Відома франківська письменниця презентувала одразу три нові книги (ФОТО)

Сьогодні, 7 жовтня, в Івано-Франківську відбулась презентація трьох нових книжок відомої письменниці Оксани Кузів.

Про це повідомляє кореспондентка Фіртки.

На презентацію зібралося чимало людей, які вперше за час введення карантину змогли наживо поспілкуватися з письменницею.

Авторка розповіла про свої новинки: прози "Мереживо долі" і "Мешти для Ганусі" та збірка поезії "Прозріння".

"За останній час у мене було багато презентацій, це було трохи важко. Але добре, що немає карантину.
"Мешти для Ганусі" я почала писати, ще коли видала книжку "Назови мене своєю". Я сказала про свої плани на телебаченні і після того "моя Гануся, була боса ще довгий час".

Інколи кажуть, що не можна розповідати про свої плани. Я ніколи себе не силую, що треба щось написати, тому ще досить довго не могла завершити її написання. Знайшла цей документ в архіві, перечитала все, як читач, і зрозуміла, що мені залишилось вже дуже мало до завершення. Коли я пишу мене завжди питають, чому так багато діалектів.

Я не знаю. Коли я пишу, я про це не думаю", - розповіла авторка.

У цій книжці є дві повісті: "Мешти для Ганусі" та "Московський сторожовик".

"Друга частина книги - це жива історія, яку я переробила фактично до невпізнаваності, щоб ніхто не зміг впізнати цю героїню. Коли я її вперше почула, то розповіла її чоловікові та синові, бо коли тебе щось болить, ти мусиш цим поділитися.

Цього року я взагалі не думала видавати жодної книжки прози, але видавець мене дуже просив. В книгу "Мереживо долі" увійшло 28 новел та оповідей", - додала Кузів.

Обкладинку для книги "Прозріння" та "Мешти для Ганусі" намалював син письменниці - Орест Кузів. Всі творіння письменниці у видавництві оформили під один стиль.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також: 

Фотогалерея


Коментарі ()

17.08.2022
Мар'яна Цимбалюк

Працівники історико-просвітницьких установ розповіли Фіртці, що наплив у їхні заклади був настільки великий, що часто музейники проводили екскурсії без перерви.

446
10.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки поспілкувалася зі Святославом Балакою, головою Асоціації інтервенційних онкологів України, який приїхав в Івано-Франківськ із Харкова. 

1922
04.08.2022
Тетяна Дармограй

Повномасштабне російське вторгнення майже повністю витіснило коронавірусну хворобу з інформаційного простору України. Проте, як констатують медики, українці продовжують хворіти та помирати через цю недугу.

1538
31.07.2022
Тіна Любчик

Про пережите внаслідок російського вторгнення журналістці Фіртки розповіла киянка, яка працює дитячою психологинею, Ксенія Дичко. У перші дні повномасштабної війни жінка переїхала із сім’єю до Івано-Франківська.

2764 4
28.07.2022
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки розпитала у психологині, як війна впливає на стосунки, як зберегти шлюб в умовах постійного стресу чи тривалої розлуки та чому сьогодні особливо важлива підтримка та щира розмова.  

1902
22.07.2022
Тетяна Дармограй

В Україні вже 144-й день триває повномасштабна війна. Через російську агресію процес загальної мобілізації продовжили до 23 серпня.

6036

На щастя, переважна більшість держав світу розуміє справжню ситуацію в російсько-українській війні. Хто на кого напав, хто обороняє по праву свою територію, і де тут світла й темна сторона. Але в міжнародному праві та відносинах самого розуміння мало.

241

Яблуневий чи Медовий Спас? Доволі, часто народні назви християнських свят відривають нас від суті та розуміння глибини свята. Яскравим прикладом цього є «Яблуневий Спас» та «Маковія», що це, про кого це?

316

Неодноразово доводилось зустрічатися з бабусями або жіночками в церкві, на невеликих парафіях різних конфесій, які знають все і навіть деколи більше за священника. А потім священники дивуються: «чому в храмі немає молоді?». А вони і не знали, що молодь не витримала прискіпливих зауважень «церковного менеджменту».  

342

Коли люди стикаються із Національною Хокейною Лігою, вони, в першу чергу, дивляться крізь призму інших турнірів та видів спорту. Наприклад, футбол й Англійська Прем’єр Ліга, Чемпіонат Світу чи Європи, Ліга Чемпіонів та інші. 

645
09.08.2022

Перш за все фахівець радить виключити із щоденного раціону жирну та смажену їжу.

501
30.07.2022

Літо – та пора року, коли потрібно їсти максимально корисні та насичені вітамінами продукти  

1254
27.07.2022

В літній період радять пити теплу воду, вона краще засвоюється організмом.  

1266
15.08.2022

В Івано-Франківську представники УПЦ Московського патріархату через суд намагаються повернути храм Різдва Христового, що на вулиці Довженка.

1106
11.08.2022

Для вирішення та недопущення різноманітних конфліктних ситуацій та непорозумінь, в Івано-Франківську створять Раду церков.  

370
09.08.2022

Після православ’я найбільше респондентів із Заходу України ідентифікували себе як греко-католиків (26%), протестантів та атеїстів (4%) і. Інші релігії та конфесії називалися рідше.  

462
05.06.2022

У Храмі Царя Христа (відомому, як церква на Майзлях) Святу літургію провів Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

4714
05.08.2022

Першого липня на п'ятому позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини за зверненням Міністерства культури та інформаційної політики України внесено елемент “Культура приготування українського б

651
15.08.2022

Президент Володимир Зеленський усунув начальників управлінь Служби безпеки України у трьох областях.

400
12.08.2022

На запитання, чи підтримують українці дії президента Володимира Зеленського, 59% відповіли, що рішуче підтримують та 32% — скоріше підтримують.  

299
11.08.2022

Рішення про подовження мобілізації ухвалює парламент.

401
09.08.2022

Президент Володимир Зеленський закликає країна Заходу заборонити в’їзд всім громадянам росії на тлі її агресії проти України.  

451