, 08:32
Видно, що ви дилетант, не ображайтесь, я ж вам написав, що для нормальних людей статистиска це один з видів брехні. І видно що не знаєте як починався Буковель і хто його починав будувати. Група "приват" це насамперед Нафтохімік Прикарпаття, а вже потім все решта і на Буковель вона прийшла вже потім. А стосовно "розписав" то є великі сумніви, елементарної еконмічної теорії не вистачає, не то щоб щось там більше. Життя йде своїм шляхом незалежно є Вишиванюк чи ні, те саме і бізнес. Інша справа що брехлива влада, що кувала свої кадри на совдепівській бренхні послуговуючись статистиками присвоює все собі, працю, звершення, досягнення ще й нагороджує себе саму дИбільними грамотами та нагородами.
ПЭТЯ 2011.03.25, 09:11
Андрію. Статистика є недосконалою, так. Але ж вона не є по різному недосканалою для Івано-Франківщини та сусідніх областей (Чернівецької і Львівської)?:) Чи ви вважаєте, що Вишиванюк купив Держкомстат? Андрію, ви маєте виключно негативне мислення, тому, очевидно, що дискусія з вами є безсенсовною та беззмістовною.
Андрій ПЕТ 2011.03.25, 09:31
У мене як раз виключно позитивне мислення, оскільки я добрий практик, вмію добре працювати і вести бізнес, з негативом нічого не вийде це правильно. Але ще більше нічого не вийде з брехнею і популізмом, пустими заявами про буковелі 2, артеки 2, олімпіади 2 і т.д. а віз і нині там бо всі знають проект "олімпіади" відданий Львівщині, хоча президент взагалі з якоїсь радості говорив про "буковину" :))))) Ля-ля про те що нібито область може пожертвувати промисловістю і тут же відкривати виробництво ПВХ у Калуші (поцікавтесь що це таке і заодно статистикою смертності у цьому місці і від яких хвороб, якщо вам звичайно дадуть доступ до такої інформації), все це не щиро, все це в дусі влади в Києві, люди копійки рахують, а прем"єр міністр каже що українці багатіють. Але люди і самі винні, люди не хочуть вчитися і працювати, і тому таким лохам завжди легко вішати лапшу про інвестиції та ВВП.
ПЭТЯ 2011.03.25, 09:38
Я вам про цифри і факти, а ви мені про олімпіаду, ПВХ і польоти на Марс... Андрію, успіхів вам в вашому бізнесі!
Андрій 2011.03.25, 09:45
Правильно ПЕТЯ, ваші цифри це і є ота лапша про "інвестиції та ВВП", а ще влучніше Ви висловились про Марс для народу :))))) І вам успіху.
01.12.2021
Сергій Білий

В міру глобального потепління зими в нашому регіоні все менше радують снігопадами та морозами. Тепла безсніжна зима – колись прикрий виняток – сьогодні поступово перетворюється радше на загальне правило. І якщо, скажімо, для міських комунальних служб такі метаморфози – в радість, то для туристів – це справжній жах... Фіртка знає, що робити пересічному туристу, якщо зима є не лише безсніжною, але й теплою.

577
26.11.2021
Ігор Марковський

Окрім партійних тем Фіртка також обговорила скандал навколо зриву операції по захопленню вагнерівців, як впливає ситуація на білорусько-польському кордоні на Україну та чого очікувати місцевим громадам від бюджету 2022 року.

1375
22.11.2021
Уляна Мокринчук

Фіртка підготувала ТОП-10 місць, де можна не лише поплавати в басейні, чи спуститись на лижах, а ще й помилуватися водоспадом, напитись справжньої мінеральної води, а також створити керамічний виріб своїми руками.  

2048
19.11.2021
Сергій Білий

Україна – яка вона? Таке питання поставив собі Іван Марк – хлопець з нині окупованого українського селища Чорнухине, що на Луганщині.  Для того, щоб дізнатися відповідь, чоловік пройшов пішки всю нашу країну від крайньої точки на сході до її кордонів на заході. Заходив і до Івано-Франківська, де з ним вдалося поспілкуватись кореспонденту Фіртки.

3972
18.11.2021
Дмитро Сінченко

Руслану Марцінківу не випадає нарікати на попередників чи скидати відповідальність на «парламент», адже рік тому він вдруге здобув посаду міського голови Івано-Франківська, а заразом і монобільшість у міській раді. То ж немає й об’єктивних перешкод для виконання передвиборчих обіцянок. «Фіртка» спробувала з’ясувати, якою мірою очільник міста втілює у життя передвиборчі обіцянки.

3520
17.11.2021
Мар'яна Цимбалюк

Фіртка розпиталася Ігоря Бабинюка, директора Івано-Франківського міжнародного аеропорту, які нові компанії здійснюватимуть авіарейси в Івано-Франківськ, чи будуть літати іноземні лоукости, що сталося з МАУ, яким чином влада та концесіонери перезавантажать роботу летовища.

3486

Для тих, хто з якихось причин не може наважитись на спорт, боїться почати чи лише почав, хочу сказати, що ніколи не пізно бути на старті!  

272

Доля фільму «Дім Gucci» така ж карколомна, як його сюжет. Він відображає життя своїх головних героїв, які не завжди знали, чи вони у цей момент на верхів’ї ними ж майстерно створеної хвилі, чи їх випадково винесло на гребіть цунамі? Ясність наставала у процесі падіння. Але, як би низько ці люди не падали, вони рефлексивно підводилися і знову дряпалися на гору.

1438

Як показує жорстока реальність, жодна будівля не гарантована від знесення під новітню забудову чи руйнівної радикальної «реконструкції». Тому як тільки почув, що будівля за адресою Чорновола, 122 загрожена потенційною новобудовою, одразу ж вирішив описати її «поки не пізно».

15398 2

Каденюка я тоді ще не знав і не міг припустити, що колись з ним познайомлюся. Але мене пройняла немислима гордість, коли на екрані телевізора човник набирав висоту. Зараз навіть не можу повісти, що мене так розпирало. Мабуть, відчуття, що українці теж сучасні та серед них є люди, які готові заради своєї держави на звитягу. Політ у космос на ту пору ще нагадував лотерею.    

2431
23.11.2021

Для хорошої роботи мозку потрібно правильно харчуватися, а саме – регулярно вживати продукти, які живлять мозок всіма необхідними речовинами. 

1546
11.10.2021

Напередодні зими чимало господинь заморожують сезонні овочі та фрукти, щоб завжди мати під рукою необхідні інгредієнти для приготування страв, а особливо десертів. І якщо деякі продукти та після заморозки не втрачають свій звичний смак і вітаміни, як, наприклад, малина або полуниця, то інші, навпаки, стають непридатними до вживання. 

7224
29.07.2021

Що краще: консервувати, сушити чи морозити? Відповідь на це питання залежить від типу й кількості сировини та ваших ресурсів, як-от часу, грошей, та місця в морозилці та коморі.

16166
03.12.2021

Релігійні діячі звернули увагу Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля на потребу розробки державної сімейної політики та затвердження відповідної державної програми з необхідним бюджетним фінансуванням.

299
19.10.2021

Понад 200 учасників із 12 парафій Івано-Франківської Архієпархії відвідали обласний з'їзд спільнот "Українська Молодь - Христові", який відбувся у суботу 16 жовтня, на парафії Введення в Храм Пресвятої Богородиці, що в с. Боднарів Боднарівського деканату. Цьогоріч подія присвячена 88-річниці від дня заснування спільноти.

5829
17.10.2021

Церква у Новій Липівці – це реставрована дерев’яна німецька кірха, яку збудували у 1904 році. До 1939 року тут жили німці у тодішньому присілку Сітауеріка.  

7300 1
04.10.2021

Розпочалася зустріч із Божественної Літургії, яку очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин у співслужінні ректора семінарії прот. Олексія Данилюка та численного духовенства.    

7633
10.11.2021

Палац культури імені Гната Хоткевича у Львові, як і район, у якому він розташований, переживає період змін і оновлення. З 2018 року тут почалась ревіталізація та пошук нової концепції культурного центру.  Палац, що побудували спільнокоштом майже 100

3138
03.12.2021

У Берліні, на подвір'ї Міноборони ФРН, пройшла традиційна військова церемонія Großen Zapfenstreich – з посади канцлерки Німеччини після 16 років роботи йде Ангела Меркель. 

210
02.12.2021

Відповідний законопроєкт вніс на розгляд Верховної Ради Володимир Зеленський, про що він повідомив сьогодні у щорічному посланні до депутатів та українського народу.

359
16.11.2021

Відповідне рішення ухвалив 15 листопада з’їзд політсили.

2395
11.11.2021

Кабінет Міністрів України затвердив склад Комісії з проведення незалежної оцінки ефективності діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції.  

3011