Вибираємо лак для фар

Фари транспортного засобу розташовуються в передній частині автомобіля та зазнають постійних негативних впливів. У ході експлуатації автомобіля фари втрачають зовнішній вигляд, що призводить до погіршення їх свічення. Подряпини, сколи, помутніння призводять до потьмарення, що може бути небезпечним для водія та пішоходів. Лак для фар у балоні забезпечує надійний захист фар від зовнішніх факторів.

3nkHCwiLLHcPOR67dcb6vhf80nHTM2hDPtpgdGsiHDCfX6XQNMTNxUg7kH6-NiX357nGsIXfcvccxmFLCtO5MfSANr1pxnwOHr3CZW1SxzTirnTW7_gL0cG5iC74GPEcINfSgfVV=s0

Чому відбувається помутніння

Світло на дорозі має велике значення. За відсутності нормального світіння можуть виникнути проблеми із поліцією, яка ретельно спостерігає за безпекою на дорогах. Будь-яке потьмарення або жовтизна від фар є грубим порушенням правил дорожнього руху.

Сучасні виробники автомобілів використовують два види фар: скляні та пластикові. Перші є більш якісними та мають високу вартість, що призводить до того, що вони використовуються не на всіх моделях машин. Скло мутніє мінімум через 5 років. Пластикові варіації є більш бюджетними і забезпечують хороше світло на кілька років.

Причини потьмарення освітлення:

  • вплив зовнішніх факторів, які деформують поверхню;
  • застосування лампочок неправильно підібраної потужності;
  • накопичування пилу в щілинах та тріщинах;
  • перегрів пластику.

Який лак використовувати для фар

Лак вибирається залежно від поверхні, яку потрібно обробити. Скляна основа передбачає використання двокомпонентних, акрилових, поліуретанових складів, а для пластикових аерозольні, двоскладові.

Лаки також відрізняються своєю функціональністю:

  • для тонування;
  • для захисту.

На кожному продукті мережа класифікація, яка означає період повного висихання речовини:

  • MS. Рекомендується у нанесенні у два шари, повне висихання відбувається за 24 години. Використовується для тонування;
  • HS. Наноситься в один шар. Забезпечує полірування та прозорість;
  • UHS. Забезпечує захист після полірування. Швидко висихає.

Керамічний лак має велику кількість відтінків, відмінно підходить для відновлення прозорості. Для цього застосовується прозорий склад, який необхідно наносити за допомогою пензлика або аерозолю. Засіб забезпечує відновлення основи та заповнення тріщин.

Поліуретановий лак. Найбільш поширена речовина для захисту автомобілів. Застосовувати його можна лише після попереднього полірування поверхні. Якість отриманого результату залежить від основи та показника його адгезії.

Купити лак для фар автомобіля можна на сайті Belife.ua, де представлений широкий асортимент товарів. Спеціалісти магазину допоможуть вибрати найбільш оптимальний вигляд і швидко оформлять замовлення.

Що дає покриття лаком?

  1. Покращується освітлення дороги.
  2. Забезпечення глянсової та прозорої поверхні.
  3. Запобігання помутнінню за рахунок захисної функції;
  4. Збільшення періоду служби в середньому на 4 роки;
  5. Вже після першого лакування буде відмінний результат і основа блищатиме.

Безпека на дорогах – важливе завдання кожного водія. Світло фар забезпечує хорошу видимість, гарантую впевненість у своїй їзді. Згодом на будь-якому автомобілі освітлення стає гіршим за рахунок впливу різних зовнішніх факторів. Магазин Belife.ua пропонує купити лак для фар тут. На сайті представлені лише якісні товари за доступними цінами. Оперативна доставка та ввічливе обслуговування залишить приємні враження про магазин. Вся продукція, представлена на сайті, має необхідні сертифікати якості та відповідає міжнародним стандартам.

Партнерський матеріал


29.01.2022 5569
Коментарі ()

09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

11160 1
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1344
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

689
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

5840
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1599
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

1453

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

527

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1346

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1167

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1066
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

416
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

515
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1453
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

492
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

759
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5803
08.05.2025

В Івано-Франківську зафіксували культурний рекорд — товариство «Моє місто» видало вже 51 книжку про Івано-Франківськ. Це стало національним досягненням, яке внесли до реєстру рекордів України. Про це в етері радіо «Західний П

538
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

381
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

700 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

1149
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

1004