Вампірським «європейським» містам гаплик. Українці, світанок вже незабаром!

 

 

Ра Переможний

Вже коні свої запряга

У візок харалужний.

Рахманний світанок все ближче.

Вже загарбника муляє спина

І сверблять перед втечею п’яти.

 

Мандруючи вулицями українських міст, я з радістю бачу переляк і розгубленість на неукраїнських, чужинських, носатих та вилицюватих кольорових обличчях. Все більше на вулицях ярооких хлопців та дівчат у вишиванках. Щось таки змінюється в нас на краще. Повстають у душах людей забуті та оббріхані Боги Предків.

 

Наближається весна і збудовані окупантами будівлі-потвори разом зі снігом скидують з себе фальшиву гордість. Стоїть з облізлою порепаною банею вампірська споруда вокзалу в Івано-Франківську – цей потворний пам’ятник австрійсько-католицької окупації. У сліпих вікнах його немов затаїлися у передсмертному передчутті химерні ящери-кровососи – душі тих, хто колись привіз залізницею до краю довірливих українців облудні звичаї та моди Європи (присмеркового краю вурдалаків, постмодерністів, гомосексуалітів, лезбіянок та інших духовних калік).

 

Перехнябилися балкони «панських» будинків у центрі міста. Пообвалювалися гіпсові витребеньки на піддашшях. Вся ота псевдобарочна італійщина не витримує нашого клімату, грізного дихання наших Предвічних Богів. Пліснявою, гнилизною закінчується уся та марнотна європейщина, якою заманювали у духовне і культурне рабство простих українських селян. І навіть ями та вибоїни на дорогах тішать. Бо ж саме цими дорогами до нас прихойшло зло так званого "прогесу". Ними везуть до нас речовий і духовний секонд-хенд, використаний мотлох, котрим так пишається міська так звана «еліта». Якби ще й телевежа впала! Щоби не бачити і не чути гнилих чужинських трансляцій, політичних шоу, попси і сатанинських мильних телесеріалів.

 

Зате який спокій і яка свята тиша в горах! Ялинки і смереки стоять, присипані снігом, немов живі піраміди Матері-Отиші. Там, в горах, народжується майбутнє Української Аратти. Діти сідають колом і слухають сивого діда, що оповідає їм про великі часи Сварожого Полудня, про карпатських велетів. А над ними підноситься синя-синя баня Вирію-Неба. І тільки десь унизу – у пліснявих казанах міст – клубочиться вампірська темрява, течуть брудні потоки сатанинської інформації, б’ються за крісла продажні політикани, тікає з власного трону головний жрець. А серед синьо-сріблясної величі українських гір та степів неквапно тече оповідь старця, блищать ясні очі наших арійських діточок, величними свідками давньої правди підносяться засніжені столітні дерева...

 

З останнього:

Те хробаччя євролюбне

І доларолюбне,

Що звило собі гнізда у трупах

Магнатів Потоцьких

Сполохано тулиться до сатанинських багать,

У яких догорає глобальна химера.

Вони ще ячать,

ще примножують труйну брехню

грошевладних божків

ще рахують загублені душі.

Але Темрява тяжко поранена

Стрілами Ра.

І злодійські зірки п’ятикутні

Сяють світлом цвинтарним,

Останнім для них. 

 


24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

3035 30
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

10161 6
25.01.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

11302 24
18.01.2024
Тіна Любчик

У п'ятницю, 19 січня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбудуться вибори ректора. На посаду претендують троє працівників вишу: доктор медичних наук Микола Островський, доктор медичних наук Роман Яцишин та кандидат медичних наук Руслан Савчук.  

5218
18.01.2024

Каркасні будинки відрізняються високою міцністю, надійністю і довговічністю, а також відносно недорогі в будівництві. Втім, у 2024 році ціни на будівництво каркасних будинків в Україні, як і на все інше, продовжують зростати.  

3003
16.01.2024

Всі наші бюджети – від територіальних громад і до обласного та державного, повинні стати «бюджетами перемоги».

2451

Чим ближче до виборів в США, тим більше трампісти вдаються до маніпуляцій у своїй пропаганді. У контексті України вони, переставивши все з ніг на голову, намагаються переконувати, ніби це демократи, а не республіканці, заблокували допомогу Україні.

107

Кожен із нас не раз потрапляв у ситуацію, коли ми замислювались давати, чи ні милостиню людині, яка звертається про допомогу біля церкви, на вулиці чи в інших громадських місцях.  

145

У вівторок, 20 лютого, під час зустрічі з виборцями Дональд Трамп зробив комплімент на адресу росії: «Вони перемогли Гітлера. Вони перемогли Наполеона. Це воєнна машина». Розглянемо, що за цим стоїть.

513

31% території країни під ризиком екологічного знищення через російське вторгнення, а понад 20 тисяч км² українських земель майже повністю знищені війною.

580
01.03.2024

Минулий 2023 рік став стартом аграрного розвитку в Івано-Франківській громаді. Відтак, зараз спостерігають позитивну динаміку.  

460
26.02.2024

Попри чудові якості, важливо розуміти, що грейпфрут відіграє особливу роль у взаємодії з певними ліками.

515
21.02.2024

Інфляція на споживчому ринку в січні 2024 року порівняно із груднем 2023 року на Прикарпатті становила 0,5%, в Україні — 0,4%.  

1472
01.03.2024

"Чернецтво завжди є віддзеркаленням суспільства. Люди хочуть, щоб були добрі монахи, гарно поводилися. Але середовище теж формує людину", - ділиться монах. 

635
26.02.2024

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

3286
21.02.2024

Митрополит Лев Шептицький, після проведення церковного розслідування, окремим декретом проголосив ікону Гошівської Божої Матері «Цариці Карпат» чудотворною.  

1929
15.02.2024

Якщо подружжя зіштовхнулося з кризовими проблемами у сім'ї, варто звернутися для отримання підтримки та поради до різних фахівців залежно від конкретної ситуації.  

893
01.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

17511
04.03.2024

Серед тих, хто довіряє президенту Володимиру Зеленському, підтримують зовнішню політику влади 82%, тоді як серед тих, хто не довіряє — 41%.

332
29.02.2024

Вибори в Україні мають бути справді вільним вибором українців.

263
25.02.2024

Водночас президент упевнений, що союзники із Заходу не підтримують цей фейк.

580
20.02.2024

Перша інформація про те, що український президент готується звільнити Валерія Залужного, з’явилася у січні 2024 року. На той момент в Кремлі не тямили себе від радості.  

1024 2