Військовозобов’язані чоловіки на Прикарпатті повинні звернутись до територіального центру комплектування та соціальної підтримки

Кожен військовозобов’язаний чоловік повинен звернутись до територіального центру комплектування та соціальної підтримки, незалежно від отримання повістки, щоб уточнити військово-облікові дані.

Про це повідомили в Івано-Франківському центрі комплектування та соціальної підтримки, передає Фіртка.

Так, військовозобов’язаним громадянам, віком від 18 до 60 років, на час дії воєнного стану потрібно постійно мати при собі документи, що посвідчують особу і військово-облікові документи та на вимогу надавати їх для перевірки уповноваженим особам спільних патрулів.

Військовозобов’язані чоловіки, які прибули в Івано-Франківську область для проживання з інших регіонів, повинні невідкладно звернутись до територіального центру комплектування та соціальної підтримки, щоб стати на військовий облік.

Серед військовозобов’язаних, як прикарпатців, так і внутрішньо переміщених чоловіків є чимало тих, хто порушує вимоги законодавства про військову службу та військовий обов’язок. Відтак, військовослужбовцям ТЦК та СП доводиться проводити додаткові заходи з оповіщення, зокрема і в громадських місцях, та особисто нагадувати таким особам про їх обов’язок.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Рідні на війні: як підтримати себе, дитину та тих, хто боронить Україну

«Вижив — винний»: що таке синдром вцілілого та як не картати себе за те, що ти у безпеці

Війна: що варто знати про мобілізацію чоловіків та жінок


Коментарі (1)

Наче знаю як правильно 2022.12.30, 16:05

Не забагато "повинні" прикарпатці?

Це так себе стрибки виправдовують ось уже 10-й місяць за безкінечний вилов на вулицях чоловіків (а планували з столиці і жінок)?

Щось ні в київських новинах ні в львівських немає зараз аналогічного заклику: мабуть вони неповинні.

Цікаво як один з Лугандону, де 90% його земляків за 8-м років не пішли ні воювати ні партизанити знайшов собі послушних стрибків, які за премію можуть і розстрілювати.

Дітям наочний експеримент як відбувався голодомор і голокост. Одного чужака призначали і він місцевими стрибками знаходив схований хліб, чи хто єврєй, а хто ні, бо чужі хотіли та добре не знали де шукати.

Так само Портнову списки для розстрілу і фільтраційних лагерів збирали місцеві чиновники в Україні.

Цілі у війні у нас може й співпадають з ценьральною владою і олігархами, які хочуть зберегти своє, але у засобах ні - бодля них схоже західна витратний регіон ресурс з людьми і не більше і яких не шкода. Як Москві донецьких чи бурятів з зеками.

Весь час не давали Франківській області піднятись. В 2000 році штучно зарплату знижали. Вижили заробітчанством. Так і зараз не збираються допускати і тим більше політичної ваги людей, які виявились правими. "Затрахати", економічно шкодити - перетворити регіон на беперспективний депресняк. Біля Франківщини Європа, є промисловість, освічені люди, дальше від бойових дій. І як використовується? Що ми бачимо? Наче це по нам кожен день стріляють. Все це штучно.

Це також наука голосувати за своїх, а не за Порошенка чи Зеленського.

Бо наче і є голова ОВА Світлана Оніщук. Симпатична, повідомляє про тривогу, пункти допомоги допомагає організовувати. Але щоб в конфлікт з лугандонсько-донецькими воєнкомами чи розподільниками бюджету - вона не до того. Так само і Шмигаль. Що скажуть те й роблять без своє думки і ініціативи, без жодних амбіцій.

Голова ОВА Львівської області Козицький он спробував проти Гетманцева за хабарних митників, так його ж і винуватим "покривачем" зробили. І виступив проти лише коли про нього натякнули. До того теж робив все що скажуть колишні поросійські.

По суті мобілізації:

На Сході міста мільйонники в безпосередній близькості від фронту і загрози - добровольців у них має бути як у нас 24-го - сотні тис. Що аж одягти і озброїти нема чим. І звідси б більше йшло якби бачили що так це робиться, а не в машину чи на вулиці підловлюють повістку дати.

А зброї й справді... Мільйони патронів прислали з країн НАТО, пошили сотні тис форми там же. Схоже держава нічого не повинна взамін, крім зарплатні, яку може після використати, якщо інфляція на фантики не перетворить.

Якщо коротше: то забіг на довгу такими вічними виловлючими мобілізаціями не виграти, а війна через роки все одно закінчиться і комусь доведеться відповісти за "киплячиц чайник незадоволення і ненависті", бо не всі емігрують.

Здоровий глузд ніхто не відміняв, а ні то...

Хоча може ядерну скинуть наступного року і все ці дискусії не матимуть значення...

Ну його все нах.

 

16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

2436
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

1551 1
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

3633
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5401
03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

1663
01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

2049

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

127

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

169

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

397

Гостинність українців загальновідома. Особливо це відчувається на заході країни під час релігійних свят. Різноманіття традицій святкувань тісно переплітається із застіллям. Тому, до важливих релігійних свят готуються завчасно і ретельно.  

867
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

457
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

757
09.04.2025

Традиційно продаватимуть харчі — молочні вироби, м'ясні вироби, жива риба, курячі яйця, хлібобулочні вироби.

2453 1
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

472
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

852
10.04.2025

Прикарпатців запрошують на нічні чування з 12 на 13 квітня в Погінський монастир.  

4905
07.04.2025

Папа Римський Франциск у неділю, 6 квітня, вперше з'явився на публіці після того, як два тижні тому був виписаний з лікарні після лікування від двосторонньої пневмонії.  

722
16.04.2025

Це перша в історії країни експозиція, де на кожній писанці зображено герб одного з історичних регіонів України — від кожної області до великого державного герба.  

631
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

567
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

387
10.04.2025

Президент США Дональд Трамп пригрозив компанії Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) податком у 100%, якщо вона не створить виробництво на території США.  

709
05.04.2025

Президент США Дональд Трамп вважає помилкою введення Китаєм дзеркальних 34-відсоткових мит на весь імпорт зі Сполучених Штатів Америки з 10 квітня.  

871 2