Відбулось розширене засідання Ради голів будинкових комітетів та ОСББ при міському голові

Вчора, 7 лютого, відбулося розширене засідання Ради голів будинкових комітетів та ОСББ при міському голові. На засіданні Ради розглянуто ряд питань, які зацікавили органи самоорганізації населення.

Про електронну версію нарахування та оплати комунальних послуг, наданих мешканцям міста Івано-Франківська, доповідав директор ССБ «Сервіс-електронікс» С.Січний, який розповів про програму обліку та механізми оплати комунальних послуг з використанням програмного забезпечення ССБ «Сервіс-електронікс».

Про роботу Ради голів будинкових комітетів та ОСББ при міському голові за 2010 рік поінформувала голова Ради Г.Гринюк.

З пропозиціями щодо обрання та затвердження нового складу Ради голів будинкових комітетів та ОСББ при міському голові виступив заступник голови Ради М.Жураківський. Під час обговорення цього питання запропоновано новий склад Ради, з якого вивели тих представників будинкових комітетів, яким не було надано повноваження згідно з статтею 14 Закону України «Про органи самоорганізації населення», та введено керівників будинкових комітетів та ОСББ, які продовжили свої повноваження та беруть активну участь у вирішенні проблемних питань своїх будинків.

Також обговорювалось питання плану роботи Ради голів будинкових комітетів та ОСББ при міському голові на 2011 рік. Заступник голови Ради О.Бачинська надала інформацію щодо подальшої співпраці Ради з виконавчим комітетом міської ради, також були враховані пропозиції управління організаційно-інформаційної роботи та контролю виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради і пропозиції учасників розширеного засідання Ради голів будинкових комітетів та ОСББ. Зокрема, обговорювались пропозиції щодо зустрічі Ради голів будинкових комітетів та ОСББ з заступником міського голови М.Саєвичем та участі Ради у обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Члени ради голів будинкових комітетів та ОСББ, обравши новий склад Ради, погодили кандидатури керівництва Ради:

- головою Ради обрано - Ольгу Бачинську (голова будинкового комітету на вул.Вовчинецька,198б);

- заступником голови Ради – Михайла Жураківського (голова ОСББ «Сучасне життя»);

- заступником голови Ради – Олену Турусову (голова будинкового комітету на вул.С.Бандери,12);

- секретарем Ради – Богдана Пителя (головний спеціаліст управління організаційно-інформаційної роботи та контролю МВК).

До складу Ради також увійшли голова ЖБК №13 та голова квартального комітету приватного сектору мікрорайону «Пасічна».

 

 

13


08.02.2011 2109 0
Коментарі (0)

15.10.2021
Христина Савчин

Журналісти Фіртки вирішили піти в рейд з працівниками Комунального підприємства «Муніципальна інспекція «Добродій», щоб поглянути, як проходить звичайний день інспекторів, та які порушення найбільш популярні у місті.  

361
14.10.2021
Сергій Білий

Його шлях на фронт пролягав через осмислення, сумніви і навіть страждання. Адже на тій війні загинув його рідний брат і це наклало свій відбиток на ставлення рідних до обраного ним шляху.

693
13.10.2021
Тетяна Дармограй

Фіртка пояснює, чому «День захисників і захисниць України» – це про оборону, а не гендер, кого доречно вітати та як найкраще це зробити.  

1112
12.10.2021
Тіна Любчик

Наскільки українське суспільство володіє темою визвольної боротьби та наскільки вона є актуальною сьогодні, - про це Фіртка поспілкувалася з Ярославом Коретчуком, директором Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери.

953
12.10.2021
Іван Муканик

У зв'язку з тим, що державне свято День захисників та захисниць України, припадає на четвер Уряд ухвалив рішення п'ятницю, 15 жовтня теж зробити вихідним днем, а відпрацювання цього дня перенести на наступну суботу, 23 жовтня. Тобто, найближчими днями багатьох українців очікує подовжений вікенд у вигляді чотирьох вихідних днів. Фіртка дослідила, куди можна сходити та що відвідати у ці дні на Прикарпатті.

663
09.10.2021
Сергій Білий

Відповідно до законодавчих новацій систему територіальної оборони та підрозділи ТрО буде виведено з відання територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (колишніх обласних, районних та міських військових комісаріатів). Натомість створюється окрема вертикаль, яка підпорядковуватиметься командуванню територіальної оборони.

1178

Українська Повстанська Армія нині - це ми всі - правдиві патріоти України, незалежно від партійно - політичної приналежності. Всі для кого понад усе Україна, а не " корито ". Хто не за зрадників, холуїв і пристосуванців, а за Коновальця, Бандеру й Шухевича, за Бога і Україну та українців.  

450

То була епоха безкінечної студентської смути та оптимізму. При чому те і те існувало паралельно і, якщо бути до кінця чесним, то одне-одному абсолютно не заважало. У повітрі густо пахло революцією, духами студенток і їх губними помадами. А в гуртожитках і «на хатах» студентська молодь затирала головки тодішніх касетників (були за сивої давнини такі девайси) піснями «Бютифул Карпати», «Ми помрем не в Парижі» та «Франсуа».

855

Спочатку був Ян Флемінг. І він народив Джеймса Бонда. «Сер Джеймс Бонд» - Представлявся він майже 60 років з екранів більше ніж на 80-ти мовах.

1091

Засипана капуста у Галичині ніколи не була просто стравою. Або, як тут ще люблять казати, їдженням. Такий наїдок готували на свята або для певної події. Засипану капусту можна сміливо називати ритуальною стравою.

3105 1
11.10.2021

Напередодні зими чимало господинь заморожують сезонні овочі та фрукти, щоб завжди мати під рукою необхідні інгредієнти для приготування страв, а особливо десертів. І якщо деякі продукти та після заморозки не втрачають свій звичний смак і вітаміни, як, наприклад, малина або полуниця, то інші, навпаки, стають непридатними до вживання. 

670
29.07.2021

Що краще: консервувати, сушити чи морозити? Відповідь на це питання залежить від типу й кількості сировини та ваших ресурсів, як-от часу, грошей, та місця в морозилці та коморі.

9922
18.06.2021

В Україні, за останні 12 місяців кількість пошукових запитів українських користувачів зі словом "рецепт" зросла на 29%.

14858
04.10.2021

Розпочалася зустріч із Божественної Літургії, яку очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин у співслужінні ректора семінарії прот. Олексія Данилюка та численного духовенства.    

1505
19.07.2021

Предстоятель Православної церкви України Блаженніший Епіфаній освятив розписи кафедрального собору Преображення Господнього Коломийської єпархії.

10668
05.05.2021

У третій день Великодніх свят Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин завітав на парафію святого Апостола Юди Тадея, що в Івано-Франківську, на вул. Стуса, 29.  

19639
03.05.2021

Поливаний понеділок у 2021 році відзначають 3 травня, на другий день після Великодня.  

20042
12.10.2021

Місія "Карпатського гірського міжнародного кінофестивалю (CMIFF)" – привернути увагу до збереження Карпатських гір та популяризувати край, який має неймовірний потенціал для кіновиробництва.

497
10.10.2021

За результатами поіменного голосування про призначення Руслана Стефанчука новим спікером Верховної Ради лише один народний депутат виходець з Прикарпаття утримався, решта народних депутатів проголосували "за".

665
03.10.2021

Другого жовтня керівництво фракції передало народним депутатам бланки для збирання підписів під коллективною ініціативою про відкликання Голови Верховної Ради України з займаної посади, а вже станом на 17.30 годину суботи під ініціативою зібрали понад 150 підписів народних обранців.

1540
23.09.2021

Законопроєкт № 5599, внесений на розгляд парламенту Президентом України, підтримали 279 народних обранців з 379 зареєстрованих у сесійній залі.

2878
25.08.2021

У столиці правоохоронці затримали чоловіка, який облив зеленкою Петра Порошенка, п’ятого Президента України.

7387 4