«Виборці депутатів» чи навпаки. Як Alexander Zaslavskiy намагається заставити працювати свого депутата Романа Кіманчука

 

Вчора на своїй сторінці у мережі Фейсбук відома івано-франківська журналістка Таня Соболик розмістила цікаве повідомлення.

 

Зацитуємо його дослівно: «Батареї зимні. В хаті холодіна. Мій депутат по округу - Роман Онуфріїв (голова фракції ВО «Свобода» в Івано-Франківській міській раді – «Фіртка»).. Як думаєте, якщо я у під"їзді вивішу його мобільний телефон, щоб люди звернулися до депутата, допоможе?».

 

Сьогодні на сесії Івано-Франківської міської ради Т. Соболик повідомила журналіста «Фіртки», що вона звернулася до Романа Онуфріїва ще в понеділок. Тоді він відповів, що вирішення цієї проблеми «не входить в його повноваження». А після того, як вона про відсутність тепла в своєму помешканні розмістила інформацію на сторінці в Фейсбуці, то Р. Онуфріїв змінив свою думку і запевнив, що буде постійно нагадувати керівнику "Теплокомуненерго" Р. Гайді про цю проблему, пки вона не буде вирішена.

 

А тим часом повідомлення Т. Соболик почали жваво обговорювати інші «мешканці» «Фейсбуку». Як завжди з’явилося багато «порадників» - хтось рекомендує спати в спальному мішку, хтось опалюватися газом або електрикою… Є й рекомендації по підбору електрокалориферів і т.п.

 

А користувач, Alexander Zaslavskiy, що проживає в будинку по вул. Бандери, 62, маючи ту саму проблему з опаленням квартири (точніше його відсутністю) намагався зателефонувати «своєму» депутатові, також звичайно «свободівцю», - Роману Кіманчуку. Той взяв трубку, обіцяв за пів години віддзвонитися, але…, певно, «забув». Тоді, через 4 години, Alexander Zaslavskiy спробував задзвонити повторно, але депутат на цей раз вже не відповів. Тоді Alexander Zaslavskiy проявив «військову смекалку»)) і зателефонував з іншого номера. Депутат знов «уважно» вислухав проблему виборця і знову пообіцяв зателефонувати через пів години… І… звичайно ж… не зателефонував. Тоді Alexander Zaslavskiy в кожні двері свого будинку розклав повідомлення наступного змісту:

 

А от користувач Igor Yevgenovich Tkach поставив свій діагноз депутатам та чиновникам загалом, та «свободівцям» зокрема: «Шкода, але тепло в наших оселях - не перша справа, котрою зайняті муніципальні функціонери. Головне - Бандера, що не ясно?...», на що Таня Соболик відповіла: «Та ясно це все…»


20.10.2011 1285 19
Коментарі (19)

Ясно 2011.10.20, 16:15
Ну то якщо все так ясно і зокрема Тані Соболик, то чому від неї користі суспільству так само як і від "Бандери в лозунгах"??? Погано, що свободівці такі сякі, але погано і те що тон в суспільстві задають ті хто насправді нічого не робить зате йому все "ясно" бо ж вони великі специ по ля-ля і "фейсбуках", погано так само, що мешканці не знають куди їм звертатися по суті для початку. Я б відразу подзвонив Вишиванюку чи Януковичу, це була б крутіша сенсація. А свободівцям не завадило б бути уважнішими до таких речей, бо це і їхня відповідальність також.
Туркові Ясному 2011.10.20, 16:21
Таня Соболик - журналіст. Вона не влада. Її робота - говорити, помічати проблеми і говорити про них вголос. Що вона і робить дуже навіть не погано. Мова йде не про Вишиванюка з Януковичем і не про сесацію, а про цих недолугих депутатів, які на виборах верещать що все порішають, а зараз блеють, що те що вони самі обіцяли "не входить в їх компетенцію". Алеот хабарі брати наші юні свободівці навчилися дуже швидко. Ясно тобі "Ясному"? Овца свободівська тупорила.
аноніму 2011.10.20, 16:32
Поки що верещиш ти ну і "компетентні у всьому" журналісти. Так, що хто тупорилий і овца це ще питання і дивлюсь я на нього як на маленьке пиво :)))))))))))))))
Jozef 2011.10.20, 16:32
Не перша ситуація з "свободівцями".Цікаво чия це справа якщо не Онуфрєїва,не Кіменчука і не інших "побратимів",що тепер у Краї уособлюють собою нашу владу. Якого хріна Ви ту владу взяли?,щоб відмахуватись від людей,як від надоїдливих мух?, чи може нищити прапори інших дегенератів (Наша Україна та Партія Регіонів)?,чи може не пускати інших нєгідників пограти у волейбол на Яворині?
Влада 2011.10.20, 16:41
Проблема в тому, що утворення типу облради, міські ради і т.д. це по суті не влада, які повноваження і можливості - такий і "спрос". Відповідно за визначенням анонімного умніка "туп-илі овци" обирають собі "туп-илих свободівців", слухають "туп-илих глашатаїв" , а як правильно одному Богу відомо.
a 2011.10.20, 23:38
Скажіть мені чого ця ціла Т.Соболик не говорить нічого про Фронт Змін чи його в міській раді немає. Ну ясно як вона буде їх обсирати А цікво чи написала вона би про депутата який переміг на вул.Пулюя вул.берегова та ін. вулиці в даному районі Басараба. Що ні слова про виконану роботу Фронту Змін.
жовта преса 2011.10.21, 08:49
"Журналісту" Соболик не завадило б згадати про слово "об"єктивність" якщо забула то для цього є тлумачний словник. Дешеві "сенсації" у фейсбуці викладені тут, так само не додають честі і Фіртці, бо як виявляється можна бачити ситуацію не далі ніж кінчик свого носа, та ще й міняти те що написав спочатку, що вже було неодноразово в залежності як розвиваються "гарячі дебати". Пані Соболик можна ж було звернутися, для початку, до диспетчера Теплокомуненерго чи навіть до ЖЕО, думаю статус журналіста допоміг би в цьому, але....дешева "бомба" це набагато крутіше ніж рядова життєва ситуація. Журналіст не може бути істериком по суті, в даній ситуації все навпаки.
Свобода лайно 2011.10.21, 09:58
Вівцям тупорилим, свободофілам. Стаття не про Таню Соболик, а про те, що ці юні депутати-піараси аморальні, дрібні і брехливі. Казав що передзвонить через пів години, а сам потім тупо трубку не бере. Ясно, що він тепла не дасть, і зрозуміло, що це дійсно не його повноваження - давати тепло. Але, "ДРІБНА БРЕХНЯ ПОРОДЖУЄ ВЕЛИКУ НЕДОВІРУ". А Тані Соболик - респект, - вона якраз свою роботу робмить добре, якщо викликає таку реакцію цих овець тупорилих.
Факт 2011.10.21, 10:16
Насправді жовті дешеві спітчі проджують ілюзію правди, а вірніше її пошук. Якщо такі речі у суспільстві називаються доброю роботою, то воно приречене і далі жити в злиднях та ілюзіях, бо доброю роботою є вирощування хліба або працювати в шахті до прикладу, а те що робить пані журналіст не що інше як брудна писанина, дєшовка одним словом. Імбіцили це їдять і думають, що якщо хтось має іншу думку то він свободівець або їх прихильник. :)))))))))))))))))
Фактові 2011.10.21, 10:31
Є факт, що депутат двічі ЗБРЕХАВ своєму виборцю. Двічі пообіцяв "розібратися і зателефонувати" і ЗБРЕХАВ. От поки в нас будуть такі дрібні брехуни-депутати і такі "Факти"-коментатори, які звинувачують не цих негідників, а тих хто про це посмів сказати в голос - доти ми і будемо "далі жити в злиднях та ілюзіях". Свободівці багато обіцяли - подивіться їх агітки річної давності, а зараз тупо навчилися "дрібній" корупції і дрібному самопіару (як на розмальовці трьох каналізаційних люків, або прес-конференціям в тролейбусах).
Іван 2011.10.21, 10:37
Мені здається, що фіртка як "агенція новин" трохи заганяється. Замість того, щоб власне писати новини для простих читачів, вельмишановний ОМГ (шеф фіртки) виносить назовні міжжурналістські "тьорки" та якісь власні емоції. По-друге, дайте хоч одне посилання на цих користувачів, згаданих у матеріалі. Де ви то взяли? Які підтвердження? Чи у нас тепер фейсбук став офіційним незаперечним джерелом інформації? У вас рівень довіри може трохи вищий, ніж до президента Яника. Не будьте такими неадекватами, фіртка, бо смішно.
Дурна розмова 2011.10.21, 10:39
Справді дурне сперечання коментаторів перемішане брудними образами, а кому це вигідно і кому це дає поле для діяльності? Думайте і робіть висновки.
Мар'яна 2011.10.21, 10:41
Фіртка - МОЛОДЦІ!!!!!!!!!!!!!! Крім вас нікого немає! Решта - роботи. Не слухайте ІванІв. Так тримати!
З американського фільму "Т 2011.10.21, 10:55
"Я можу роздобути для вас будь-яку новину – хоч велику, хоч маленьку, а якщо немає ніяких новин, я вийду на вулицю і вкушу собаку."
Правдун 2011.10.21, 11:15
Свобода - не всі виродки. Там є і дійсно нормальні люди. Той же Онуфріїв. Але до рейтингових проектів завжди прилипає всіляке. Як гімно до капців.
Ха-ха 2011.10.21, 17:36
Деякі коментатори тут справді вважають, що у всіх бідах наших винні "Фіртка" і Т. Соболик (тобто журналісти)? А депутати-кіманчуки - оббріхані журналюгами "високоморальні, доброчинні і духовнобагаті лідери нашого суспільства"?
Упир 2011.10.21, 14:10
Вся проблема у психології. Все стане краще коли політики та чиновники почнуть їздити на ланосах, а парламент взагалі ліквідують як орган який є символом безвідповідальності. Треба щоб змінився менталітет із скіфського тобто любові до позолочених блискіток на античний
JIJ 2011.10.21, 17:46
ВСІ політики потрапляють до пекла: http://www.firtka.if.ua/?action=show&id=11623 Ну і журналісти - майже всі.)))))))))
Nen 2011.10.23, 03:08
Досить терти, журналюги! Навчились би перше прізвище чоловіка без помилок писати! 5 уродів-невдах минулих виборів пописуються тут, серуть на Свободу і на все, що під тему попало. Задовбали, придурки.
15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

4937
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1713 4
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

3896 3
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

3054 1
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7816 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

20101 29

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

134

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

705

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1772

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2272
20.07.2024

Влітку під час тривалих вимкнень електроенергії деякі продукти в холодильнику можуть зіпсуватися за чотири години, без нього — за дві.  

569
17.07.2024

Інфляція на споживчому ринку у червні 2024 року порівняно із травнем цього року на Прикарпатті становила 2,5%, з початку року — 4,9%, в Україні — 2,2% та 4,3% відповідно.  

370
15.07.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

14317
19.07.2024

У суботу, 20 липня, християни відзначатимуть День пророка Іллі.  

864
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

1108 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

5991 1
07.07.2024

В Івано-Франківську освятили престол в оновленому храмі релігійної громади Матері Божої Неустанної Помочі, що на вулиці Івасюка.  

4664 1
20.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23275 1
20.07.2024

Депутати Верховної ради у першому читанні підтримали законопроєкт, в якому йдеться про угоду зі слідством у провадженнях про корупційні злочини. Сім із десяти обранців з Івано-Франківщини проголосували "за".  

850 1
18.07.2024

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №11340, який дозволятиме підозрюваним у корупційних злочинах чиновникам йти на угоду зі слідством та сплачувати штраф за скоєне правопорушення.  

854 1
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

374
14.07.2024

Серед тих, хто бачить скоріше єдність або хоча б в рівній мірі елементи єдності та роз’єднаності, переважна більшість (67-68%) хочуть бачити критику влади конструктивною або щоб її взагалі не було.  

853 1