Весілля мрії для військовослужбовців: як ювелірна компанія AURUM віддячує тим, хто боронить країну

Попри те, що російські загарбники прагнуть знищити та зламати українців, життя триває. У бомбосховищах народжують дітей, а закохані пари не відкладають кохання та укладення шлюбу на потім.

Відтак, ювелірна компанія AURUM не залишається осторонь від підтримки ініціатив, які висловлюють шану та бажання віддячити військовослужбовцям.

Зокрема, команда ювелірних магазинів AURUM долучилась до благодійного проєкту «VIDDANI: весілля нескорених». Завдяки чому молодята змогли у фірмових магазинах мережі обрати собі ювелірні вироби, зокрема весільні обручки, які компанія з радістю їм подарувала.

Крім того, ювелірна мережа доєдналась до організації весілля, аби наречені змогли насолодитися щасливим моментом без переживань та витрачання часу на організацію події.

Компанія AURUM пишається, що змогла долучитись до створення незабутніх моментів та розділити їх з військовослужбовцями.

Однією з таких стала історія пари молодят Юри та Лілі. Юрик — військовий з десантно-штурмових військ, Лілія — зі структурного підрозділу Міністерства оборони України.

Молодята розповідають: все почалося у далекому 2017 році у військовому санаторії «Хмільник».

На той час молодий чоловік служив у 80-ій десантно-штурмовій бригаді, і проходив реабілітацію після важкого поранення, яке отримав захищаючи Луганський аеропорт, а вона проходила службу в сто першій бригаді.

Юра пригадує, як побачив її в червоній сукні й не міг відвести погляду від її краси. Її не помітити просто було неможливо.

Вона ж побачила гарного, простого і життєрадісного хлопця в клітчастих шортах і сірій футболці. Їхні стосунки почали набирати обертів після спільної поїздки на екскурсію в Меджибіж.

Юра буквально на третій день познайомив кохану зі своєю мамою Марією, щоб дівчина зрозуміла, що в нього серйозні наміри. А далі — сотні кілометрів і життя на два міста: Лілюня — в Києві, а Юрик — в Чернівцях.

Сотні розмов і з трепетом очікування зустрічі. Він не встигає на автобус і бере таксі, щоб догнати автобус в Кам’янці-Подільському, бо в Києві чекає його кохана. Вона за одну хвилину до відправлення потяга забігає у вагон, бо в них такі довгоочікувані вихідні. Вони такі різні й водночас такі рідні.

Вона мріє про море, а він — про гори, вона — про подорожі машиною по нашій рідній Україні, а він — про сплави на каное і ночівлі в наметах, вона мріє про рудого волохатого кота, а він — про тигрового.

У них не звичайна історія пропозиції шлюбу. Повномасштабне вторгнення застало Юру на роботі у Швеції. А його кохану Лілю — на службі у Збройних Силах України.

Зібравши речі, він повернувся назад в Україну, щоб стати до лав захисників. За день до від’їзду на фронт 8 березня 2022 року Юра зробив коханій пропозицію стати його дружиною.

Він це зробив біля залізничного вокзалу з білою орхідеєю в руках під звуки повітряної тривоги. Спочатку урочисті моменти наречені вирішили відкласти до завершення війни.

Молоді люди сподівалися, що це все ненадовго, але життя вносить свої корективи. Закохані зрозуміли, що не хочуть більше чекати, хочуть бути щасливі тут і зараз, всупереч війні.

Благодійний весільний проєкт для військових — це історії, які надихають об‘єднуватись та разом створювати радісні моменти для захисників та захисниць України. Ювелірна компанія рада бути частиною такої ініціативи та внести свій внесок у реалізацію цієї благородної ідеї.

Команда впевнена, у нас спільна мрія на всіх — якнайшвидша перемога України, і тому компанія готова робити все можливе, щоб підтримати відважних українських військовослужбовців, віддячити за їхню жертовність та зробити цей особливий момент в житті — одруження — щасливим, зворушливим та незабутнім.

Відтак, у ювелірній мережі AURUM діє постійна додаткова знижка для захисників та захисниць України — 5%.

Партнерський матеріал


15.11.2023 2601
Коментарі ()

28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

461
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

843
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

3510 12
07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

2843
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

6999 7
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

3345

«Співвідношення людського знання і незнання в різні епохи залишається тим самим, змінюються лише сфери знання і незнання…»

236

Привиди стали  головними героями книжок та фільмів. Враховуючи, що привидом вважають душу померлої людини, то цікаво дізнатись  християнське бачення цього феномену  і знайти згадки про це у Біблії.

617

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

1388

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

2530
25.10.2024

Суші — це не просто їжа, це справжня філософія, яка об'єднує смак, естетику та майстерність. З давніх часів японці вважали суші витвором мистецтва, і сьогодні цей кулінарний шедевр завойовує все більше шанувальників по всьому світу.  

199
23.10.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

17245
17.10.2024

Інфляція на споживчому ринку у вересні 2024 року порівняно із серпнем, як на Прикарпатті, так і в Україні становила 1,5%, з початку року — 7,2% та 6,5% відповідно.  

855
26.10.2024

Гелловін відзначають 31 жовтня. Це свято передує Дню всіх святих, який відзначають 1 листопада.  

7938 1
23.10.2024

Після початку повномасштабної війни з росією капеланська служба стала невіддільною частиною Збройних Сил України.  

474
18.10.2024

В Україні набув чинності закон "Про захист конституційного ладу у сфері діяльності релігійних організацій" № 3894-IX, який передбачає припинення діяльності на території України релігійних організацій, пов’язаних з Російською православною церквою.    

875
15.10.2024

Більшість українців — 61% — підтримують ідею, щоб в Україні існувала лише одна Православна церква.  

2260
28.10.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

27573 1
29.10.2024

Поїздка генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша в Казань на зібрання лідерів БРІКС викликала бурхливу критику з боку України та її союзників.  

325
25.10.2024

У Східному регіоні частки тих, хто з цим хоче, і тих, хто не хоче перемовин, статистично значуще не відрізняються від інших регіонів (відповідно 39% і 43%).  

388
22.10.2024

В органах прокуратури може бути в три рази більше осіб з інвалідністю, ніж в середньому серед населення, а серед начальників – 38%.

635
19.10.2024

Очікують на покращення діяльності — 9% мешканців заходу. Про погіршення діяльності сказали 6% мешканців західних регіонів.  

667