Викладач Університету Короля Данила взяв участь у міжнародній програмі «Відкритий світ» (США)

Днями доцент кафедри журналістики, реклами та зв’язків із громадськістю Університету Короля Данила Іван Ципердюк брав участь у програмі міжнародних обмінів та лідерства «Відкритий світ» – офіційної програми уряду США.

Іван Ципердюк перебував у м. Вашингтон та м. Канзас-Сіті в складі української делегації, яка зустрілася зі своїми американськими колегами та обмінялася знаннями та ідеями щодо боротьби з дезінформацією. Особливо важливим та змістовним був гостинний прийом делегації в «Українському домі» (м. Вашингтон), організований послом України в США Оксаною Маркаровою.

Після короткого перебування в столиці США українські делегати вирушили до Канзас-Сіті, де мали численні зустрічі в різних організаціях, як-от: телебачення Channel 4 WDAF-TV, Департамент комунікації та журналістики UMKC, сайт Kansas Reflector, радіо KCUR. Українці також узяли участь у круглому столі з медіаграмотності, поспілкувалися зі студентами Академії Святої Терези та зустрілися з персоналом конгресмена Клівера.

Упродовж тижня учасники програми обговорювали такі теми: викладання медіаграмотності в американських школах; функціонування журналістських організацій США та їхня боротьба з дезінформацією; джерела, які США використовують для отримання новин про Україну; поширена дезінформація про Україну; російсько-українська війна та як західним ЗМІ об’єктивно її висвітлювати.

Українські делегати постійно повторювали громаді та своїм колегам у Канзас-Сіті: «Пройшло два роки, і це природно, що західний світ втрачає інтерес до нашої війни. Але для тих із нас, хто перебуває під прямою загрозою знищення, не залишається нічого іншого, як поділитися своєю трагічною історією. Ми дуже дякуємо американцям за розуміння та сподіваємося на вашу постійну підтримку. Будь ласка, не забувайте про Україну».

Підсумком перебування української делегації в США стала зустріч із представниками громади м. Канзас-Сіті. У цій події взяла участь понад сотня представників громадських організацій, університетських викладачів, приймаючих сімей, політиків і представників влади. Ця зустріч стала прикладом налагодження нових зв’язків та інтенсивного обміну інформацією, де всі мали можливість поспілкуватися з українськими гостями, які поділилися враженнями про роботу та досвід перебування у Канзас-Сіті. Цікаво, що захід відбувся в клубі Meadowbrook у Прері-Віллідж – місті-побратимі м. Долина (Україна).

Програма «Відкритий світ», яку фінансує Конгрес, працює в Україні з 2003 року і має вже 4300 учасників. З 2014 року основним завданням програми є допомога Україні в підтримці громадських лідерів та ветеранів, що служать потребам українського суспільства під час жахливої війни, яку розв’язала Росія.

Реклама


15.02.2024 809
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2040
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1888
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1885
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5611 49
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2180 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1538

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

786

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

851

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1065

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1031
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1803
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3712
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10308
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26200
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10222 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7750
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

927
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

280
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

315
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

411
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1311
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

916