Вибираємо кращий планшет для роботи та ігор

Перше, на що ми звертаємо увагу при покупці планшета — це його габарити. Але важливі сьогодні розміри пристрою? Що ще слід обов'язково врахувати і який бренд вибрати? На ці та інші питання спробуємо відповісти максимально лаконічно.


Фізичні параметри

За великим рахунком, ключових фізичних характеристики всього дві:

  • діагональ;
  • маса.

 Причому, обидві мають прямий зв'язок. Чим більше діагональ, тим більше маса. Хоча ще один фактор, що впливає на загальну вагу пристрою — наявність LTE-модуля. Такий планшет буде трохи важче базової моделі.

Що стосується діагоналі, то вона може бути від найменшої в 7 дюймів до значних 12-13 дюймів. Найбільш компактні варіанти частіше купують або для частого носіння з собою, або дітям, а зовсім великі — для постійної роботи. У той же час це не означає, що працювати з 9-дюймовим буде незручно. Все залежить від складності завдань і вашої вправності.

Тип матриці і розподільна здатність

Питання вибору типу матриці просте, як і розподільна здатність. На даний момент можна виділити чотири типи матриць:

  • IPS (хороший кут огляду, відмінна контрастність і порівняно висока ціна);
  • MVA (трохи поступається в характеристиках IPS, але має меншу вартість);
  • TN + film (найдешевший варіант, зі слабким кутом огляду і поганою видимістю в сонячну погоду)
  • AMOLED (гідний конкурент IPS за всіма показниками).

В принципі, вибір матриці, як і розподільна здатність, впирається найчастіше в бюджет. Якщо він дозволяє вибрати гідний гаджет, орієнтуйтеся на IPS або AMOLED з розподільною здатністю від Full HD. Благо, в інтернет-магазині https://www.ttt.ua/ є з чого вибрати.

Залізо і ОС

Для роботи з офісними додатками, звичайно, краще робити вибір на користь планшетів, що працюють на Windows. Але сучасні розробки настільки просунулися вперед, що аналоги MS Office є і для Android. Якщо ж брати в цілому, то найбільш стабільною і захищеною операційною системою залишається iOS від компанії Apple.

 Не заглиблюючись в особливості модельних рядів, можна в якості орієнтирів вибирати процесори, тактова частота яких стартує від 1,5 ГГц, а об'єм оперативної пам'яті від 4 ГБ. З такими характеристиками ви можете бути впевнені, що гаджет впорається практично з будь-яким завданням. Об'єм вбудованої пам'яті не так принциповий, якщо в наявності слот для карт пам'яті.

Купівля і бренд

Якісні планшети випускає відразу кілька марок. В першу чергу, це одвічні конкуренти Samsung і Apple. Не поступаються їм також Lenovo, Asus, Microsoft і Huawei. Що вибрати? Вирішуйте самостійно.

(R)


04.09.2018 1620 2
Коментарі (2)

Іванко 2021.03.02, 21:50

Крута тема

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

581
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

3155
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21277
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

2079
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1577 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2447

Найперше в цій історії із законом, що позбавив антикорурційні органи «незалежності», тішать молоді люди, які протестують. Щирі, світлі, небайдужі, впевнені своїй правоті…

345

Протягом своєї історії християнство завжди використовувало найсучасніші на той час технології для проповіді Євангелія.  

253

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

838

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2247
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

265
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

538
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1084
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

251
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

864
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

831
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

750
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8317
22.07.2025

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем, який є ініціатором нових санкцій проти Росії, заявив, що президент США Дональд Трамп «надере зад» Володимиру Путіну, підписавши законопроєкт про вторинні санкції для країн-покупців російської нафти.  

401
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

1152 5
10.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2258 4
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

955