Верховний Суд чи негідники?

 

Перетворення всієї судової системи держави, внаслідок запровадження т.зв. «судової реФФорми», у відвертих рабів чинного режиму, по обслуговуванню їх політичних, економічних, соціальних, кримінальних і рейдерських забаганок, досягли свого апогею цинізму і протизаконності у безпідставних обвинуваченнях деяких суддів Верховного Суду України (16 суддів палати у кримінальних справах ВСУ) заступником генерального прокурора України, членом Вищої ради юстиції Михайлом Гаврилюком, який 7 листопада провів свій брифінг, на якому безапеляційно заявив, що судді «незаконно змінили вироки 15 особам, що вчинили особливо небезпечні для суспільства насильницькі злочини, з довічного ув’язнення на позбавлення волі строком п’ятнадцять років».

 

Вся ця «підкилимна возня» режиму Януковича, за допомогою СБУ, Вищої ради юстиції, Комітету ВРУ Ківалова та генеральної прокуратури, заволодіти, виключно у своїх корисливих цілях, зловживаючи своєю владою, нехтуючи чинну Конституцію та закони, незалежною четвертою гілкою влади, її останнім нескореним бастіоном, - Верховним Судом України!               

 

На захист своїх конституційних прав повстала частина ВСУ. Не всіх суддів залякали і зламали! Не скорився поки що і її голова – Василь Онопенко, якого Банкова намагається змістити з найвищої посади і всадити туди свого тупого, але рішучого «смотрящего» з Макєєвки, Єнакієво або Донецька, в якому ЯВФ буде безмежно впевнений, у його лояльності та рабоуклінстві!

 

А чому Верховний Суд України, його судді, ВСЕ ЦЕ ТЕРПЛЯТЬ майже 2 роки? Невже судді не бачили і не розуміли у ЩО перетворили Конституційний суд і якими протиправними методами?  Невже Верховний Суд України, його судді, як найвищий судовий орган не бачили і не усвідомлювали наслідки перетворення Банковою, за допомогою протизаконного голосування народними депутатами ВРУ, спеціального закону, яким перетворили ВСУ у орган, не більший за значимістю периферійного районного суду? Чому, сьогодні(!), Верховний Суд України, терпить відверто цинічне знущання і наругу як над усією судовою системою держави, так і персонально над собою, над кожним персонально, коли будь-який вошивий клерк ВРЮ, генпрокуратури чи з Банкової, може безкарно інспірувати фальшиві розбірки по рейдерському захопленню влади у ВСУ? Чому ВИ ВСІ МОВЧИТЕ? Чому НЕ БОРИТЕСЯ? Чому не ініціюєте власний судовий позов про визнання НЕЗАКОННИМ формування Вищої ради юстиції та персонально деяких її членів зокрема? Чому не визнаєте протиправним і кримінально не покараєте того ж Гаврилюка, Пшонку, Портнова…, за грубе і цинічне втручання у справи судової системи загалом і ВСУ зокрема, зі сторони ВРЮ або генеральної прокуратури? Що ВАМ у цьому заважає?, окрім власного страху? Хто має право вмішуватися і чинити відвертий тиск, шантаж і погрози на суддів? На найвищий судовий орган держави, яким є Верховний Суд України? На цілу судову палату у кримінальних справах ВСУ? На кожного суддю цієї палати зокрема? НІХТО!

 

З вами розправляються не лише з метою оволодіти ВСУ, але й чинять низьку примітивну помсту за рішення ВСУ у визнанні незаконними результати виборів по обранню Президента України, у другому турі 2004 року, і за судове рішення з вимогою провести т.зв. «третій тур»! З вами розправляються за те, судова палата у кримінальних справах остаточно зняла усі обвинувачення інспіровані режимом Кучмою проти Юлії Тимошенко у 2005 році!

 

Всі ці дії є прямо кримінально наказуємі! Тож, не апелюйте мовчки до ініціаторів цієї наруги (Банкової), а просто негайно поруште проти них, проти кожного зокрема кримінальну справу, за тиск на суд, за втручання у справи судової системи, та за багато всього іншого! Посадіть їх кожного на 10 років! Конфіскуйте все їх майно на користь держави! Покажіть, що ВИ СУДДІ і СУД, а не кіоск по продажу замовних судових рішень в інтересах тимчасових злочинців при владі!


Депутат Івано-Франківської обласної ради Юрій Романюк


10.11.2011 Юрій Романюк 1075 3
Коментарі (3)

Юрист 2011.11.10, 14:07
Який борзий пан Романюк. Даю відповідь на всі ЧОМУ. В Україні діє Закон Про Вищу раду юстиції. Там все просто і ясно написано. А де були депутати, коли його приймали, коли Венеціанська комісія кричала "гвалт"з цього приводу? Тоді нікому нічого не треба було. А дію закону на собі відчули ті судді ВСУ, яких за два тижні звільнили, що називається "без суду і слідства"
Іншийюрист 2011.11.11, 09:28
Юристу: а хіба ти не знаєш як формували Вищу раду юстиції незаконно? Хіба Хорошковського туди ввели законно? І так багатьох інших! Ось тоді і була юридична підставах оскаржити формування ВРЮ. А далі тільки наслідки....
Юрист іншомуюристу))) 2011.11.11, 10:25
Мова йде не про календарні дати, а про те, що, коли правосуддя не зачіпала конкретних осіб, тоді уваги до нього не було.
02.02.2023
Тетяна Дармограй

Фіртка зібрала актуальну інформацію про правила вручення повісток під час воєнного стану та відповіді на розповсюджені запитання.

1314
24.01.2023
Тетяна Дармограй

Втеча з дому — це найчастіше протест дитини. Згідно зі статистикою, лише у 2022 році на Прикарпатті розшукували понад 180 дітей. На щастя, правоохоронці усіх знайшли та повернули батькам. 

852
16.01.2023
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки розпитала в отця Йосафата Бойка, настоятеля парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, як зберегти подружній союз, що символізує собою таїнство вінчання та як жити в сім’ї згідно з Божими заповідями.

6010
06.01.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поспілкувалась з лікаркою-терапевтом, дієтологинею Тетяною Чевалюк та дізналась, як не переїдати під час святкових застіль, як харчуватись людям, які дотримувались посту та чим допомогти організму після свят.  

1566
03.01.2023
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає, які обов’язки у призовників, військовозобов’язаних і резервістів та що нового передбачає порядок.  

5964
30.12.2022
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки дізналась, як новини впливають на людину, її стан та емоції та як в сьогоденні читати новини без шкоди для психічного здоров'я.

1727

Якби усіх людей, що беруть участь у дискусіях  в соцмережах, які розгорнулися довкола Почаївського монастиря, зібрати разом, то ними можна було б  легко заповнити центральний собор обителі та й весь  монастир до зовнішніх мурів.  

371

Потенціал енергетичних запасів і підземних сховищ газу України для забезпечення надійного резервного джерела природного газу для країн Європи, включно з Великобританією. Розкриття потенціалу Лондона, як світової фінтех-столиці, для сприяння широкомасштабним інвестиційним проєктам у цій сфері та створення мережевої платформи для співпраці та процвітання компаній в Україні та Великобританії.

1036

Нова українська школа стартувала влітку 2016 року з розробки й затвердження Державного стандарту початкової освіти та Державного стандарту базової освіти. "Зображення" бажаного випускника НУШ: особистість, патріот та інноватор. Задля досягнення поставлених завдань освіта має стати інклюзивною та компетентнісно орієнтованою.

1341

Через безліч фільмів та подорожей ми познайомилися з так званим «європейським» або «американським» Різдвом, де поміж красивих гірлянд не видно жодної згадки про Христа. Різдво Христове без Христа! 

1342
31.01.2023

Найулюбленішою стравою українців вважається червоний борщ. Готують його часто із засмажкою, різними овочами та м'ясом. Однак є такі інгредієнти, які можуть лише зіпсувати смак страви.  

296
25.01.2023

Всім відома фраза "краще не їсти після шести вечора". Багато людей дотримуються цього правила, особливо, коли намагаються схуднути. Але чи може сон натщесерце погано вплинути на самопочуття? Читайте, чи можна лягати спати голодним.  

515
20.01.2023

Пропонуємо підбірку продуктів, які допоможуть зберегти здоров'я у таких несприятливих для організму погодних умовах та зміцнити імунітет.

710
31.01.2023

Якщо люди вільного стану одружилися цивільно, і в них не було раніше іншого вінчання, то щоб вони могли іти до сповіді та до причастя — мають повінчатися.

275
24.01.2023

Коли подружжя переживає кризові моменти у сім’ї – слід прийти на розмову чи то до священника, чи до духівника, чи хорошого психолога, оскільки є різні ситуації й відповідно різні ділянки компетенції.

435
18.01.2023

19 січня за юліанським календарем українці святкують Водохреще. Цього дня є безліч різних традицій, безпосередньо пов'язаних з водою.

748
10.01.2023

Спільної комісії Української греко-католицької церкви та Православної церкви України, яка працюватиме над реформою церковного календаря, поки немає, але будь-які рішення церкви ухвалюватимуть спільно.  

1244
04.02.2023

Сьогодні працюють над оформленням необхідних документів та зйомкою відеофільму, який продемонструють згодом.

58
04.02.2023

Сили безпеки і оборони України продовжують посилюватися. Так, в МВС почали формувати штурмові бригади «Гвардія наступу».  

95
31.01.2023

Президент Хорватії Зоран Міланович заявив, що виступає проти передачі зброї Україні західними союзниками, а також висловив переконання в тому, що окупований Росією Крим ніколи не повернеться до складу України.  

236
25.01.2023

Президент Володимир Зеленський подякував лідерам Німеччини й США за рішення надати Україні танки Leopard 2 і M1 Abrams, зазначивши, що провідне значення тепер має їхня кількість та швидкість постачання.  

408
20.01.2023

Голова грузинської провладної партії виступив за відновлення прямого авіасполучення між Тбілісі та москвою.  

638