«Виборці депутатів» чи навпаки. Як Alexander Zaslavskiy намагається заставити працювати свого депутата Романа Кіманчука

 

Вчора на своїй сторінці у мережі Фейсбук відома івано-франківська журналістка Таня Соболик розмістила цікаве повідомлення.

 

Зацитуємо його дослівно: «Батареї зимні. В хаті холодіна. Мій депутат по округу - Роман Онуфріїв (голова фракції ВО «Свобода» в Івано-Франківській міській раді – «Фіртка»).. Як думаєте, якщо я у під"їзді вивішу його мобільний телефон, щоб люди звернулися до депутата, допоможе?».

 

Сьогодні на сесії Івано-Франківської міської ради Т. Соболик повідомила журналіста «Фіртки», що вона звернулася до Романа Онуфріїва ще в понеділок. Тоді він відповів, що вирішення цієї проблеми «не входить в його повноваження». А після того, як вона про відсутність тепла в своєму помешканні розмістила інформацію на сторінці в Фейсбуці, то Р. Онуфріїв змінив свою думку і запевнив, що буде постійно нагадувати керівнику "Теплокомуненерго" Р. Гайді про цю проблему, пки вона не буде вирішена.

 

А тим часом повідомлення Т. Соболик почали жваво обговорювати інші «мешканці» «Фейсбуку». Як завжди з’явилося багато «порадників» - хтось рекомендує спати в спальному мішку, хтось опалюватися газом або електрикою… Є й рекомендації по підбору електрокалориферів і т.п.

 

А користувач, Alexander Zaslavskiy, що проживає в будинку по вул. Бандери, 62, маючи ту саму проблему з опаленням квартири (точніше його відсутністю) намагався зателефонувати «своєму» депутатові, також звичайно «свободівцю», - Роману Кіманчуку. Той взяв трубку, обіцяв за пів години віддзвонитися, але…, певно, «забув». Тоді, через 4 години, Alexander Zaslavskiy спробував задзвонити повторно, але депутат на цей раз вже не відповів. Тоді Alexander Zaslavskiy проявив «військову смекалку»)) і зателефонував з іншого номера. Депутат знов «уважно» вислухав проблему виборця і знову пообіцяв зателефонувати через пів години… І… звичайно ж… не зателефонував. Тоді Alexander Zaslavskiy в кожні двері свого будинку розклав повідомлення наступного змісту:

 

А от користувач Igor Yevgenovich Tkach поставив свій діагноз депутатам та чиновникам загалом, та «свободівцям» зокрема: «Шкода, але тепло в наших оселях - не перша справа, котрою зайняті муніципальні функціонери. Головне - Бандера, що не ясно?...», на що Таня Соболик відповіла: «Та ясно це все…»


20.10.2011 1053 19
Коментарі (19)

Ясно 2011.10.20, 16:15
Ну то якщо все так ясно і зокрема Тані Соболик, то чому від неї користі суспільству так само як і від "Бандери в лозунгах"??? Погано, що свободівці такі сякі, але погано і те що тон в суспільстві задають ті хто насправді нічого не робить зате йому все "ясно" бо ж вони великі специ по ля-ля і "фейсбуках", погано так само, що мешканці не знають куди їм звертатися по суті для початку. Я б відразу подзвонив Вишиванюку чи Януковичу, це була б крутіша сенсація. А свободівцям не завадило б бути уважнішими до таких речей, бо це і їхня відповідальність також.
Туркові Ясному 2011.10.20, 16:21
Таня Соболик - журналіст. Вона не влада. Її робота - говорити, помічати проблеми і говорити про них вголос. Що вона і робить дуже навіть не погано. Мова йде не про Вишиванюка з Януковичем і не про сесацію, а про цих недолугих депутатів, які на виборах верещать що все порішають, а зараз блеють, що те що вони самі обіцяли "не входить в їх компетенцію". Алеот хабарі брати наші юні свободівці навчилися дуже швидко. Ясно тобі "Ясному"? Овца свободівська тупорила.
аноніму 2011.10.20, 16:32
Поки що верещиш ти ну і "компетентні у всьому" журналісти. Так, що хто тупорилий і овца це ще питання і дивлюсь я на нього як на маленьке пиво :)))))))))))))))
Jozef 2011.10.20, 16:32
Не перша ситуація з "свободівцями".Цікаво чия це справа якщо не Онуфрєїва,не Кіменчука і не інших "побратимів",що тепер у Краї уособлюють собою нашу владу. Якого хріна Ви ту владу взяли?,щоб відмахуватись від людей,як від надоїдливих мух?, чи може нищити прапори інших дегенератів (Наша Україна та Партія Регіонів)?,чи може не пускати інших нєгідників пограти у волейбол на Яворині?
Влада 2011.10.20, 16:41
Проблема в тому, що утворення типу облради, міські ради і т.д. це по суті не влада, які повноваження і можливості - такий і "спрос". Відповідно за визначенням анонімного умніка "туп-илі овци" обирають собі "туп-илих свободівців", слухають "туп-илих глашатаїв" , а як правильно одному Богу відомо.
a 2011.10.20, 23:38
Скажіть мені чого ця ціла Т.Соболик не говорить нічого про Фронт Змін чи його в міській раді немає. Ну ясно як вона буде їх обсирати А цікво чи написала вона би про депутата який переміг на вул.Пулюя вул.берегова та ін. вулиці в даному районі Басараба. Що ні слова про виконану роботу Фронту Змін.
жовта преса 2011.10.21, 08:49
"Журналісту" Соболик не завадило б згадати про слово "об"єктивність" якщо забула то для цього є тлумачний словник. Дешеві "сенсації" у фейсбуці викладені тут, так само не додають честі і Фіртці, бо як виявляється можна бачити ситуацію не далі ніж кінчик свого носа, та ще й міняти те що написав спочатку, що вже було неодноразово в залежності як розвиваються "гарячі дебати". Пані Соболик можна ж було звернутися, для початку, до диспетчера Теплокомуненерго чи навіть до ЖЕО, думаю статус журналіста допоміг би в цьому, але....дешева "бомба" це набагато крутіше ніж рядова життєва ситуація. Журналіст не може бути істериком по суті, в даній ситуації все навпаки.
Свобода лайно 2011.10.21, 09:58
Вівцям тупорилим, свободофілам. Стаття не про Таню Соболик, а про те, що ці юні депутати-піараси аморальні, дрібні і брехливі. Казав що передзвонить через пів години, а сам потім тупо трубку не бере. Ясно, що він тепла не дасть, і зрозуміло, що це дійсно не його повноваження - давати тепло. Але, "ДРІБНА БРЕХНЯ ПОРОДЖУЄ ВЕЛИКУ НЕДОВІРУ". А Тані Соболик - респект, - вона якраз свою роботу робмить добре, якщо викликає таку реакцію цих овець тупорилих.
Факт 2011.10.21, 10:16
Насправді жовті дешеві спітчі проджують ілюзію правди, а вірніше її пошук. Якщо такі речі у суспільстві називаються доброю роботою, то воно приречене і далі жити в злиднях та ілюзіях, бо доброю роботою є вирощування хліба або працювати в шахті до прикладу, а те що робить пані журналіст не що інше як брудна писанина, дєшовка одним словом. Імбіцили це їдять і думають, що якщо хтось має іншу думку то він свободівець або їх прихильник. :)))))))))))))))))
Фактові 2011.10.21, 10:31
Є факт, що депутат двічі ЗБРЕХАВ своєму виборцю. Двічі пообіцяв "розібратися і зателефонувати" і ЗБРЕХАВ. От поки в нас будуть такі дрібні брехуни-депутати і такі "Факти"-коментатори, які звинувачують не цих негідників, а тих хто про це посмів сказати в голос - доти ми і будемо "далі жити в злиднях та ілюзіях". Свободівці багато обіцяли - подивіться їх агітки річної давності, а зараз тупо навчилися "дрібній" корупції і дрібному самопіару (як на розмальовці трьох каналізаційних люків, або прес-конференціям в тролейбусах).
Іван 2011.10.21, 10:37
Мені здається, що фіртка як "агенція новин" трохи заганяється. Замість того, щоб власне писати новини для простих читачів, вельмишановний ОМГ (шеф фіртки) виносить назовні міжжурналістські "тьорки" та якісь власні емоції. По-друге, дайте хоч одне посилання на цих користувачів, згаданих у матеріалі. Де ви то взяли? Які підтвердження? Чи у нас тепер фейсбук став офіційним незаперечним джерелом інформації? У вас рівень довіри може трохи вищий, ніж до президента Яника. Не будьте такими неадекватами, фіртка, бо смішно.
Дурна розмова 2011.10.21, 10:39
Справді дурне сперечання коментаторів перемішане брудними образами, а кому це вигідно і кому це дає поле для діяльності? Думайте і робіть висновки.
Мар'яна 2011.10.21, 10:41
Фіртка - МОЛОДЦІ!!!!!!!!!!!!!! Крім вас нікого немає! Решта - роботи. Не слухайте ІванІв. Так тримати!
З американського фільму "Т 2011.10.21, 10:55
"Я можу роздобути для вас будь-яку новину – хоч велику, хоч маленьку, а якщо немає ніяких новин, я вийду на вулицю і вкушу собаку."
Правдун 2011.10.21, 11:15
Свобода - не всі виродки. Там є і дійсно нормальні люди. Той же Онуфріїв. Але до рейтингових проектів завжди прилипає всіляке. Як гімно до капців.
Ха-ха 2011.10.21, 17:36
Деякі коментатори тут справді вважають, що у всіх бідах наших винні "Фіртка" і Т. Соболик (тобто журналісти)? А депутати-кіманчуки - оббріхані журналюгами "високоморальні, доброчинні і духовнобагаті лідери нашого суспільства"?
Упир 2011.10.21, 14:10
Вся проблема у психології. Все стане краще коли політики та чиновники почнуть їздити на ланосах, а парламент взагалі ліквідують як орган який є символом безвідповідальності. Треба щоб змінився менталітет із скіфського тобто любові до позолочених блискіток на античний
JIJ 2011.10.21, 17:46
ВСІ політики потрапляють до пекла: http://www.firtka.if.ua/?action=show&id=11623 Ну і журналісти - майже всі.)))))))))
Nen 2011.10.23, 03:08
Досить терти, журналюги! Навчились би перше прізвище чоловіка без помилок писати! 5 уродів-невдах минулих виборів пописуються тут, серуть на Свободу і на все, що під тему попало. Задовбали, придурки.
02.02.2023
Тетяна Дармограй

Фіртка зібрала актуальну інформацію про правила вручення повісток під час воєнного стану та відповіді на розповсюджені запитання.

1325
24.01.2023
Тетяна Дармограй

Втеча з дому — це найчастіше протест дитини. Згідно зі статистикою, лише у 2022 році на Прикарпатті розшукували понад 180 дітей. На щастя, правоохоронці усіх знайшли та повернули батькам. 

853
16.01.2023
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки розпитала в отця Йосафата Бойка, настоятеля парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, як зберегти подружній союз, що символізує собою таїнство вінчання та як жити в сім’ї згідно з Божими заповідями.

6016
06.01.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поспілкувалась з лікаркою-терапевтом, дієтологинею Тетяною Чевалюк та дізналась, як не переїдати під час святкових застіль, як харчуватись людям, які дотримувались посту та чим допомогти організму після свят.  

1567
03.01.2023
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає, які обов’язки у призовників, військовозобов’язаних і резервістів та що нового передбачає порядок.  

5964
30.12.2022
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки дізналась, як новини впливають на людину, її стан та емоції та як в сьогоденні читати новини без шкоди для психічного здоров'я.

1728

Якби усіх людей, що беруть участь у дискусіях  в соцмережах, які розгорнулися довкола Почаївського монастиря, зібрати разом, то ними можна було б  легко заповнити центральний собор обителі та й весь  монастир до зовнішніх мурів.  

371

Потенціал енергетичних запасів і підземних сховищ газу України для забезпечення надійного резервного джерела природного газу для країн Європи, включно з Великобританією. Розкриття потенціалу Лондона, як світової фінтех-столиці, для сприяння широкомасштабним інвестиційним проєктам у цій сфері та створення мережевої платформи для співпраці та процвітання компаній в Україні та Великобританії.

1038

Нова українська школа стартувала влітку 2016 року з розробки й затвердження Державного стандарту початкової освіти та Державного стандарту базової освіти. "Зображення" бажаного випускника НУШ: особистість, патріот та інноватор. Задля досягнення поставлених завдань освіта має стати інклюзивною та компетентнісно орієнтованою.

1342

Через безліч фільмів та подорожей ми познайомилися з так званим «європейським» або «американським» Різдвом, де поміж красивих гірлянд не видно жодної згадки про Христа. Різдво Христове без Христа! 

1343
31.01.2023

Найулюбленішою стравою українців вважається червоний борщ. Готують його часто із засмажкою, різними овочами та м'ясом. Однак є такі інгредієнти, які можуть лише зіпсувати смак страви.  

299
25.01.2023

Всім відома фраза "краще не їсти після шести вечора". Багато людей дотримуються цього правила, особливо, коли намагаються схуднути. Але чи може сон натщесерце погано вплинути на самопочуття? Читайте, чи можна лягати спати голодним.  

516
20.01.2023

Пропонуємо підбірку продуктів, які допоможуть зберегти здоров'я у таких несприятливих для організму погодних умовах та зміцнити імунітет.

712
31.01.2023

Якщо люди вільного стану одружилися цивільно, і в них не було раніше іншого вінчання, то щоб вони могли іти до сповіді та до причастя — мають повінчатися.

276
24.01.2023

Коли подружжя переживає кризові моменти у сім’ї – слід прийти на розмову чи то до священника, чи до духівника, чи хорошого психолога, оскільки є різні ситуації й відповідно різні ділянки компетенції.

435
18.01.2023

19 січня за юліанським календарем українці святкують Водохреще. Цього дня є безліч різних традицій, безпосередньо пов'язаних з водою.

751
10.01.2023

Спільної комісії Української греко-католицької церкви та Православної церкви України, яка працюватиме над реформою церковного календаря, поки немає, але будь-які рішення церкви ухвалюватимуть спільно.  

1245
04.02.2023

Сьогодні працюють над оформленням необхідних документів та зйомкою відеофільму, який продемонструють згодом.

60
04.02.2023

Сили безпеки і оборони України продовжують посилюватися. Так, в МВС почали формувати штурмові бригади «Гвардія наступу».  

100
31.01.2023

Президент Хорватії Зоран Міланович заявив, що виступає проти передачі зброї Україні західними союзниками, а також висловив переконання в тому, що окупований Росією Крим ніколи не повернеться до складу України.  

237
25.01.2023

Президент Володимир Зеленський подякував лідерам Німеччини й США за рішення надати Україні танки Leopard 2 і M1 Abrams, зазначивши, що провідне значення тепер має їхня кількість та швидкість постачання.  

408
20.01.2023

Голова грузинської провладної партії виступив за відновлення прямого авіасполучення між Тбілісі та москвою.  

640