Весна — час розквітати разом з коштовностями від "Ювелір Капітал"!

Ось і добігають останні дні зими, і ми уже стоїмо на порозі чарівної, захопливої красуні весни! Ми очікуємо сонця, тепла, краси і кохання! Весна — пора оновлюватися не тільки внутрішньо, це час по-справжньому наводити красу, час для відвідин перукарень, салонів, модних магазинів. Час, коли можна з легкістю кардинально поміняти свій стиль, імідж, повністю змінити образ, і такій оновленій вступити у нове, прекрасне буття. Але яке ж оновлення образу без нових, унікальних прикрас? Без нової цікавої ювелірки. Відвідини закладів краси можна розписати по графіку, і там ви дійсно отримаєте сеанс релаксу, а от біганина по бутікам, до якої ще додати ювелірні крамниці може значно вас втомити. І якщо нові модні речі, все ж таки краще купляти в живу, то ювелірні прикраси можна з легкістю купити онлайн.

Головна умова — знайти порядного та перевіреного продавця. Котрий має відповідати таким вимогам:

· Ювелірні вироби мають бути сертифіковані

· Репутація — бездоганна

· Відношення до клієнтів — на вищому рівні

І ми хочемо вам представити саме таку компанію. Знайомтеся — "Ювелір Капітал" — компанія з майже 25-річним досвідом на ювелірному ринку України. Котра займає лідерські позиції по якості, а відтак і продажам прикрас у двох областях Хмельницькій та Чернівецькій! Адже мережа налічує 24 повноцінних крамниці, і це не просто крамниці, а справжні ювелірні салони, здатні вразити найвибагливішу модницю, та назавжди підкорити її серце красою свого асортименту та високою якістю виробів! Про це свідчить більш як 37 тисяч постійних клієнтів (на прикладі власників дисконту) та понад 1 000 000 (одного мільйона) проданих виробів. А ще в мережі продається більше ніж 86 000 ювелірних виробів — прикрас, посуду, аксесуарів, інтер’єрних прикрас. Ви самі маєте змогу в цьому пересвідчитися тут https://jewelshop.com.ua/. Усі ювелірні вироби апробовані та відповідають державним стандартам України, що засвідчено відповідними документами. Усі діаманти мають сертифікати, котрі підтверджують їх якість, каратність та справжність. "Ювелір Капітал" — це компанія котра турбується про своїх клієнтів, та розуміє — буває так, що ювелірний виріб не підійшов, тому "Ювелір Капітал" дає можливість обміняти виріб на інший протягом 14 днів з моменту покупки. Але, увага! Тільки за умови цілісності пломби, бірочки та наявності торгового чека!

Що ж все ж таки вибрати і купити, щоб потішити себе цією весною?

В цьому році, як запевняють модні експерти, будуть дуже актуальні та модні виразні браслети для ваших ручок. До вашої уваги дійсно гарний вибір прекрасних браслетів на будь-який смак і гаманець та для будь-якої нагоди — урочистостей, свят, офісу, романтичних побачень, веселих вечірок та відпочинку. Котрі не просто доповнять ваш образ, а змусять відчувати себе по-особливому красивою та стильною. Пропонуємо вам пересвідчитися в цьому тут.

Але як обрати серед цієї краси саме свій ідеальний жіночий браслет?

В першу чергу визначитесь: він буде срібний чи золотий? А може вам до вподоби альтернативні матеріали: шкіра, текстиль чи каучук?

Золоті браслети — статусні прикраси, здатні не просто продемонструвати смак своєї господині, вони свідчать про фінансовий добробут та благополуччя. Тому такі браслети мають велику популярність та попит. Виконуються в червоному, білому, лимонному (жовтому) золоті, а також їх комбінаціях — одночасно у двох (біле і червоне) або навіть в усіх трьох. Це робить прикрасу особливою і неперевершеною. Окрім того, золоті браслети можуть бути декоровані вставками — від фіанітів, перлів, оніксів до діамантів, муассанітів та багато чим іншим.

Срібні браслети — можуть легко дати фору браслетам в золоті. Завдяки особливій шляхетності та своїм властивостям, срібло — улюблений метал багатьох, а вироби з нього — топ в коштовних скриньках справжніх поціновувачів! З чорнінням срібні браслети нагадують старовинні коштовності, а з родієвим покриттям вони настільки бездоганні, що їх важко на око відрізнити від коштовностей в білому золоті, що складно втриматися від бажання вже купити такий срібний браслет! Можуть бути просто в сріблі, а можуть мати декорування — від лаконічного, до дуже щедрого — емалями, фіанітами, оніксами, перлами. Особливий сегмент — срібні браслети з золотими вставками (напайками) — прикраси цікаві, завдяки своїй універсальності їх можна носити як в комплекті з золотими виробами, так і зі срібними, залежно від ситуації та зовнішнього вигляду.

А ще браслети можна розрізнити за способом виконання та архітектурою.

Браслети-ланцюжки

Найбільш поширеними є браслети-ланцюжки, серед яких самі улюблені це Бісмарки, Пітони, Кардинали, Нонни, Панцирі — ці способи плетіння забезпечують не тільки шикарний зовнішній вигляд браслетів, вони надійні та дуже показні — широкі, масивні, з гарною плетеною текстурою. Якщо ж вам до вподоби більш делікатні ланцюжки, то зверніть увагу на якірки, струмочки та снейки — надійність гарантована, а також ніжність та витонченість на вашій ручці.

Жорсткі браслети

Це браслети в вигляді кільця (обручу) або суцільні — бенгли, або розімкнені — манжети. Бенгли можуть мати застібку, а можуть бути суцільними. Зручні та дуже ефектні.

Браслети з перлів

Їх вишукана елегантність не залишить байдужою жодну справжню леді та модницю!

Браслети з підвісками

Дуже красиві та неймовірно милі браслети! Вони дійсно можуть бути акцентними в образі, або легко доповнити діловий костюм, додавши у нього трохи жіночності та кокетства.

Якщо ви вибираєте який браслет купити, враховуйте

Виразні, щедро декоровані чи масивні браслети — для свят, вечірок, відпочинку — як правило такі браслети акцентні, люблять виступати соло.

Тонкі, лаконічні — підійдуть на кожен день, їх можна носити як самостійно, так і в дуеті з годинником чи декілька одразу.

Ласкаво просимо до мережі "Ювелір Капітал" і ми допоможемо зробити вашу весну коштовно-квітучою!

Реклама


24.02.2024 332
27.11.2024
Микола Сторожовий

В Івано-Франківську з кінця жовтня 2024 року офіційно розпочали роботу мовні волонтери-інспектори, діяльність яких спрямована на контроль за дотриманням мовного законодавства та популяризацію української мови. З якими порушеннями найчастіше стикаються мовні волонтери?

179
26.11.2024
Тетяна Сорока

Про ПТСР, його наслідки та лікування журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук Михайло Пустовойт.

1469
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

953
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

1308 5
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2667
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

2026

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

348

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

459

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1394

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1372
25.11.2024

Радісна новина для всіх поціновувачів азіатської кухні! Roll Club – відома мережа ресторанів суші з багаторічним досвідом роботи в Україні – тепер і в Івано-Франківську!

224
20.11.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

18139
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

1101
25.11.2024

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

3450
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

806
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10569
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6305
23.11.2024

Під час зустрічі письменник порушив важливі питання, зокрема, чи на часі мова та культура, як зберегти пам'ять про загиблих військовослужбовців і цивільних, а також, що відбувається з культурою в Харкові та містах, де тривають активні бойові дії. 

962
24.11.2024

Керівництво Франції вважає, що українське військо може завдавати ударів французькими ракетами великої дальності лише в цілях самооборони. Наразі невідомо, чи зброю французького виробництва вже використовували для атак.  

241
23.11.2024

Водночас 33% респондентів із заходу однозначно не підтримують проведення місцевих виборів під час війни, а 16% — скоріше не підтримують.  

467
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

3065
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

787