Верховний Суд чи негідники?

 

Перетворення всієї судової системи держави, внаслідок запровадження т.зв. «судової реФФорми», у відвертих рабів чинного режиму, по обслуговуванню їх політичних, економічних, соціальних, кримінальних і рейдерських забаганок, досягли свого апогею цинізму і протизаконності у безпідставних обвинуваченнях деяких суддів Верховного Суду України (16 суддів палати у кримінальних справах ВСУ) заступником генерального прокурора України, членом Вищої ради юстиції Михайлом Гаврилюком, який 7 листопада провів свій брифінг, на якому безапеляційно заявив, що судді «незаконно змінили вироки 15 особам, що вчинили особливо небезпечні для суспільства насильницькі злочини, з довічного ув’язнення на позбавлення волі строком п’ятнадцять років».

 

Вся ця «підкилимна возня» режиму Януковича, за допомогою СБУ, Вищої ради юстиції, Комітету ВРУ Ківалова та генеральної прокуратури, заволодіти, виключно у своїх корисливих цілях, зловживаючи своєю владою, нехтуючи чинну Конституцію та закони, незалежною четвертою гілкою влади, її останнім нескореним бастіоном, - Верховним Судом України!               

 

На захист своїх конституційних прав повстала частина ВСУ. Не всіх суддів залякали і зламали! Не скорився поки що і її голова – Василь Онопенко, якого Банкова намагається змістити з найвищої посади і всадити туди свого тупого, але рішучого «смотрящего» з Макєєвки, Єнакієво або Донецька, в якому ЯВФ буде безмежно впевнений, у його лояльності та рабоуклінстві!

 

А чому Верховний Суд України, його судді, ВСЕ ЦЕ ТЕРПЛЯТЬ майже 2 роки? Невже судді не бачили і не розуміли у ЩО перетворили Конституційний суд і якими протиправними методами?  Невже Верховний Суд України, його судді, як найвищий судовий орган не бачили і не усвідомлювали наслідки перетворення Банковою, за допомогою протизаконного голосування народними депутатами ВРУ, спеціального закону, яким перетворили ВСУ у орган, не більший за значимістю периферійного районного суду? Чому, сьогодні(!), Верховний Суд України, терпить відверто цинічне знущання і наругу як над усією судовою системою держави, так і персонально над собою, над кожним персонально, коли будь-який вошивий клерк ВРЮ, генпрокуратури чи з Банкової, може безкарно інспірувати фальшиві розбірки по рейдерському захопленню влади у ВСУ? Чому ВИ ВСІ МОВЧИТЕ? Чому НЕ БОРИТЕСЯ? Чому не ініціюєте власний судовий позов про визнання НЕЗАКОННИМ формування Вищої ради юстиції та персонально деяких її членів зокрема? Чому не визнаєте протиправним і кримінально не покараєте того ж Гаврилюка, Пшонку, Портнова…, за грубе і цинічне втручання у справи судової системи загалом і ВСУ зокрема, зі сторони ВРЮ або генеральної прокуратури? Що ВАМ у цьому заважає?, окрім власного страху? Хто має право вмішуватися і чинити відвертий тиск, шантаж і погрози на суддів? На найвищий судовий орган держави, яким є Верховний Суд України? На цілу судову палату у кримінальних справах ВСУ? На кожного суддю цієї палати зокрема? НІХТО!

 

З вами розправляються не лише з метою оволодіти ВСУ, але й чинять низьку примітивну помсту за рішення ВСУ у визнанні незаконними результати виборів по обранню Президента України, у другому турі 2004 року, і за судове рішення з вимогою провести т.зв. «третій тур»! З вами розправляються за те, судова палата у кримінальних справах остаточно зняла усі обвинувачення інспіровані режимом Кучмою проти Юлії Тимошенко у 2005 році!

 

Всі ці дії є прямо кримінально наказуємі! Тож, не апелюйте мовчки до ініціаторів цієї наруги (Банкової), а просто негайно поруште проти них, проти кожного зокрема кримінальну справу, за тиск на суд, за втручання у справи судової системи, та за багато всього іншого! Посадіть їх кожного на 10 років! Конфіскуйте все їх майно на користь держави! Покажіть, що ВИ СУДДІ і СУД, а не кіоск по продажу замовних судових рішень в інтересах тимчасових злочинців при владі!


Депутат Івано-Франківської обласної ради Юрій Романюк


10.11.2011 Юрій Романюк 1307 3
Коментарі (3)

Юрист 2011.11.10, 14:07
Який борзий пан Романюк. Даю відповідь на всі ЧОМУ. В Україні діє Закон Про Вищу раду юстиції. Там все просто і ясно написано. А де були депутати, коли його приймали, коли Венеціанська комісія кричала "гвалт"з цього приводу? Тоді нікому нічого не треба було. А дію закону на собі відчули ті судді ВСУ, яких за два тижні звільнили, що називається "без суду і слідства"
Іншийюрист 2011.11.11, 09:28
Юристу: а хіба ти не знаєш як формували Вищу раду юстиції незаконно? Хіба Хорошковського туди ввели законно? І так багатьох інших! Ось тоді і була юридична підставах оскаржити формування ВРЮ. А далі тільки наслідки....
Юрист іншомуюристу))) 2011.11.11, 10:25
Мова йде не про календарні дати, а про те, що, коли правосуддя не зачіпала конкретних осіб, тоді уваги до нього не було.
15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

5057 1
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1764 4
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

3956 3
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

3108 2
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7866 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

20164 29

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

197

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

738

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1825

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2308
20.07.2024

Влітку під час тривалих вимкнень електроенергії деякі продукти в холодильнику можуть зіпсуватися за чотири години, без нього — за дві.  

618
17.07.2024

Інфляція на споживчому ринку у червні 2024 року порівняно із травнем цього року на Прикарпатті становила 2,5%, з початку року — 4,9%, в Україні — 2,2% та 4,3% відповідно.  

400
15.07.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

14358
19.07.2024

У суботу, 20 липня, християни відзначатимуть День пророка Іллі.  

905
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

1148 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

6034 2
07.07.2024

В Івано-Франківську освятили престол в оновленому храмі релігійної громади Матері Божої Неустанної Помочі, що на вулиці Івасюка.  

4710 1
20.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23315 1
20.07.2024

Депутати Верховної ради у першому читанні підтримали законопроєкт, в якому йдеться про угоду зі слідством у провадженнях про корупційні злочини. Сім із десяти обранців з Івано-Франківщини проголосували "за".  

901 1
18.07.2024

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №11340, який дозволятиме підозрюваним у корупційних злочинах чиновникам йти на угоду зі слідством та сплачувати штраф за скоєне правопорушення.  

977 2
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

416
14.07.2024

Серед тих, хто бачить скоріше єдність або хоча б в рівній мірі елементи єдності та роз’єднаності, переважна більшість (67-68%) хочуть бачити критику влади конструктивною або щоб її взагалі не було.  

889 1